Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Darmowy bot muzyczny idealny na serwer


Gość matej654321

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ten też nie potrzebuje środowiska i posiada panel www :> 

Tyle to ja wiem :)

Ale sinusbot jest lepszy pod każdym względem np.

Instancje botów (możesz postawić ile maszyna da radę).

Wbudowana lista stacji radiowych.

Funkcja komend dla bota.

Funkcja wracania na kanał.

Funkcja wysyłania tytułów.

Zjada bardzo mało ramu.

 

Pozdrawiam.

4692515714.png
  • Odpowiedzi 178
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@gaarapiach

Nie przeglądałem specyfiki tego bot'a, lecz spokojnie powinieneś odpalić go na 2 różnych serwerach ts3.

Wystarczy zrobić dwa oddzielne katalogi, po czym w jednym zrobić config pod jeden serwer. A w drugim pod drugi (:

 

Tak jak wspomniałem wyżej, nie wiem czy bot nie gryzie się podczas uruchamiania go z dwóch różnych lokalizacji.

Opublikowano

Mam problem ;< 

Uruchamianie bota
Twoj bot muzczny ("[DJ] MUSIC-BOT") polaczy sie z "##############":""  haslo na serwer ""!
 
 
./botstart.sh: line 60: mopidy: command not found
Bot poprawnie uruchomiony!
Możesz teraz zalogowac sie do panelu ###########:6680
 
root@BigosHOST:/home/bot#
Opublikowano

 

Mam problem ;< 

Uruchamianie bota
Twoj bot muzczny ("[DJ] MUSIC-BOT") polaczy sie z "##############":""  haslo na serwer ""!
 
 
./botstart.sh: line 60: mopidy: command not found
Bot poprawnie uruchomiony!
Możesz teraz zalogowac sie do panelu ###########:6680
 
root@BigosHOST:/home/bot#

 

 

Jaki system? 

Opublikowano

Po instalacji bota wyskoczyło coś takiego:

 

./botstart.sh: line 60: mopidy: command not found
./botstart.sh: line 61: screen: command not found
./botstart.sh: line 63: screen: command not found
Bot poprawnie uruchomiony!
Możesz teraz zalogowac sie do panelu tuipmaszyny:6680

./botstart.sh: line 62: screen: command not found

 

I bot nie działa. System debian7 64bit

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

@Up 

Wystarczy kliknąć na spoiler przy FAQ  

1. Bot nie łączy się z serwerem a wszystko na 100% wpisałem dobrze?
Rozwiązanie: Zobacz czy po wpisaniu screen -ls widnieje na liście ts3_bot jeśli nie spróbuj zainstalować inną wersje bot'a
2. Gdzie mam wrzucić muzykę?
Rozwiązanie: Wszystkie pliki muzyczne wrzucamy do
 /root/Music
3. WARNING Failed local:track:library.json.gz: Dekoder application/x-gzip
Rozwiązanie: W wyniku usunięcia paru zbędnych opcji bota pojawia się ten komunikat. Nie jest to niczym złym tak ma być.
 

Stare konto > Easy.


 


5899414507288461438448.png

Opublikowano

#########################
# Witam w bocie!        #
#########################

Config zapisany!

#########################
# Witam w bocie!        #
#########################

Uruchamianie bota
Twoj bot muzczny ("DJ DJ") polaczy sie z "XXXXXXX":""  haslo na serwer ""!


INFO     Starting Mopidy 1.1.1
INFO     Loading config from builtin defaults
INFO     Loading config from /root/.config/mopidy/mopidy.conf
INFO     Loading config from command line options
INFO     Enabled extensions: mpd, alsamixer, http, stream, m3u, softwaremixer, file, musicbox_webclient, local
INFO     Disabled extensions: none
INFO     Found 0 files in media_dir.
INFO     Checking 0 tracks from library.
INFO     Removing 0 missing tracks.
INFO     Found 0 tracks which need to be updated.
INFO     Scanning...
INFO     Scanned 0 of 0 files in 0s.
INFO     Done scanning.
Bot poprawnie uruchomiony!
Możesz teraz zalogowac sie do panelu XXXXXXXXXXXXXX

root@vps214261:~#
root@vps214261:~# screen -ls
There are screens on:
        14444.ts3_music (28.10.2015 18:13:49)   (Detached)
        14310.ts3_music (28.10.2015 17:58:57)   (Detached)
        14064.ts3_bot   (28.10.2015 17:52:50)   (Detached)
        14056.ts3_sound (28.10.2015 17:52:50)   (Detached)
        14062.ts3_music (28.10.2015 17:52:50)   (Detached)
5 Sockets in /var/run/screen/S-root.
 

