Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 896
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nick: Hollowed

Region: Eune

Level: 30

Dywizja: Gold2

Kontakt: Forum

Dodatkowe informacje: Szukam chętnej osoby do duo. Boostuje znajomego, który w poprzednim sezonie wbił S1. Jestem świeżo po placementach. Gram jungle/adc i ewentualnie mid.

maybenow.png

Opublikowano

Nick: Sihikan
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Teraz +Silver2 w poprzednim sezonie gold 3
Kontakt: Gra lub na pw moge podac facebooka :D
Dodatkowe informacje: Szukam ekipki do fajnego pogrania normalkow/rankedow bez jakichs wiekszych spin ;D W lige klikam od konca 2 sezonu z mniejszymi lub dluzszymi przerwami :P Najchetniej gram adc/jungle lecz mida i topa tez moge zagrac a supporcik to tylko taka ostatecznosc na nie wiecej niz 2 gierki z rzedu :D A no i chyba to co by wypadaloby dodac mam 17 lat jezeli to wazne ;D

beznadsazwy.jpg
Opublikowano

Nick: Swistuu xD
Region: WEST
Level: 30
Dywizja: S6- G1, spadlem z platyny z powodu braku aktywnosci :D Teraz jeszcze nie grałem ranków.
Kontakt: Forum lub gra
Dodatkowe informacje: Szukam ludzi do pogrania normali, może z czasem rankedów, sprawne mikro i najlepiej wiek 18+. Dywizja bez różnicy. Jbc. to gram głównie adc, w sumie zaczynam, przerzucam się z jng na adc.

Opublikowano

NickNáruse Mío
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: D4 ~50lp aktualnie
Kontakt: Forum lub gra
Dodatkowe informacje: Szukam junglera do duoq minimum d5 w tym sezonie, gram mida.

Opublikowano

Nick:Vaynilia

Region:West

Lv:30

Dywizja:S2 po placementach

Kontakt:forum/gra

Dodatkowe informacje:Szukam kogoś z silvera-golda do duo gram głównie adc/mid,na eune p2

Opublikowano

Nick: Marvoso
Region: EUNE
Level:  23
Dywizja: koreanski brons
Kontakt:  PW forum/ Lol
Dodatkowe informacje: Szukam osoby/osób do normalnych rozgrywek. Lvluje konto do 30. Gram głównie Jungle.

Opublikowano

Nick:Kora26
Region:Nordic
Level:30
Dywizja:silver 3
Kontakt: PW LOL
Dodatkowe informacje:W s3 miałem platynę 3. W tej chwili jestem w s3. Mainuje Jungle. Szukam ogarniętych osób do duo. Jak coś PW.

Opublikowano

Nick: Modryyy/d0m1n1kxdd/ Modryyy Meister
Region: Eune/Eune/West
Level:30
Dywizja: P3/G4/G5 <- Poprzedni sezon
Kontakt: Szukam osób do grania normali, później może coś innego.

jifdyv.jpg

Opublikowano

Nick: KillerMachine999
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Wcześniej S4
Kontakt:  Forum + steam. steamcommunity.com/id/fragusiek (najlepiej steam bo tam jestem cały czas)
Dodatkowe informacje: Do normalków i może rankedów ;) 

Opublikowano

Nick:LuckyyQue
Region:EUW
Level: 30
Dywizja:B4 ale nie jestem jakims drewnem co feeduje wiec spokojnie :D 
Kontakt: Priv tu i na Lolu, ewentualnie skype
Dodatkowe informacje:Mam 17 lat i Poszukuję osoby do grania duo bo wyjść samemu z bronzu sie nie da, sam gram na topie a szukam osoby która ogarnia linie i potrafi dobrze focusowac nie jak randomy które nic nie potrafia i musze tracić punkty na wygranych meczach bo ktoć nie potrafi grać, jestem osoba spokojną ale grać z takimi ludzmi się nie da. Jeśli jest ktoś zainteresowany wspólnym granie niech pisz or zaprasza na Lolu do znajomych ewentualnie niech pisze priv tutaj :)

Opublikowano

Nick: Konanek
Region: EUNE

LvL: 30

Dywizja: duo s2 (w sezonie 6 miałem g3)

Kontakt: gra
Dodatkowe informacje: gram na każdej pozycji. Od jakiegoś czasu mainuje supporty (Thresh 7lvl, Braum 6lvl, Morgana 5lvl, Bard 5lvl i pare innych). Jednak potrzebuje ogarniętego ADC, który będzie potrafił wycarrować grę. Mam dość ADC, którzy nie potrafią ogarnąć late game lub źle się ustawiają

