Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Co sądzicie o nadchodzącym wyłączeniu gry?


kulka5010

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lepiej byłoby gdyby te CPP było po 1SB.

Swoją drogą, zawsze powinny chodzić po 500, rzadko kto je kupował.

Czy ja wiem. Za 1k moglyby byc. Bo 500 to jest samo miejsce.
  • Odpowiedzi 149
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dobra. Zebrałem kilka kont w kupę i zrobiłem 'opening'. Dodatkowo na jednym koncie miałem Sleighrunner i 3800 SB. Ogólnie chyba zrobię sobie jakieś czelendże, tak na pożegnanie gry. Niby się wydaje, ale 3 miesiące, to naprawdę dużo czasu.

 

 

 

post-1026160-0-51241700-1429361905_thumb.jpg

post-1026160-0-02349500-1429361911_thumb.jpg

post-1026160-0-65551400-1429361916_thumb.jpg

post-1026160-0-29478800-1429361925_thumb.jpg

post-1026160-0-36370900-1429361933_thumb.jpg

post-1026160-0-02263600-1429361940_thumb.jpg

post-1026160-0-25663700-1429361945_thumb.jpg

post-1026160-0-08190600-1429361950_thumb.jpg

post-1026160-0-76953000-1429361955_thumb.jpg

post-1026160-0-60374400-1429361960_thumb.jpg

 

 

 

 

 

Opublikowano

Eh, też sobie kupiłem 5 car packów za resztę SB i 3 fajne edycje wozów nawet się trafiły.

Chciałbym, żeby w przeszłości mi takie coś dropiło:

 

 

914481429374007358219.jpeg

 

156231429374007358219.jpeg

 

805541429374007358219.jpeg

 

 

Opublikowano

Mi jeszcze nieco Boostów zostało, ale z ich wydaniem poczekam jeszcze jakiś czas bo w newsie zapowiadali, że jeszcze coś będą robić :P

F1 za 5000SB czy inny szajs  xD

To EA, nie spodziewaj się zbyt wiele.

f

Opublikowano

I dobrze, przereklamowane

Serwery Dedykowane - Serwery VPS - Domeny - Hosting z mintshost.pl i bizens-host.pl u mnie 60% taniej ! Serwer 32gb ram już od 150 złoty nie 400!!!! Napisz po więcej informacji :) 

Opublikowano

Ja zostawiłem całe 500 bustuw na wypadek, gdyby wiecie.. zawsze chciałem się F1 przechać..

Zawsze mozesz sobie uzyc car changera juz pod koniec gry bo nawet jesli zbanuja ci konto to nie na dlugo xD

wagner.jpg

MPC Racing team | MPC Champion | Blue member

Opublikowano

Macie pomysł na jakiś czelendżyk w stylu ''zrób to'' zanim wyłączą serwery?

Ukończ wszystkie wyścigi na 1 miejscu przynajmniej x razy

Zniszcz x radiowozów podczas ucieczki MostWanted

Ukończ serię poszukiwania skarbów w czasie krótszym niż x

349241432911096669131.jpeg
Opublikowano

Ukończ wszystkie wyścigi na 1 miejscu przynajmniej x razy

Zniszcz x radiowozów podczas ucieczki MostWanted

Ukończ serię poszukiwania skarbów w czasie krótszym niż x

 

No spoko, można jeszcze dodać coś w stylu ''Ukończ x klasówek na 1 miejscu używając gówna.'' Np. Super Bee może się nadać. Szybki ni, sterowanie też ni jest dobre.

Opublikowano

ja mam lepszy pomysł: "oddaj wszystkie swoje oszczędności EA"  (znane jako "kup boosty w dzień zamknięcia serwera")  B)

57199140501148694665.png

Opublikowano

Co byście powiedzieli na taki temat, w którym "chwalili byśmy się" naszymi autami? (czyt. Wstawiali screen shooty zawartości naszych garaży/magazynów) Gra niedługo zniknie wraz z zawartością naszych kont, więc fajnie było by to gdzieś uwiecznić.

Opublikowano

prywatny server nfs w możliwe klient mamy(zrobi ktoś upload całego klienta gry ?) zrobić emulator tylko napewno da się odpalić gre bardzo chętnie pomoge w planowaniu nowego servera :P mam dużo pomysłów naa eventy nowe wyścigi auta  co tam prawa autorskie jakoś darkorbit ma prywatne servery co prawda narazie nic większego bo jeden najlepszy upadł już tak dawno ale są nie dajcie się zastraszyć ea

PSlqjGC.png

Opublikowano

prywatny server nfs w możliwe klient mamy(zrobi ktoś upload całego klienta gry ?) zrobić emulator tylko napewno da się odpalić gre bardzo chętnie pomoge w planowaniu nowego servera :P mam dużo pomysłów naa eventy nowe wyścigi auta  co tam prawa autorskie jakoś darkorbit ma prywatne servery co prawda narazie nic większego bo jeden najlepszy upadł już tak dawno ale są nie dajcie się zastraszyć ea

Gorzej z licencjami na auta.

Opublikowano

licencje są chyba wykupine dla danej gry może będzie ok najwyżej nazwy i loga usuniemy damy jakiś inne

Gdyby EA miałoby wykupować licencje dla danej gry, world byłby już zamknięty od roku temu :P

Pomijając fakt, że byłoby to dla nich nieopłacalne.

@MararOn Lub jak w GTA :P

f

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...