Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

WH / Nie odpychanie z konia / DMGhack + MultiHack na Terios.pl


__Homix

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 242
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wcześniej nie działało poprawnie(m.in. wywalało szept)

Teraz działa wszystko poprawnie.

Hmm, chciałem od Ciebie pomoc, ale to przed tym cyrkiem, co wymyślałeś,  ciągle podpisujesz mobber hacka z epvp, że niby to jest twój i dalej do mnie płaczesz, ogólnie nie ma co marnować talentu, możesz pisać wiersze :)  Bo ja Ciebie mam głęboko w d..

przecież gdyby nie sielu to ty byś zwykłego clienta .eix .epk nie rozpakował gamoniu, a co dopiero z jednym rozszerzeniem

marne podpisywanie się pod czyjąś prace

­

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Opublikowano

przecież gdyby nie sielu to ty byś zwykłego clienta .eix .epk nie rozpakował gamoniu, a co dopiero z jednym rozszerzeniem

marne podpisywanie się pod czyjąś prace

­

Co niby Sielu zrobił? On mi nigdy nie chciał pomóc więc k***a co Ty tutaj wypisujesz? Ja zwykłego clienta nie rozpakował z eix epk? Nie no trzymajcie mnie HAHA :D

Sielu nigdy mi w niczym nie pomógł, więc coś Ci się chyba pomyliło.(Pamiętam jeszcze jak się pytałeś geniuszu czym się rozpakowuje clienta teriosa)

Opublikowano

Co niby Sielu zrobił? On mi nigdy nie chciał pomóc więc k***a co Ty tutaj wypisujesz? Ja zwykłego clienta nie rozpakował z eix epk? Nie no trzymajcie mnie HAHA :D

Sielu nigdy mi w niczym nie pomógł, więc coś Ci się chyba pomyliło.(Pamiętam jeszcze jak się pytałeś geniuszu czym się rozpakowuje clienta teriosa)

a kto to do mnie pisał na pw w sprawie jak się wyciąga keye z klienta i czym rozpakować clienta z jednym rozszerzeniem?

nie miałem wtedy clienta teriosa dlatego się ciebie pytałem czym mam go rozpakować, a że jesteś przysłowiową sz****ą sam sobie pomogłem (dla ciekawskich, eixy dochodzą po spatchowaniu)

pozdro pseudo hakierze, zaraz te twoje hacki będą działały na każdym serwerze + dodam sobie log dla fejmu jak twój przy odpalaniu, eh wy amatorzy :s

­

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Opublikowano

a kto to do mnie pisał na pw w sprawie jak się wyciąga keye z klienta i czym rozpakować clienta z jednym rozszerzeniem?

nie miałem wtedy clienta teriosa dlatego się ciebie pytałem czym mam go rozpakować, a że jesteś przysłowiową sz****ą sam sobie pomogłem (dla ciekawskich, eixy dochodzą po spatchowaniu)

pozdro pseudo hakierze, zaraz te twoje hacki będą działały na każdym serwerze + dodam sobie log dla fejmu jak twój przy odpalaniu, eh wy amatorzy :s

­

Rób co chcesz, szukałem pomocy gdzie się da, ale nie uzyskałem tej pomocy(staram się w końcu sam się większości nauczyć), te haxy ja robię ze względu na wolny czas i spam ludzi :) Jeśli Ty będziesz to robić za mnie, to mogę Tobie podziękować nawet :)

Opublikowano

Rób co chcesz, szukałem pomocy gdzie się da, ale nie uzyskałem tej pomocy(staram się w końcu sam się większości nauczyć), te haxy ja robię ze względu na wolny czas i spam ludzi :) Jeśli Ty będziesz to robić za mnie, to mogę Tobie podziękować nawet :)

uczy się rzeczy której nie lubi #MPCLOGIC

 

1f44f.png1f602.png

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Opublikowano

 

uczy się rzeczy której nie lubi #MPCLOGIC

 

1f44f.png1f602.png

 

Hmm, Uczy się rzeczy której nie lubi, haxy lubię robić, więc nie wiem gdzie Ty to wyczytałeś, ale nawet jakbym nie lubił to co w tym dziwnego? O_o Może od tak nie lubił bym tego robić a uświadamiał bym sobie że muszę? Tak samo jak Ty chodzisz/chodziłeś do szkoły, uczyłeś się mówiąc, że nie lubisz ale jednak musisz/musiałeś. :)

