Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Darmowy bot muzyczny idealny na serwer


Gość matej654321

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 178
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam,

Jest możliwość uruchomienia więcej niż jednego music bota?

Ogólnie mi się nudziło i zainstalowałem owy bot. Miałem wcześniej zainstalowany wtedy vnc, więc szybko mi to poszło i nie musiałem martwić się o błędy, gdyż żaden nie wystąpił. Ogólnie to można postawić botów tyle ile się zechce i poustawiać profile by nie kolidowały ze sobą. Jednakże, żeby to wykonać bez pulpitu zdalnego by trzeba było całkowicie przebudować bota. Tak jak wcześniej wspominałem po każdym odtworzeniu bota w nowej karcie leci ten sam dźwięk jak ustawiony w panelu.

Opublikowano

Mam problem wszystko ładnie instaluje ale nie odtwarza muzyki (radioparty) a jak sprawdzam statusem czy bot działa jest napisane "Bot jest uszkodzony" jakieś rady ?

 

btw dasz radę zrobić tak aby na chat pisało "Aktualnie gramy  "mpcforum - cosfajnegompc.mp3" 

Opublikowano

@Problem

 

./botstart.sh: line 60: mopidy: command not found
Bot poprawnie uruchomiony!
Możesz teraz zalogowac sie do panelu 91.*******:6680
 

Wszystko zrobiłem zgodnie z poradnikiem !!

LQyn8jq.png

Opublikowano

Wie może ktoś czemu nie zapisują się zakładki w "Stream's" albo gdzie są ustawienia strony "pliki" edytuje sobie ręcznie i będzie po sprawie :v

Opublikowano

Pobralem bota od nowa (wczesniej dzialal dobrze) na tym samym systemie, wszystko zrobilem dobrze i wyskakuje mi 

Twoj bot muzczny ("xxx") polaczy sie z "xxx":""  haslo na serwer ""!



ERROR: The gobject Python package was not found.

Mopidy requires GStreamer (and GObject) to work. These are C libraries
with a number of dependencies themselves, and cannot be installed with
the regular Python tools like pip.

Please see http://docs.mopidy.com/en/latest/installation/ for
instructions on how to install the required dependencies.

Traceback (most recent call last):
  File "/usr/local/bin/mopidy", line 9, in <module>
    load_entry_point('Mopidy==1.1.0', 'console_scripts', 'mopidy')()
  File "/usr/lib/python2.7/dist-packages/pkg_resources.py", line 337, in load_entry_point
    return get_distribution(dist).load_entry_point(group, name)
  File "/usr/lib/python2.7/dist-packages/pkg_resources.py", line 2279, in load_entry_point
    return ep.load()
  File "/usr/lib/python2.7/dist-packages/pkg_resources.py", line 1989, in load
    entry = __import__(self.module_name, globals(),globals(), ['__name__'])
  File "/usr/local/lib/python2.7/dist-packages/mopidy/__main__.py", line 10, in <module>
    import gobject   # noqa
ImportError: No module named gobject
Bot poprawnie uruchomiony!
MoĹźesz teraz zalogowac sie do panelu xxx:6680

Opublikowano

 

Pobralem bota od nowa (wczesniej dzialal dobrze) na tym samym systemie, wszystko zrobilem dobrze i wyskakuje mi 

Twoj bot muzczny ("xxx") polaczy sie z "xxx":""  haslo na serwer ""!



ERROR: The gobject Python package was not found.

Mopidy requires GStreamer (and GObject) to work. These are C libraries
with a number of dependencies themselves, and cannot be installed with
the regular Python tools like pip.

Please see http://docs.mopidy.com/en/latest/installation/ for
instructions on how to install the required dependencies.

