Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

WH / Nie odpychanie z konia / DMGhack + MultiHack na Terios.pl


__Homix

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 242
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Sluchaj teraz jade pociagiem katowice - olsztyn mysle ze jeszcze dobre 3h zejdzie czyli maxymalnie 3-5 h bedzie gotowe

Opublikowano
Opublikowano

PANie Homix jescze 1 aktualizacje prosiłbym hehe , zmiana maszyny była ;x

No ja p******e... zaraz dodam..

Opublikowano

PANie Homix jescze 1 aktualizacje prosiłbym hehe , zmiana maszyny była ;x

Również

Homix , narazie nie rób za 20 min ma byc otwarty serwer wtedy zrób ;(

Opublikowano

Aktualizacja 06.07.2015 V2


 


Wait hack + Multi hack pod F5 + Wall hack


http://www43.zippyshare.com/v/utulu7fb/file.html


Skan


https://www.virustotal.com/pl/file/275275b1f7f3c3631e5b383c056970346e54b289e10a60dbd5349e7c58150b4b/analysis/1436213069/


 


Nie odpychanie z konia + Multi hack pod F5 + Wall hack


http://www100.zippyshare.com/v/lDSN4fBq/file.html


Skan


https://www.virustotal.com/pl/file/72f677989a04807c869f0641c144e7b0e82134892e3d578e172b50fd219153a8/analysis/1436213224/


 


Dmg hack+Multi hack pod F5+ Wall hack


http://www70.zippyshare.com/v/SEwK6bY6/file.html


Skan


https://www.virustotal.com/pl/file/50c06a1bf74d251c60a5caf5188b69cebdadf909ecf67431655cefeeaa07e619/analysis/1436213462/


 


Niby wykrywa jakieś tam wirusy, ale są one w 100% nie groźne.


Wszystkie linki do cheatów(nawet 1 strona), są już poprawione, na prawidłowe.


Opublikowano

Po tych zmianach nie dziala. Bez tego normalnie sie loguje, ale na wh mam blad.

@Edit dobra, dmg hack dziala ;d

Opublikowano

_Homix jesteś genialny dziekuje ci że dodajesz jesteś wielki . Ej mam pytanie odpalam dmg .run i naciska mober  pisze wlaczony a potworki nie leca nie wiem może coś zle robie zaraz sprawdzę

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...