Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick: sunnyz
Region: eune ;/
Level: 30 
Dywizja:plat 5
Kontakt: pw or lol
Dodatkowe informacje: main sup przewaznie main thresh braum ali i janka szukam jakiegos na prawde dobrego adc na nowy sezon do grania rankedow i probowanie wbic diamondzika  

  • Odpowiedzi 896
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nick : Error 404 DD

Region : EUNE

Level : 30

Dywizja : G2 ,zaraz platynka na dniach

Kontakt : LoL/Forum

Dodatkowe info : Szukam ludzi do grania gierek rankingowych ,tylko ogarnięte osoby ,najlepiej z ts3.

Opublikowano

Nick: hi im szaacun
Region: EUW
Level: 17
Dywizja: -
Kontakt: GG 24836334, PW, Skype lolek.w0w
Dodatkowe informacje: Poszukuję ludzi do lvlowania konta i dalszej gry :)

anigif_sub-buzz-27474-1516737829-1.gif

Opublikowano

Nick: CannabisWeedBUFU
Region: EUNE
Level: 10
Dywizja: -
Kontakt: tylko w grze 
Dodatkowe informacje: Poszukuję osoby do levelowania konta, nudzi mnie przegrywanie gierek z powodu "murfa" który kończy grę ze statystykami 0/10

Opublikowano

Nick: MSP56
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Silver I promo do golda
Kontakt: Tylko LOL /// lub forum (PW)
Dodatkowe informacje:

1.Szukam osoby do duo która ogarnia mam promo do golda pomóżmy sobie nawzajem. 

2.Szukam również drużyny 

-Twister

-Summoner

 

Gram dość często zazwyczaj gdy mam wolne od pracy, lub na popołudnie. 

Lat mam 19, jeśli by ktoś chciał ts/skype piszczącego głosu nie mam 

Opublikowano (edytowane)

Nick:mjkkjm
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja:UnRanked
Kontakt: GG: 58374433
Dodatkowe informacje:Lat 14 moge grac na jungle Zac-em. Jakies normalki moze Aramy

Edytowane przez mjkkjm
Opublikowano (edytowane)

mmmmmmwmmmmmmm

EUNE

D4

PW/gra

 

Szukam ludzi do poważniejszej gry w sezonie 7. Jestem mainem adc, którym zamierzam grać, jeśli gralibyśmy teamowo. Jednak na daną chwilę staram się nauczyć dobrze jungli, ponieważ uważam, że jest najlepszą pozycją do gry soloq. 

Jeśli:

Jesteś w diamencie 

Chcesz mieć team i nie jesteś mainem ADC (jeden wystarczy)

nie jest dla Ciebie problemem gra solo/duo i planujesz się w tym sezonie wybić

masz lepsze niż typowe nastawienie do gry (gadanie o słabych teammateach, brak umiejętności przyznania się do błędu) 

dobre mechaniki i po części taktyki (taktyki są drugorzędne, grając w teamie napewno pomożemy Ci siępodszkolić) 

nie jesteś śmieszkiem z grupek na facebooku 

 

Napisz do mnie na forum lub w grze, z pewnością coś zdziałamy. 

na duoq mogę grać adc, jeśli jesteś supportem.

 

Piszę w tym threadzie, ponieważ szukam ludzi, z którymi nie zamierzam od razu grać teamówek - staramy się wbić wysoki ranking soloq, udowadniając sobie nawzajem że jesteśmy warci poświęcenia teamowi czasu, a dopiero potem gramy teamowo. Najpierw gramy między sobą duo, dopiero później teamy. 

Edytowane przez mmmmmmw
Opublikowano

Nick:kuki2001
Region:EUNE
Level:30
Dywizja:Gold1
Kontakt: przez lola dodawać
Dodatkowe informacje:  Szukam osob do gry i rankedy. Gram głownie adc i topa( Top w ostateczności) xD

21 lat prawie 22 ale nie mam obiekcji co do wieku moich ziomków ;P

Opublikowano

Nick: OTAKU Shiki
Region:EUNE
Level: 30
Dywizja: PLATYNA 5
Kontakt: PW NA LOLU :D
Dodatkowe informacje:

SZUKAM SUPPORTA. Obojętnie czy to będzie Grill or Boj

 

Może być także poprostu ktoś do gry :D PW OD Niskiego Golda po Wysoką platyne

                                                                          

Opublikowano (edytowane)

Nick: Genezis1
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Aktualnie gold V po półrocznej przerwie, największą dywizję osiągnąłem gold II lub I (dywizja nie oddaje moich umiejętności, gdyż mógłbym wbić na spokojnie plat+ (pw o więcej informacji))
Kontakt: Tutaj na forum lub w grze 
Dodatkowe informacje: Szukam team'u do gry lub też ogarniętej osoby do duo. Najlepiej czuję się na supp/adc, potem jungla/top i na końcu mid. 

Edytowane przez genezis1
Opublikowano

Nick: Yaigheta
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja:
Silver II
Kontakt:  Laguage of Legunde, lub PW
Dodatkowe informacje: Main
Vayne (+/-100k), w razie zbanowania Vayne gram Ezrealem.

Szukam Supporta do grania DUO, najlepiej jakby znał się na tym co robi ;)

Bez nazwy-2.png

Opublikowano

Nick: E6iT
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: unranked
Kontakt: forum, gra
Dodatkowe informacje: szukam kogoś do duo (normale), gram mida ew. topa. ts nie wymagany (sam nie lubię siedzieć i nie mam czasu na wbijanie)

Opublikowano

Nick: Laos

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: G5

Kontakt: W grze.

Dodatkowe informacje: Szukam ludzi na początek do luźnych gierek a potem można pograć jakieś rankedy. Z mojej strony brak flame, 19 lat, ts3. Jedyne wymagania to brak flame 18+ oraz ts3

Opublikowano

Nick: brianfiki

Region: EU West

Lvl: 30

Dywizja: S3

Kontakt: w grze (brianfiki)

Dodatkowe informacje: Szukam 2, 3 osób do wspólnej, luźnej gry. Gram ze znajomym i nam się już znudziło wygrywanie 2 meczy z rzędu a później przegrywanie 15 bo ma się idiotów w teamie. Szukamy osób na: ADC/Top/Jgl/support. Do wyboru do koloru. Oczywiście możliwe wymiany linii jak się komuś znudzi, w końcu to nie Worldsy.

Opublikowano

Nick:MokraPala
Region:EUNE
Level:25
Dywizja:unranked
Kontakt:w grze
Dodatkowe informacje: Najabrdziej lubię grać supportem, nie potrafię jungli.

Opublikowano (edytowane)

Nick: Hi Im Leyasu

Region: EUNE

Level: 30

Dywizja: P4

Kontakt: W grze.

Dodatkowe informacje: Szukam ludzi do pogrania normalków, ponieważ mam dość tych zjebów bez rąk co nawet nie potrafią combo zrobić. Wymagania: ts, 16+, minimalna znajomość tej gry -.-

 


Edytowane przez maraam
Opublikowano

Nick : VerirenN

Region : EUW i EUNE

Level : EUW 10lvl | EUNE 30lvl

Dywizja : Diament 5

Kontakt : Na forum, tylko i wylacznie.

Dodatkowe informacje: Szukam teamu do gry druzynowych 5vs5, mam 15 lat, mikrofon oraz ts3. Gram na jungli - najczesciej lee sin, oferuje tez duza aktywnosc;)

xvez_eune_55_6_logo.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...