Traceback (most recent call last):
  File "/usr/local/bin/mopidy", line 9, in <module>
    load_entry_point('Mopidy==1.1.0', 'console_scripts', 'mopidy')()
  File "/usr/lib/python2.7/dist-packages/pkg_resources.py", line 337, in load_entry_point
    return get_distribution(dist).load_entry_point(group, name)
  File "/usr/lib/python2.7/dist-packages/pkg_resources.py", line 2279, in load_entry_point
    return ep.load()
  File "/usr/lib/python2.7/dist-packages/pkg_resources.py", line 1989, in load
    entry = __import__(self.module_name, globals(),globals(), ['__name__'])
  File "/usr/local/lib/python2.7/dist-packages/mopidy/__main__.py", line 10, in <module>
    import gobject   # noqa
ImportError: No module named gobject
Bot poprawnie uruchomiony!
MoĹźesz teraz zalogowac sie do panelu xxx:6680

Rozwiązanie problemu

 

Instalacja pakietów

apt-get install python-gst0.10 gstreamer0.10-plugins-good gstreamer0.10-plugins-ugly gstreamer0.10-tools

i otrzymuje taki komunikat 


INFO     Starting Mopidy 1.1.0
INFO     Creating dir /root/.local/share/mopidy
INFO     Creating dir /root/.config/mopidy
INFO     Loading config from builtin defaults
INFO     Loading config from command line options
INFO     Creating file /root/.config/mopidy/mopidy.conf
INFO     Initialized /root/.config/mopidy/mopidy.conf with default config
INFO     Loading config from builtin defaults
INFO     Loading config from /root/.config/mopidy/mopidy.conf
INFO     Loading config from command line options
INFO     Enabled extensions: mpd, http, stream, m3u, youtube, softwaremixer, file, musicbox_webclient
INFO     Disabled extensions: local
WARNING  Found local configuration errors, the extension has been automatically disabled:
WARNING    local/media_dir must be set.
WARNING  Please fix the extension configuration errors or disable the extensions to silence these messages.
ERROR    Unable to run command provided by disabled extension local


U mnie VPS ma 64 bit'y a przypadkiem zainstalowałem x86 a więc zainstalowałem te x64 i wyskoczył mi błąd (nadpisywałem pliki x x86 na x64) z /root/Music że nie ma pliku library.json.gz następnie wpisałem komendę 

mopidy local scan

i wszystko ładnie pięknie się wczytuję 

 

btw Nie wiem czy powinienem instalować wyżej podane pakiety ale poszedłem na łatwiznę i tak zrobiłem (znalezione na forum od mopidy) ale piszę co ja zrobiłem bo może komuś się przydać :)

 

*/

Jak coś daje pliki z dropbox'a

DL : http://www32.zippyshare.com/v/yP5l9B8t/file.html

Skan : https://www.virustotal.com/pl/url/d4e371f443594ac1172ee4d71f7001ce23771c25702309e51e3b3577615e76ec/analysis/1440763305/

Opublikowano

Ja mam cos takiego. Jak mam zainstalować tego Pythona?

lbA1nzd.png

 

Proszę o instrukcję jak zaktualizować Pythona. Komenda apt-get upgrade & update nie działa

Desktop: ASRock Z77 Pro 3 | [email protected] (4.2Ghz OC) | ASUS GeForce GTX 970 Strix OC 4GB | Corsair Vengeance 4x4GB 1600Mhz

Notebook: Lenovo | Intel Lynx Point | [email protected] | GeForce 840M 2GB | 6GB RAM 1600Mhz

Mobile: Xiaomi Redmi Note 4X

 

Opublikowano

Bot sam w sobie nie jest zły, lecz mam pewien problem. Po uruchomieniu muzyka leci przez kilka sekund, po czym następuje cisza i finito  ^_^

Opublikowano

Bot sam w sobie nie jest zły, lecz mam pewien problem. Po uruchomieniu muzyka leci przez kilka sekund, po czym następuje cisza i finito  ^_^

A jakimiś błędami tobie sypie ? bo u mnie wszystko jest normalnie jeden bot działa ponad 17h a drugi 2 dni

Opublikowano

Po pewnym czasie bot przestaje grać. Czym to może być spowodowane? Wyskakuje mi jakiś błąd z library i streamer.

