Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ApoMU | Season 6 ep3 | Exp: x100 | Drop: 25 |


apomu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Urzekła mnie Twoja historia. To nie jest temat odnośnie mu war. 

Zapraszam wszystkich nowych graczy do odwiedzenia serwera , chętnie pomogę w miarę możliwości zarówno itemami jak i kaską.

 

ProBSB

Opublikowano

ludzi gra po 70 online co jest wystarczającą liczbą (z tego 50 osob , około 20 to postacie dodatkowe - boosterzy). Nie ma sensu restartowanie serwera co miesiąc, możesz przecież śmiało wbić i grac z nami , przy dobrym pt i pomocy od graczy w 2-3 dni wbijesz juz pierwszego resa , tym bardziej że startuje od 1 maja exp event ;)

Opublikowano

Nie ma sensu grac na servach ponizej 100, nie ma zajawki. Poczekam na res kont, jak wam sie znudzi ^^

 

jak byscie dobrze kombinowali to byscie przygotowali nowy start na weekend majowy i byscie mieli 180 online :D

Opublikowano

Niestety tak się nie stanie, bo zawsze coś komuś nie będzie pasowało i zawsze będzie "malo" online, zaczynają się eventy masz szansę się wykazać. Jak wejdzie takich jak Ty 10-15 osób to akurat dobijemy na weekend majowy do 100 online. I pamiętaj lepiej 20 mniej online a pewny serwer który postawił się rebece niż popierdolka na którą wejdzie 200 osób a po miesiącu padnie

Opublikowano

Rebeko - wyjmij rękę z nocnika i zejdź na ziemię. Botem to jesteś Ty co pokazałeś przez kilka edycji , nie zaśmiecaj tematu tylko wróć do książek. Nie wiem czego Cię ta renomowana uczelnia nauczyła , ale nie piszemy wszystkiego wielką literą i na kolejnej edycji apo już nie zagrasz bo ban będzie na CIebie nałożony dożywotnio, żegnam ozięble

 

 

PS Jeśli już tak drążysz temat tego że zostali gracze którzy patrzą się w swoja postać - to powiedz z czego Ty czerpiesz satysfakcję? z tego że stałeś 3/4 dnia afk i miałeś ustawiony dźwięk w momencie zabicia CIe? a bity byłeś często to i dźwięk był potrzebny ;) więc nie mów mi o rywalizacji bo gówno o niej wiesz

Opublikowano

Z dniem 1 maja 2015 uruchomiony zostaje czasowy event "Majówka"

Na czas eventu exp i drop zostają zwiększone o "10" i pojawią się dodatkowe inwazje golden mobów o godzinach 4:00 i 16:00

Event trwa od 1 maja od godziny 00:01 do 3 maja do godziny 23:59 czasu serwera

W tych dniach exp servera będzie wynosił x110 (ViP x120) i drop "35"
Inwazje golden mobów będą o godzinach: 4:00, 10:00, 16:00, 22:00

 

Serdecznie zapraszamy!

Opublikowano

Pierwszy dzień majowego eventu bardzo udany, kilka osób pokusiło się nawet i wstało o 4 rano na gold inwazję.  

Zapraszamy wszystkich serdecznie do wspólnej zabawy!

Opublikowano

Fajny serwerek, kolejna fajnie zapowiadająca się edycja, miła atmosfera nic innego tylko polecać;)

Liczba Postów wbijamy osiągniecie:


- 25, 50, 75100, 150, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000,1250, 1500, 2000.

 

Opublikowano

wracam na ten serwer i zapraszam starych jak i nowych graczy bo nic lepszego jak na moj gust narazie nie ma ;) a za takie posty jak ten powyżej powinni banowac frajerow na tym forum...

Opublikowano

otoz jak zwykle nie masz pojecia co sie dzieje maly zakompleksiony grubasku.
widze ze nie masz zycia osobistego i nie masz kolegow skoro musisz wszystko za wszelka cene zniszczyc

 

Opublikowano

Spokojnie marcinku, logi juz są w OVH :) zbieraj sobie nowe komputerki i wróć jak już nazbierasz :) wireshark chodzi non stop więc każde twoje próby pokazania ego skończą się na tym samym, dzięki za podbijanie publikacji

Opublikowano

Bycie niewychowanym dzieciakiem rowniez nie wypada, a ty nim jestes i nie masz zycia prywatnego nawet czlowieku.

Nie Pozdrawiam

Opublikowano

Nie ma co karmić trola tylko wbijać na serwer i grać ;) jeszcze kilkanaście godzin zwiększonego expa i dropu które trzeba należycie wykorzystać ;)

Opublikowano

Uwierzcie, że nie warto odpowiadać na jego zaczepki. Jeżeli jakiś post jego się pojawi wkrótce zniknie, niech się dzieciak cieszy, że jest adorowany i podziwiany za swoją głupotę. 


k4L2ZMS.png

Opublikowano

Uwierzcie, że nie warto odpowiadać na jego zaczepki. Jeżeli jakiś post jego się pojawi wkrótce zniknie, niech się dzieciak cieszy, że jest adorowany i podziwiany za swoją głupotę. 

On jest starszy od Ciebie ^^ Posiada pewne umiejętności i może ich używać jak mu się podoba. To nie jego wina, że gracze jak i administracja zachowują się jak Lemingi.

MOŻE NAJWYŻSZY CZAS SIĘ ZABEZPIECZYĆ?

Opublikowano

@theallien

Może być i starszy, ale to co pokazuje tutaj, zaniża jego postawę. Traktuję siebie jako śmiecia, a potem się dziwią ludzie, dlaczego mamy taki klimat w Polsce. 

Starczy opinia i już, a nie ciągłe próby dopierdalania się do kogoś, żenada. 


k4L2ZMS.png

Opublikowano

Allien lemingiem to jesteś Ty, nie wiem czym tu się podniecać, serwer jest zabezpieczony dlatego tylko tak mało szkód wyrzadzaja jego ataki.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...