 

Wszystko się niby uruchamia, lecz bot nie wchodzi na mojego ts'a, dlaczego ?

Opublikowano

Poczekaj na wybranie opcji w bocie i wpisz 1 jeśli bd pisać że jest uszkodzony to poczekaj i wpisz 2 i zacznij od nowa konfiguracje 

Stare konto > Easy.


 


5899414507288461438448.png

Opublikowano

#########################

# Witam w bocie!        #

#########################

 

Config zapisany!

 

#########################

# Witam w bocie!        #

#########################

 

Uruchamianie bota

Twoj bot muzczny ("DJ DJ") polaczy sie z "XXXXXXX":""  haslo na serwer ""!

 

 

INFO     Starting Mopidy 1.1.1

INFO     Loading config from builtin defaults

INFO     Loading config from /root/.config/mopidy/mopidy.conf

INFO     Loading config from command line options

INFO     Enabled extensions: mpd, alsamixer, http, stream, m3u, softwaremixer, file, musicbox_webclient, local

INFO     Disabled extensions: none

INFO     Found 0 files in media_dir.

INFO     Checking 0 tracks from library.

INFO     Removing 0 missing tracks.

INFO     Found 0 tracks which need to be updated.

INFO     Scanning...

INFO     Scanned 0 of 0 files in 0s.

INFO     Done scanning.

Bot poprawnie uruchomiony!

Możesz teraz zalogowac sie do panelu XXXXXXXXXXXXXX

 

root@vps214261:~#

root@vps214261:~# screen -ls

There are screens on:

        14444.ts3_music (28.10.2015 18:13:49)   (Detached)

        14310.ts3_music (28.10.2015 17:58:57)   (Detached)

        14064.ts3_bot   (28.10.2015 17:52:50)   (Detached)

        14056.ts3_sound (28.10.2015 17:52:50)   (Detached)

        14062.ts3_music (28.10.2015 17:52:50)   (Detached)

5 Sockets in /var/run/screen/S-root.

 

 

Wszystko się niby uruchamia, lecz bot nie wchodzi na mojego ts'a, dlaczego ?

 

Wgraj inną wersje bota.

Opublikowano

siema mi tez nie dziala Nie chce sie polaczyc z ts3 tu masz co mi pisze

http://scr.hu/432h/2a68b

 

Jezeli mozesz pomuc 

 

Zamazać nazwę hosta a nie zamazać ip gz.

 

jak już to ./ostatni.sh albo sh ostatni.sh 

 

Reszta w FAQ.

Opublikowano

Powie ktoś jak zrobić żeby swoje zapisane streams nie znikały chyba po 24h i za miast ich sa jakieś niemieckie ;f ? 

Stare konto > Easy.


 


5899414507288461438448.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Może ktoś zrobić mały poradnik jak dodać do tego radio?

Bo nie działają mi linki z yt i spotify i chcę dodać radio np: eska tylko że nie wiem jak bo nic nie dziala..

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mógłby mi ktoś pomóc z tym botem?

 

Jaki mas problem? moje GG: 49398975 skype: facebook:28910 

Opublikowano

Witam,

 

zrobiłem restart serwera i bot nagle się nie chce z nim połączyć. Wcześniej działał bardzo dobrze. Jak wchodzę w status bota to jest napisane, że jest on uszkodzony, a ponowna jego konfiguracja nic nie daje.

 

Pozdrawiam.

 

// Po wpisaniu komendy screen -ls widnieje ts3_bot oraz ts3_music

 

//EDIT : Już sobie poradziłem z tym problemem, teraz chciałbym się tylko spytać dlaczego jak ściszam głośność na stronie to po chwili wraca ona do poprzedniego stanu?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...