Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dlaczego w minecrafta gra coraz mniej osób?


I'm_rudy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Bo zaczęło w niego grać dużo dzieci poniżej 12/13 roku życia.

Im większa popularność gry tym większa jest grupa docelowa - osoby młode, które mają sporo wolnego czasu.

 

Gra poprostu się przejdała bo ile można robić to samo? Obecnie jedynie gra na modach ma jakiś sens bo wprowadzają one różne ciekawe rzeczy i tak nielubiana grupa osób w wieku 12 lat nie gra na takich serwerach.

Opublikowano

Bo ja w to gram,

 

a teraz tak na serio, minecraft a konkretnie jego updaty zamiast przyciągać, odstraszają wielu graczy, przez co wielu z nich nadal gra na 1.7, bo albo 1.8 im laguje, albo albo na 1.8 pvp nie takie jak sobie tego życzą, czy też wychodzą gry podobne, np. bardzo fajna gra LEGO WORLD's, czy RUST.

 

wiadomo wszystko po trochu skubie graczy, aż się w końcu okazuje że gra ich coraz mniej.

Hit Minecraft przeminął odkąd wykupił go Microsoft : )

 

Hejt na minecrafta i społeczne zapieranie się przeciw niemu osób starszych robi też mu wiele złego. Idzie niż demograficzny i logicznym jest że będzie grało w niego coraz mniej osób, aż w końcu wyjdzie inny "next genowy" tytuł który wykorzysta ten potencjał bardziej.

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

Opublikowano

Bo ja w to gram,

 

a teraz tak na serio, minecraft a konkretnie jego updaty zamiast przyciągać, odstraszają wielu graczy, przez co wielu z nich nadal gra na 1.7, bo albo 1.8 im laguje, albo albo na 1.8 pvp nie takie jak sobie tego życzą, czy też wychodzą gry podobne, np. bardzo fajna gra LEGO WORLD's.

 

wiadomo wszystko po trochu skubie graczy, aż się w końcu okazuje że gra ich coraz mniej.

Hit Minecraft przeminął odkąd wykupił go Microsoft : )

 

Hejt na minecrafta i społeczne zapieranie się przeciw niemu osób starszych robi też mu wiele złego. Idzie niż demograficzny i logicznym jest że będzie grało w niego coraz mniej osób, aż w końcu wyjdzie inny "next genowy" tytuł który wykorzysta ten potencjał bardziej.

Zapomniałeś w powodach dlaczego nie grają na 1.8 opcji, że najlepszy launcher w kosmosie nie chce go pobrać (Zyczu). Poza tym nowy właścicel nic nie zmienił, gra jest cały czas tworzona przez te same osoby tylko zyski z niej będą trafiać do M$. Ogólnie uważam, że po 1.9 gra powinna być rozwijana w podstawowych aspektach tzn. budowanie i przetrwanie.

Opublikowano

­nudzi się im

713582.gif         Liczba postów zebranych na koncie:
                                       25 50 75  100 125 150 175 200 250 500 1000 2000+
   
                                                                                                                                 [Jeżeli pomogłem daj +]
                                                                  
                                                       [nic na tym nie tracisz]
                                                                                          
                                                                                                                
                                                               

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...