Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick:PanPazik
Region:EUW
Level:5 nowe konto znudzilem sie eune
Dywizja:brak
Kontakt:mpc forum pw
Dodatkowe informacje: ts3 mile widziany, wiek 18+

Pomoglem?

Nie ma za co :P

Szukam serva do cabala.

  • Odpowiedzi 896
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nick:Endriuczek
Region:Eune
Level:30
Dywizja:Platyna
Kontakt:lol/pw ts:3njoy.pl Nick:Yahay69
Dodatkowe informacje: Szukam zepsołu do ranked lub tylko kogoś to mainuje supporta z okolic platyny.

Opublikowano (edytowane)

Nick: SexiMichal
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Gold II
Kontakt: PW, dodaj na lolu
Dodatkowe informacje: Poszukuję osoby do gier rankingowych/normali - duo//3/4/5 - gram only Jungle-Top , wiek : 18

Edytowane przez okkko
Opublikowano

Nick: Black GG WP
Region: Nordic
Level: 30
Dywizja: P5/D3
Kontakt: Na lolu.
Dodatkowe informacje: Szukam drużyny gram na midzie grałem od 2 do 4 sezonu. Teraz wróciłem i chciałbym coś ugrać szukam dobrych ludzi którzy wiedzą co robić w grze.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano (edytowane)

Nick: Neloizolda
Region: Nordic
Level: 30
Dywizja: Gold
Kontakt: pw/lol/ts3: just-frags.gclan.pl nick NEQU
Dodatkowe informacje: Dołącze do teamu, najlepiej 3 vs 3 jednak 5 vs 5 też ujdzie.

Najlepiej 18+ tylko ludzie ogarnięciu, grający by wygrywać.

Edytowane przez Night1234
Opublikowano

Nick: M4S0N1C
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Silver
Kontakt: PW ,LoL, ts: eu72.ts3.cloud:10091
Dodatkowe informacje: Szukam jakiegoś w miare ogarnietego adc na rankedy jestem ogarnietym supportem ;) mainuje kazda linie rowniez poszukuje jakies druzyny ;) 

Opublikowano

Nick: CYPEKxMETIN
Region: EUW
Level: 30
Dywizja:  Bronze V niestety, to też dlatego szukam ludzi do gry. Nie gram wcale słabo, po prostu mam pecha przy dobieraniu drużyn.
Kontakt: PW
Dodatkowe informacje: Rankedy

Opublikowano (edytowane)

Nick : vProceder

 

Region : EUNE

 

Level : 30

 

Dywizja : Gold IV 65 LP, spadłem jakiś czas temu z g2 i chciałbym wrócić do formy ale z jakimiś przyzwoitymi team-mate'ami

Kontakt : Prywatna wiadomość na mpcforum bądź gra.

 

Dodatkowe informacje : Mainuję jungle, potrafie grać praktycznie wszystkimi pickami w jungli na średnim poziomie

Posiadam Ts & mikro, mam 18 wiosen, fajnie jak mielibyście te +16 :D 

 

Champions pool to : Zac, Volibear, Shaco, Elise, Swain, Malzahar, Zed, Lb, Twitch tymi postaciami chyba gram najczęsciej i można nazwać je " mainami "  :]] Pozdrówki

Edytowane przez Proceder.
Opublikowano

Nick: Black GG WP
Region: Nordic
Level: 30
Dywizja: P5/D3
Kontakt: Na lolu.
Dodatkowe informacje: Szukam drużyny gram na midzie grałem od 2 do 4 sezonu. Teraz wróciłem i chciałbym coś ugrać szukam dobrych ludzi którzy wiedzą co robić w grze.

Gram Mida

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nick: Expirius
Region: eune
Level: 30
Dywizja: p5 spadek z p4 2x
Kontakt: lol 
Dodatkowe informacje:  szukam jakiegos dobrego gracza do gierek najlepiej p+  ja ogolnie main suport i wgl xD

Opublikowano (edytowane)

Nick: Naroo 

Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: D3/D4
Kontakt: Najlepiej dodaj na lolu /PW FORUM
Dodatkowe informacje:  Szukam suppa d o duoq, pykam głównie adc/mid atm

Edytowane przez Fajny2812

Nie graj by wygrać...

Graj by stać się lepszym .