Opublikowano

AKTUALIZACJA

Wait hack + Multi hack Pod F5

http://www9.zippyshare.com/v/ns5mPjZI/file.html

 

Nie odpychanie z konia + Multi hack Pod F5

http://www85.zippyshare.com/v/akEn6Q9O/file.html

 

Dmg hack + Multi hack Pod F5

http://www5.zippyshare.com/v/az1po9zQ/file.html

 

Skany

Wait hack + Multi hack Pod F5

https://www.virustotal.com/pl/file/2154ea7fa69a5e14d4e46c602652348930f4b9a1a6d3006ab3af347088455e93/analysis/1434799249/

 

Nie odpychanie z konia + Multi hack Pod F5

https://www.virustotal.com/pl/file/a474f51227f52be8a52e429831fa6ceb1d0439274b497afd75fa423334c34f4d/analysis/1434800023/

 

Dmg hack + Multi hack Pod F5

https://www.virustotal.com/pl/file/9db7a739eab5bf4570770d7154f1a5c3d25be6dca814b2a1500a407b24097275/analysis/1434800893/

 

Wszystkie linki są już poprawne

Wykrywa niby jakieś wirusy, ale są one w 100% nie groźne.

Opublikowano

a kto to do mnie pisał na pw w sprawie jak się wyciąga keye z klienta i czym rozpakować clienta z jednym rozszerzeniem?

nie miałem wtedy clienta teriosa dlatego się ciebie pytałem czym mam go rozpakować, a że jesteś przysłowiową sz****ą sam sobie pomogłem (dla ciekawskich, eixy dochodzą po spatchowaniu)

pozdro pseudo hakierze, zaraz te twoje hacki będą działały na każdym serwerze + dodam sobie log dla fejmu jak twój przy odpalaniu, eh wy amatorzy :s

­

 

Rób co chcesz, szukałem pomocy gdzie się da, ale nie uzyskałem tej pomocy(staram się w końcu sam się większości nauczyć), te haxy ja robię ze względu na wolny czas i spam ludzi :) Jeśli Ty będziesz to robić za mnie, to mogę Tobie podziękować nawet :)

 

Ale panowie... jeden i drugi - takie rzeczy załatwiamy na PW, nie chcę Wam stawiać po 15% i blokować tworzenie treści na jakiś czas bo to bez sensu.

Wiem, że jak chcecie to potraficie. ;)

Tym razem jeszcze Wam odpuszczę, ale kolejne takie posty = blokada + %.

Opublikowano

Wam też przedstal działac serwer? pograłem chwile i błąd podczas łaczenia z serwerem, akurat jak dali dropo szkat blasku xD

Opublikowano

AKTUALIZACJA

Wait hack + Multi hack Pod F5

http://www9.zippyshare.com/v/ns5mPjZI/file.html

 

Nie odpychanie z konia + Multi hack Pod F5

http://www85.zippyshare.com/v/akEn6Q9O/file.html

 

Dmg hack + Multi hack Pod F5

http://www5.zippyshare.com/v/az1po9zQ/file.html

 

Skany

Wait hack + Multi hack Pod F5

https://www.virustotal.com/pl/file/2154ea7fa69a5e14d4e46c602652348930f4b9a1a6d3006ab3af347088455e93/analysis/1434799249/

 

Nie odpychanie z konia + Multi hack Pod F5

https://www.virustotal.com/pl/file/a474f51227f52be8a52e429831fa6ceb1d0439274b497afd75fa423334c34f4d/analysis/1434800023/

 

Dmg hack + Multi hack Pod F5

https://www.virustotal.com/pl/file/9db7a739eab5bf4570770d7154f1a5c3d25be6dca814b2a1500a407b24097275/analysis/1434800893/

 

Wszystkie linki są już poprawne

Wykrywa niby jakieś wirusy, ale są one w 100% nie groźne.

możesz zaktualizowac ? ;v plizka

Opublikowano

Niestety nie działa po update, a szkoda bo fajny cheat. Mógłbyś dorzucić do niego autopotowanie i zwiększyć szybkość podnoszenia autopickupem? Bardzoby to pomogło :)

Opublikowano

Nie działa :-)  kiedy aktualizacja 

 

przyda się ;D z działajacym mober hackem najlepiej 

Battlefield Heroes pod inną nazwą całkowicie odświeżone ! Już Niebawem 

 

 

 

rglinepolska3.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...