Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: Savage2137
Region: Eune
Level: 30
Dywizja: G5 (D5 na mainie)
Kontakt: Pw lub w grze
Dodatkowe informacje: Szukam kogos ogarnietego na role supporta, gram adc only twitch ;-; Najlepiej jakis mainy janny

U mad m8?

  • Odpowiedzi 896
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Nick: Lukaspar

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: g4

Kontakt: W grze.

Dodatkowe informacje: Szukam ludzi do stworzenia teamu/wspólnego grania - samemu zaczęło się troszkę nudzić :( 

Jeśli o mnie chodzi grywam głównie późnymi wieczorami, w dzień studiuję dziennie + pracuję więc rzadko daje rade wejść na lolka.

Więc jeśli chcesz pograć na luzie, bez spiny dla zabawy, a jednocześnie motywować się nawzajem by grać coraz lepiej to priv na lolu :)

Opublikowano (edytowane)
Nick: Invence

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: Brąz

Kontakt: GG: 60796457

Dodatkowe informacje: Poszukuję ludzi do luźnego pogrania.Najlepiej TS3/Skype

Edytowane przez Etoria
Opublikowano (edytowane)

Nick: Pikash

Region: EUNE
Level: 22
Dywizja: Narazie brak
Kontakt: Pw
Dodatkowe informacje: Szukam ludzi do klanu 2 osoby ogarnięte z TS3 +16 lat, Oferuję TS3 serwer!

Edytowane przez carl0987

Nie reklamujemy kanałów YT.

Opublikowano (edytowane)

Nick: Czekoladowyx
Region: Eune
Level: 30
Dywizja: Gold III
Kontakt: Ts3 (oneshot.tsdns.pl),Gg(36556305),skype (oliwier717) oraz pw
Dodatkowe informacje: Poszukuje ludzi do Grania rankedów normali aramów trollowania lub zabawy pozdrawiam.

Edytowane przez oliwierkrulik
Opublikowano

Nick - Error 404 DD

Region - EUNE

Level - 30

Dywizja : Plat III [ciągle w górę]

Kontakt : W grze

Dodatkowe informacje : Szukam ludzi do grania rankedów ,najlepiej z ts3

Opublikowano

Nick:Maliâ

Region:Europy west

Level: 30

Dywizja: s5

Kontakt: lol, priv

Dodatkowe informacje : marnuje Adc i support szukam ludzi do duo :)

nE6BLlT.png

Opublikowano

Nick : EUW: PandaBoss3 | EUNE: Panda B0t

Region : EUW i EUNE

Level : EUW 30lvl | EUNE 11lvl

Dywizja : unranked

Kontakt : lol

Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do pogrania normali i ARAMów, a jak dobrze będzie szło to może nawet i rankedów :) Mainuje Supporta, czasem gram na ADC. Idealnie jakby się trafił dobry ADC, ale mogą też być inne pozycje. Z mojej strony nie ma flame'u i tego samego oczekuje od osób z którymi gram ;)

Opublikowano

Nick: Dj Cjano
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: -
Kontakt: PW, Skype Wojenti221
Dodatkowe informacje: Poszukuję osoby do rozrywek normalnych

Opublikowano

Nick:Nevil112
Region:EUNE
Level:30
Dywizja:nowy sezon /skill na poziomie silv1
Kontakt:PW,Gra najlepiej gra
Dodatkowe informacje:Mam 15 lat , poszukuję ludzi do wspólnej gry rankedów 

MID/JG/TOP

Opublikowano
Nick: nikdjur15

Region: eune

Level: 30

Dywizja: silver

Kontakt: piszcie w grze a tak to będzie skype czy jakiś teamspeak

Dodatkowe informacje: mam 20 lat. w lola gram jakieś 7 lat. miałem już wiele kont tyle że poszły permy bo po prostu czasem nerwy puszczają a konfidenci zgłaszają. wiecie ocb.

Ogarniam wszystkie linie. najpewniej czuje się na Topie i na Midzie.

Od czasu gdy wyszedł Yasuo ciągle go mainuje także każdy mecz easy carry.

 

Szukam osób którzy lubia tryhardować i rozgrywać mecze na poziomie 30=50 minut. tak osobiście w ciaglu tych 7 lat zdarzało się ze grałem mecze 60minut +. to dopiero było coś ;)

jeśli jesteś kompetentny, lubisz współpracę a także jesteś przekonany że to co robisz jest właściwe napisz do mnie w grze na pewno nasza współpraca będzie owocna.

