Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Dobry Sposób Na Zarobek Dzięki Easymetin2


I ♥ BMX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szkoda bym mial juz FMS'a nie tracac z 30kk+ :) . Poradnik piekny + :D. UP masz +

 

Wie ktos czmu jak wlaczylem exp bota w m1 i stoje obok kowala mam srebna+3 w eq ? ;> (Branzoleta)

  • Odpowiedzi 130
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ale jak ? pewnie ktos wyżucil bo bot automatycznie w kilka ms(milisekund) podnosi.

Opublikowano

Łatwo chapnąć bana, ale dobry sposób xD

Nieregulaminowa sygnatura.

Opublikowano

A ja ubiłem dzisiaj 87 lv i nic z niego nie dropło ;/

 

Był bez zbroi więc normalnie się go ubiło ;)

 

Ja żeby uniknąć bana leje jakiegoś typa na koniku 2 serie tak aby odleciał, jak ktoś podbiega i się zatrzymuje czekam aż pójdzie i tak w kółko aż go wypchnę.

 

Wiele hajtów mają założone pierścionki z wody, dzięki którym item nie spada z nich.

LIBERTA PER GLI ULTRAS! 1908!

Opublikowano

Łodafak dostałem za to bana bo gostek udawał ze jest afk i nagrał filmik ;p

Ale itak jeszcze nic nie droplem ;x

Czekam aż mi wbiją 100% i przesiadam sie na nowe konto ;D

Opublikowano

thx dzieki tobie mam jesiona+9 sr -12% i um 21% :DDD

z szamana 67lvl wypadlo xDD

masz + :D

takie umki i takie male srednie na - oO?

albo sciemniasz albo ja pierwszy raz o takim slysze ; d

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

największe um to chyba 17% na Pl

 

Torretto debilu, jak ty mnie irytujesz. Typowy nabijacz postów, a gówno wiesz o grze, jeszcze w wielu sytuacjach wprowadzasz ludzi w błąd, a info podajesz po podaniu jakieś plotki. Sprawdź dwa razy zanim coś napiszesz i w końcu się ogarnij z tym pisaniem: "Wow działa, masz 5". Twoja reputacja pokazuje że twoje posty są gówno warte.

 

Max UM to 30%.

LIBERTA PER GLI ULTRAS! 1908!

Opublikowano

Z tego co wiem to nawiększe um to 30%

SS

 

 

 

82036118.png

Jeśli pomogłem daj 5* ;]

sygnayu.jpg

Opublikowano

http://board.metin2.pl/index.php?page=Thread&threadID=897623

 

A board już dziwi co to może być : D. To GM zabija 4fun dla zabawy xD hahaha, co za matoły.

LIBERTA PER GLI ULTRAS! 1908!

Opublikowano

Sposob dobry , lecz ciezko jest znalezc ludzi 50+ z ranga na --- Narazie buty 1.5kpz +4 na 51 lvl.Dzieki masz + ;)

d4866e0555df4f2f916bc60f71e3011f.0.gif

 

 

Pomogłem??? Daj ---

;)

 

 

Jakiś problem?? Napisz na profilu

:)

Moje TUTY :):

 

Locale do EasyMetin2 :

http://www.mpcforum.pl/topic/146064-tutlocale-easymetin2/page__p__962027entry962027

EasyMetin2:

http://www.mpcforum.pl/topic/142176-tuteasymetin2-exp-bot/page__p__935411entry935411

Yt2Game DROP :

http://www.mpcforum.pl/topic/151718-minitut-yt2game-drop/page__p__1000998entry1000998

 

 

Opublikowano

Mam jedno zajebiście ważne pytanie,mianowicie czy jakbym pojechał do innego królestwa i bij gości+50(z rangą ujemną) to by coś wydropiło?

phenomon.gif
Opublikowano

hmm starsznie ciezko ubic kogos 50+ sam się o tym przekonałem nawet z dobrym Eq jest bardzo trudno ale zarobek jest niezły

2rc8k5i.png

Opublikowano

wszystko fajnie ale jak mobów kolo strażnika nie ma :)...

 

Sposób bardzo fajny zwłaszcza na teraz kiedy to serwery są prawie pełne pro graczy 50+ :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...