 

 

Opublikowano

Nick: Viixell

Region: EUw
Level: 30
Dywizja: s5 lecz na eune miałem g5
Kontakt: Najlepiej dodaj na lolu
Dodatkowe informacje:  Szukam kogoś do normali pograć najwyżej jak się dogadamy to rankedy :DD gram na topie

Opublikowano

Nick: E6iT
Region: EUNE
Level: 16
Dywizje członków: brak
Kontakt: forum/gra
Nazwa drużyny: brak
Dodatkowe informacjeL szukam osób do szybkiego lvl konta i do ogarniania gry.

Reszta: uczę się grać Annie/Veigar/Ezreal

Opublikowano

Nick: RD44
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Chyba Platyna
Kontakt: GG, PW
Dodatkowe informacje: 

Szukam ludzi do zagrania od czasu do czasu ARAMA/Trybów jakiś.

Lub ekipy do gry rankedow :) 

Kończ waść, wstydu oszczędź

Opublikowano

Nick:  LoordHagen
Region: EUNE
Level: 30 
Dywizja: S2
Kontakt: LOL, PM tutaj
Dodatkowe informacje: No siema :D Z kolegami szukamy paru osób do pogrania piątek, rankedów lub normali . Miałem małą przerwę, więc fajnie by było wrócić do jakiejkolwiek formy. Gramy głównie 4Fun bez spinek.

Opublikowano

Nick: Nick been stolen
Region: WEST
Level: aktualnie expie do 30 okolo 10
Dywizja: zalezy na jakim koncie, najwyzsza platyna najnizsza s1
Kontakt:  w lolu
Dodatkowe informacje:  Szukam osob do wspolnej gry i expienia konta

PedroAnglia_euw_107_2.png

Opublikowano

Nick: Buniov
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Gold I
Kontakt: LOL
Dodatkowe informacje:  szukam kogoś do duo do dobicia platyny V . Zapraszam

"RAP TO NIE BIZNES, RAP TO DROGA, MY DZIECI PRZEZNACZENIA IDZIEMY W IMIE BOGA!"

Opublikowano

Nick: Czekobot
Region: EUW
Level: 30
Dywizja: na tym koncie jakis gold/na eune D4/D3(zbanowane za flame a mogłem dostac się do mastera spokojnie)
Kontakt: lol ew. pw na mpc
Dodatkowe informacje: Szukam teamu głównie do go4lola i innych eslowych turnieji bo jestem dostepny do gry tylko w weekendy, gram tylko na ADC.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nick: Autoryzacja
Region: EUW
Level: 20
Dywizja: Żadna lvluje dopier konto a na eune miałem silver 1
Kontakt: lol ew. pw na mpc
Dodatkowe informacje: Szukam głowie ludzi do gry jakiejś ekipy na normale a później na rankedy :)

 
Opublikowano (edytowane)

Nick: BlasterKpK
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: S 1
Kontakt: W grze
Dodatkowe informacje: Poszukuję kogoś do gry duo z doświadczeniem by wpinać sie coraz wyżej w dywizjach ,wymagam komunikacji np:skype ,ts3  16+ , gra oczywiści bez spin ,

Edytowane przez Karolos000
Opublikowano

Nick: StrangeCow
Region: EuNe
Level: 30
Dywizja: S1
Kontakt: pw forum (jestem 24/7)
Dodatkowe informacje: Szukam kogos z kim wspolnie wbije g5+,gram wszedzie ale najmocniej czuje sie na jungli i adc :) Pisac smialo ogarnieci ludzie 17+ z mutacja.

Nie potrafisz sie zachowac na ts? to nawet nie pisz,szukam spokojnych ludzi do spokojnych rankedow :)

Opublikowano

Nick: Dralagjah
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: G5
Kontakt: PW, nie dodawac zanim nie bedzie dogadane na PW
Dodatkowe informacje: TS3 - posiadam, gram jungle/support, support tylko wtedy jak ADC ogarnia, i nie chodzi mi o ogarnianie ze umie farmic, tylko jak np walne nami klatke to robi dobry poke i wraca do famy, nie wbija sie pod turreta za killem na 3 lvl itp

Opublikowano

Nick:TheXJP
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja:B2
Kontakt: PW forum lub w grze
Dodatkowe informacje:Szukam osób chętnych do luźnego pogrania rankedów :)

Opublikowano (edytowane)


Nick:Rinausin

Region:EUNE

Level:30

Dywizja:P4

Kontakt:dodać w grze <:

Dodatkowe informacje:Szukam kogoś z kim wbije sobie diament, byłem w p2 seria do p1, spadłem troszkę, mainuje sobie adc i lucianka, takze pw, mam tsa <:

 

Edytowane przez Rinausin

1394127441-U595569.jpg


Sygnaturka by feesee213

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...