Wróciłem ;]

Opublikowano (edytowane)

region:EUW

lvl:30

kontakt: Forum /w grze

dodatkowe inf: szukam kogoś do pogrania draftów

Edytowane przez Nyden
Opublikowano (edytowane)
Nick: Priv

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: Sezon6: Diament2 / Sezon7: Platyna1

Kontakt: Pw na forum, gra

 

Dodatkowe informacje: Poszukuję kogoś do drużyny(jeśli zgłosi się kilka osób ), lub duo. Wymagam dywizji: z sezonu 6 min. D3+, sezonu 7 min. P1; wieku min. 18 lat oraz dobrej komunikacji na ts3. Jeśli jesteś osobą, która używa mózgu podczas gry, napisz! Mainuje linie takie jak: Mid/adc/supp. Jeśli zaistnieje taka konieczność, mogę zagrać również na jungli czy topie.

Edytowane przez Zakyio™
Opublikowano (edytowane)

Nick: Stary Portier
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Złoto 3 (poprzedni sezon platyna)
Kontakt: Na forum lub w grze
Dodatkowe informacje: Jeżeli jest jakaś osoba, która znajduje się w zbliżonej do mojej dywizji i jest chętna pograć duo rankedy to zapraszam :) (w większości gier gram na topie, lecz mogę grać na każdej pozycji).

Edytowane przez Xervias
Opublikowano

Nick : vProceder

Region : EUNE

Level : 30

Dywizja : s6 ; Gold II , s7 : Silver II

Kontakt : Prywatna wiadomość tutaj, bądź liga legend

Dodatkowe informację : Potrzebuję osoby do duosów, najlepiej z mikrofonem & team speak'iem, main las & adc. Gram ciągle tymi samymi postaciami m.in Zac, Lee Sin, Twitch, Miss Fortune, Jhin. Potrafię wpasować się do kompozycji teamu, champion pool jest 20 razy większy ale odpowiada mi gra 4 championami B) 

Opublikowano

Nick: ShadowShadow
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja:b2 (jak tylko skończyłem placementy nie grałem żadnego rankeda, sezon 6 byłem s3), flex s4.
Kontakt: forum
Dodatkowe informacje:Gram top/support (w wiekszości support), szukam kogoś do normali i może rankedów jeśli ktoś chce. Fajnie było by spotkać jakiegoś adc by pouczyć się synergii na bocie, ale to nie jest konieczne. Wymagam tylko mikro i posiadanie discord (kanał mam).Mam 21 lat.

Opublikowano

Nick : ADAMIGO


Region : EUNE


Level : 30


Dywizja : s6 ; Gold III , s7 : Silver IV


Kontakt : Zaproś na lolu 


Dodatkowe informację : Szukam osoby do duosów, wspólnej gry, gram na topie/midzie/adc. Mam 16 lat, własny kanał na ts3 i całkiem sporo wolnego czasu, jeśli jesteś chętny to odezwij się ;)

Opublikowano

Nick : SunnYz


Region : EUNE


Level : 30


Dywizja : s6 plat s7 s1 ..


Kontakt : lol


Dodatkowe informację : Szukam osoby do duo bo mnie szlag trafi wczoraj od rana all winy do 99 lp i nagle boom wszystko lose z 99 lp mam aktualnie 0 -,- wiec szukam kogos do duo aktualnie main suport main thresh wczoraj 600k wbite wiec szukam jakiegos dobrego ogarnietego adc 

Opublikowano

Nick: UpsserroR

Region EUNE

Level: 30

Dywizja: poprzedni sezon g2, aktualny s1 - idę na diament

Kontakt: lol/forum

Dodatkowe informacje: Szukam osoby ogarniętej z TS, doświadczenie w grze i przede wszystkim myślenie. W tym sezonie ide na diament i też tego oczekuje od innej osoby. Mainuje supporta/top a więc chętnie jakiś ADC by się przydał. Tylko konkretne propozycje.

Opublikowano
Nick: Dárrèn

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: Sezon 4 zakończyłem w diamencie, potem emerytura

Kontakt: lol/forum

Dodatkowe informacje: Szukam z bratem osoby do 3v3, oczekujemy minimum tego golda i TS. Fajnie by było, gdybyś miał doświadczenie na 3v3, ale brak nie jest przeszkodą, jeśli umiesz grać to szybko załapiesz co i jak.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...