Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Dobry Sposób Na Zarobek Dzięki Easymetin2


I ♥ BMX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Tak ochrania ale on wyleciał z pierwszego deda a potem dedlem jeszcze gracza trzy razy i nic może szamanka na 86 nic nie miala w eq oprócz tego

Opublikowano

Thx mistrzu : ) Wypadł gościowi ( ubity z 15 razy; ] ) fms +9 kd potwora i śmierci +4 śr 45% :)) , sokola +9 nno 20% na trupy 10% na blok ciosów 20% na diabły . Stal +9 10% do pż ma x pż 2k kd uchylenia speeda i obrony +4 :)

 

Gość mi mówił że sprawa idzie na policje i go połowa gromo ch2 wyśmiało :)

Przyjmuje zlecenia dot. web masterki.

while(!$success){
....try();
}

 

Opublikowano

Całkim fajne zarobiłem Lwia Tarcza +9,Nimfa +8.Goscia rozwalałem 40 minut ale sie opłaciło.

Opublikowano

Thx mistrzu : ) Wypadł gościowi ( ubity z 15 razy; ] ) fms +9 kd potwora i śmierci +4 śr 45% :)) , sokola +9 nno 20% na trupy 10% na blok ciosów 20% na diabły . Stal +9 10% do pż ma x pż 2k kd uchylenia speeda i obrony +4 :)

 

Gość mi mówił że sprawa idzie na policje i go połowa gromo ch2 wyśmiało :)

 

A w tej bajce były smoki?

LIBERTA PER GLI ULTRAS! 1908!

Opublikowano

A w tej bajce były smoki?

 

+ dla ciebie za komentarz za to:D

to prawda...

nie zawsze wypada...przynajmniej mi ;/

Poza tym odrazu wam dropia takie rzeczy ;) :rolleyes:

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

Opublikowano

jeszcze raz mie ktoś rozwali na obsydianie to zatłuke :PP poleciała pi parta +8 "//

 

Ale i tak się odrobiłem bo wypadła z typa fimfa +9 czysta :P

Opublikowano

jeszcze raz mie ktoś rozwali na obsydianie to zatłuke :PP poleciała pi parta +8 "//

 

Ale i tak się odrobiłem bo wypadła z typa fimfa +9 czysta :P

Nimfa jak coś...

Ciekawe że wypadaja same pro rzeczy ^^

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

Opublikowano

+ Dla Ciebie Ładny TUT

Wymogi sygnatury

 

Sygnatura może zawierać

dowolną ilość obrazków

dowolny rozmiar obrazków

dowolną ilość adresów URL

dowolną ilość linii

 

 

A juz mam 2 warny za sygne :/ bo jest za duża

Opublikowano

Gosc boga +9 magnet +7 ...

A co droplo ?

Ebonki pro +3 bez bonow ;dd

A pozniej go loglo ;x

dodam jeszcze ze droplo to z niego za 4 razem jak go ubilem ;pp

S2 ;p

Opublikowano

Spoko tut zgadzam sie z up'em.

A co do ułatwienia szukania ludzi +50 z ranga - to najlepiej znalzezc high lvl bez rangi. Chodzi o to zeby tylko lvl byl.

Wtedy jest duze prawdopodobienstwo ze ma plaszcz :) i zgarniesz item :)). No chyba ze ma rekawice :(

BOISZ SIĘ ŚMIERCI ???CHCESZ WYJŚĆ??? ZA PÓŹNO "WALCZ A PRZEŻYJESZ"

ZOBACZ NA WŁASNE OCZY JAKIE REGUŁY RZĄDZĄ ŚMIERCIONOŚNYM SZEŚCIANEM!

 

 

ff20051125a2a.jpg

 

 

CUBE ZERO ! KLAUSTROFOBIA, STRACH CHCESZ WIĘCEJ??

Opublikowano
LordScorpion

Nareszcie jedna osoba ktora normalnie napiala tutaj a nie bajki :)

Naprawde trudno dropnąc z kolesi coś dobrego...prbowalem ale naprawde trudno...

co mi kurde po pro magnecie bez bonów +1 ? chyba zeby u kowala spalic ;/

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

mm fajnie tylko ja teraz zaatakowałem 52 ninje na koniu siedział w mieście wypchałem go dzięki pomocy Easymetin2 i zabiłem on pięknie zleciał z konia i nic mu nie poleciało jest to możliwe ?! Ja miałem 42 lvl on miał range okrutny... wtF?

 

Wow... Ty normalnie "kspert" metina... Myślisz, że za każdym razem itemki będą wypadać? Na jakim Ty świecie żyjesz. Szansa to ok. 50%. A. I niektórzy mówią, że mają pierścienie lucy i im eq nie wypada. Otóż jak killnie się postać x razy(jest niewiadoma liczba. Np. można killnąć i za pierwszym razem wyleci, a czasami za 6, nie) i wypada pierścionek, po czym będą wypadać itemki. Dziękuje za uwagę & pozdrowienia.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...