 

nie chce mi się kierować trzech czy czterech osób co grę dlatego piszę na tym forum ;)

 

pozdro
Opublikowano (edytowane)

Nick: Nirllam

Region: eune

Lvl: 30

Dywizja: 6 sezon S3

Kontakt: piszcie w grze

Dodatkowe inf: Mam na imię Natalia, wiek jest zbędny ;) grałam w 3 sezonie gdzie zakończyłam przygodę z tą grą. Powróciłam w 6 sezonie, gdzie zaczęłam od początku uczyć sie grac na supp. Teraz gram najlepiej na midzie czasami top i bot. Lubie rozmawiać w czasie grania wiec szukam osoby chętniej do luźnej gry. Zapraszajcie ;) oczywiście ts i powyżej 15 lat ;)

Edytowane przez Natalka3
Opublikowano

Nick:Kora 26    (Będe zmieniał :D)
Region:Nordic
Level:30
Dywizja: Silver 4 (Miałem g4) a w s3 platyne 3 (przerwa)
Kontakt:PW w lolu lub mpc
Dodatkowe informacje: Cześć. Mam 19 lat. Szukam ludzi do duo oraz teamu.  Mainuje Jungle a jak nie to gram topa ewentualnie mida. Więcej informacji na PW. 

Opublikowano

Nick: Husoc
Region: Eune
Level: 30
Dywizja: Poprzedni sezon Plat1, teraz po placementach Plat5.
Kontakt: Forum, bądź gra. W lolu mam taki sam nick jak tutaj.
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś do duo +gold2, ale niestety bez ts. Preferuję adc/jungle, ale jeżeli znajdzie się ogarnięty człowiek, który wie jak grać na adc, to ja bez problemu mogę mu supportować. 

maybenow.png

Opublikowano

Nick: Vill

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: Gold III po placementach

 

Kontakt:

mpcforum

GG: 61233649

 

Poszukuję ludzi którzy logicznie myślą przede wszystkim. Żadnych toxic. Grających do końca oraz z bardzo mocnymi nerwami. Którzy potrafią odrobić duża przewagę nad przeciwnikiem. Którzy wiedzą co to lasthit splitpush creep block freezowanie. Przynajmniej te postawy i umieją je wykorzystać w grze!

Opublikowano

Nick: di4sk
Region: EUW
Level: 30
Dywizja: s1 eune
Kontakt: tutaj PW albo w grze 

Szukam ogarniętego main supp na linie (ja mainuje ADC) gram codziennie ~ nie posiadam ts czy skype komunikacja w grze (pingi,chat)

Opublikowano

Nick: milczek26
Region: EUNE/WEST
Level: 30
Dywizja:Silver 2/3 (obecnie b2/b1

Kontakt: Priv tutaj lub w grze
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś kto potrafi grać w te zjebaną grę z mózgiem bo mam dość grania z randomami na dowód że umiem grać można sprawdzić moje kda na op.gg


Nick: milczek26
Region: EUNE/WEST
Level: 30
Dywizja:Silver 2/3 (obecnie b2/b1

Kontakt: Priv tutaj lub w grze
Dodatkowe informacje: Szukam kogoś kto potrafi grać w te zjebaną grę z mózgiem bo mam dość grania z randomami na dowód że umiem grać można sprawdzić moje kda na op.gg

Opublikowano

Nick: Vill

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: Gold III po placementach

Kontakt:

mpcforum

GG: 61233649

Poszukuję ludzi którzy logicznie myślą przede wszystkim. Żadnych toxic. Grających do końca oraz z bardzo mocnymi nerwami. Którzy potrafią odrobić duża przewagę nad przeciwnikiem. Którzy wiedzą co to lasthit splitpush creep block freezowanie. Przynajmniej te postawy i umieją je wykorzystać w grze!

Opublikowano

Nick : Pixtix 

Region EUNE

LVL: 30

Dywizja: S1 po placmentach wychodze popszedni sezon G1

Kontakt: LoL/PW

Dodatkowe informacje: Chciałbym stworzyć wspólny klub !

Opublikowano

Nick: PedicaboInAsino
Region: EUNE
Level:  30
Dywizja: unranked
Kontakt: najlepiej zaproś na lolu
Dodatkowe informacje: szukam co najmniej 4 (razem ze mna bedzie 5) zeby grac w lige legend i poddawac sie w 20 minucie aby wbijc bronze 5 na TT, rankedzie i flexie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...