Ostatnio faktycznie jakieś błędy wywala u mnie działają 2 boty na tym samym ID i myślałem że przez to ale jednak nie. Szkoda że autor nie udziela się w temacie myślę że rozwiązalibyśmy problem i udoskonalili tego bota bo na chwilę obecną nie widziałem lepszego bot'a 

 

ps jeśli ktoś ma bot'a muzycznego z panelem niech poda na pw z góry dziękuję ;3

Opublikowano

Po zepsuciu teamspeaka, postanowiłem na nowo postawić system na Debian 7 Bit 64. Lecz za drugim razem botmusic nie chce się załączyć. O co chodzi? 

 

Wiem że to nie jest rozwiązanie ale polecam tego bot'a https://github.com/flyth/ts3soundbot/wiki/Installation---Debian-&-Ubuntuja sam z tym botem miałem problemy po jakimś czasie się wyłączał 

 

 

 

gqrN12r.png

 

 

 

@top

wpisz screen -ls i powinny ci się odpalić 3 procesy (nie pamiętam jak się nazywają) jak nie odpalają ci się te 3 procesy znakiem tego że coś z plikami masz ew przy odpalaniu zobacz czy jakimiś błędami nie sypie 

Opublikowano

Zebrało się wiele odpowiedzi więc pora odpowiedzieć na wszystko :D

 

 

http://s2.radioparty.pl:8000/rp.mp3- radioparty :) źle podawałem ścieżkę ...

 

@Autorze da radę zrobić "Teraz gramy - nazwanutki.mp3" ? aby pisało na chacie ?

 

Jako, że nie znam się na wtyczkach od ts niestety nie jestem w stanie tego wykonać. Chyba że interesuje Cię bot w php który by pisał aktualnie grany kawałek.

 

 

 

Bot sam w sobie nie jest zły, lecz mam pewien problem. Po uruchomieniu muzyka leci przez kilka sekund, po czym następuje cisza i finito  ^_^

 

Zależy od VPS, wersji systemu, możesz spróbować ustawić priorytet procesowi.

 

 

Juz mi dziala tylko że wywala bota (przedtem nie wywalało) czasem po godzinie, czasem po trzech. Vpsa mam dobrego. W htop nie ma nawet 10% zużycia procesora 

 

Jak wyżej. Dużo zależy od wirtualizacji. 

 

 

Po pewnym czasie bot przestaje grać. Czym to może być spowodowane? Wyskakuje mi jakiś błąd z library i streamer.

 

Jak wyżej.

 

Wie może ktoś czemu nie zapisują się zakładki w "Stream's" albo gdzie są ustawienia strony "pliki" edytuje sobie ręcznie i będzie po sprawie :v

 

Stacje są zapisane w pliku .html statyczne jak chcesz zmienić je na twoje raz na dobre zostaje edycja pliku. 


Odpalam Bota na wersje 64bity i nie wchodzi na serwer :<

 

O to ss z putty:

 

abfxed.jpg

 

Odpowiedź w FAQ

Opublikowano

Jest jakaś szansa zmiany Portu połaczenia Bota muzycznego oraz zabezpieczenie przed osobami trzecimi?

 

Opisane kilka postów wyżej. 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mam problem bocik ładnie śmiega, wchodzi na serwer, panel działa a nie słychać muzyki. Z mojej strony wszystko dobrze.

Potrzebujesz pomocy z konfiguracją, zabezpieczeniem, bazą danych, stworzenia unikalnego wyglądu - serwerów teamspeak 3? Poniżej kontakt do mnie ;). Gwarancja i zadowolenie.

 

GG: 67581351

Discord: Hax3ey#4838

PW: Forum

Opublikowano

Mam problem bocik ładnie śmiega, wchodzi na serwer, panel działa a nie słychać muzyki. Z mojej strony wszystko dobrze.

Polecam innego bota a dokładniej sinusbot.

Zjada max 30mb ramu, nie potrzebuje środowiska graficznego, posiada panel www, wysyła nazwy piosenek na czacie :)

 

Pozdrawiam.

4692515714.png
Opublikowano

Polecam innego bota a dokładniej sinusbot.

Zjada max 30mb ramu, nie potrzebuje środowiska graficznego, posiada panel www, wysyła nazwy piosenek na czacie :)

 

Pozdrawiam.

 

Ten też nie potrzebuje środowiska i posiada panel www :> 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...