Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz osób do gry? Zajrzyj!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Nick: Supeer Saiyan
Region: EUNE

Level: 11+
Dywizja:-
Kontakt: forum/ gra
Dodatkowe informacje: Jestem początkującym graczem. Szukam osób które podpowiedziały co i jak, ale zarówno z innymi początkującymi z chęcią pogram :). mile widziany ts3. 21 lat :)

Edytowane przez skillet221
  • Odpowiedzi 896
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano (edytowane)

Nick: Tomo100
Region: EUNE

Level: 30
Dywizja: G5
Kontakt: gra/forum
Dodatkowe informacje: Mainuję mida, mam mikro, poszukuję jak najwięcej osób żeby skleić jakiś team bądź grać w kilku, bo mnie szlag na randomy trafia, powrót do platyny, potem jak najdalej

Edytowane przez Tomo100
Opublikowano

Nick: Mazak V2
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Platyna III/II
Kontakt: W grze

Dodatkowe informacje: Jeżeli chcesz pograć to minimum P5+

Opublikowano

Nick: Jestem Mateuszek

Region: EUW

Level: 23

Kontak:W grze

Dodatkowe informacje: szukam ludzi do wspólnej gry ;p

kjdjjNf.png


 


Jeśli spodobał ci się mój post, nie zapomnij o Like ;p

Opublikowano

Szukam 4 osob do gry 5vs5  z regionu EUNE do pogrania tak poprostu

Nick: Cpt Potato Salad

Region: EUNE

Level 30

Dywizja : Diamond IV

Kontakt :przez Lola lub MPC

Dodatkowe informacje : umiem grac na kazdej linii na poziomie zadawalajacym

 

Dywizja niby nie gra ale im wyzej tym lepiej :3 kto ma ochote niech sie zglasza 

Opublikowano (edytowane)

Nick: Nagakabourossa
Region: EUNE
Level 30
Dywizja : PLAT 1 
Kontakt : na lolu wolę bo na Forum rzadko wchodzę :P
Dodatkowe informacje : szukam teamu rankingowego (nie szukam osób do SoloQ  wole grać sam) gram na midzie / ew supporcie mam TS / 19 lat  / dużo czasu na grę (wakacje a potem liceum zaoczne) 

http://www.lolking.net/summoner/eune/32236011

http://eune.op.gg/summoner/userName=Nagakabourossa

Edytowane przez gewelman

32984651300858722438.png

Opublikowano

Nick: ADcárry
Region: EuNe
Level: 10
Dywizja: Na mainie był diament w sezonie 4, w 5 zaś jedynie gold (mała ilość gier + brak formy).
Kontakt: PW / gra
Dodatkowe informacje: Szukam osób, które chciałyby pograć na luzie. Bez zbędnych spin itd. 

Opublikowano

NICK: pisać na pw
REGION: EUNE
LVL: 30 
Dywizja: D3, P1, P3
KONTAKT: FORUM
DODATKOWE INFORMACJE: SZUKAM SUPPORTA G1+

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Nick: Kuszel 

Region: EUNE 

Level: 30

Dywizja: G3

Kontakt: lol/gg/mpc

Dodatkowe informacje: Szukam adc do duo, mainuje Thresha, obowiązkowy Ts3

Ref

Opublikowano

Nick: reikuCx
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: G5
Kontakt: gra, forum
Dodatkowe informacje: Gram ADC (czasami supp) Szukam supporta do rankedów albo po prostu kogoś kto pomoże wspiąć się wyżej. 

Opublikowano

Witam, niedługo mam zamiar boostować nowe konto z g3 do platyny. Jeżeli ktoś również posiada takowe konto które chciałby wyboostować szukam osoby na moim poziomie, tzn. plat 1-5. We dwóch zawsze jest przyjemniej i łatwiej. Szukam osób które boostują, nie osób które chcą być wyboostowane. Serwer EUNE, posiadam własny team-speak. Proszę odzywać się w wiadomości prywatnej na forum. Pozdrawiam.

Opublikowano (edytowane)

Nick: Er0l94

 

Region: EUNE

 

Level: 30

 

Dywizja: Silver 1

 

Wiek: 22

 

Kontakt: Zapro w grze (własny TS)

 

Dodatkowe informacje: Szukam po prostu premade (3-4 os.) do grania Teamówek, którzy potrafią grać pasywnie, a nie agresywnie jak brązy i wychodząc z meczu ze statystykami 2/15 etc. (Bez spin, Takie tam śmieszkowanie, ogarniecie tajnej techniki "Jak nie dajesz rady przytulasz wieże i czekasz na posiłki :P ")

Pref. line >>> JGL

Edytowane przez er0l94

graphic.png

Opublikowano

Nick: baki1970


Region: EUW


Level: 18


Kontak:W grze


Dodatkowe informacje: szukam ludzi do wspólnej gry normali a potem można ciapać rankiedy :D


Opublikowano

Nick: Beryfes
Region: EUNE
Level: 12+
Dywizja: -
Kontakt:  pw tutaj lub w grze
Dodatkowe informacje: Mam 24 lata, szukam kogoś do pogrania bez spiny, lvlowania postaci. Jednak interesuje mnie też gra rozważna, żeby później sprawdzać się na rankedach. Program do komunikacji głosowej jak curse.

Opublikowano

Nick: Viixell
Region: EUw
Level: 22
Dywizja: W poprzednim koncie miałem s3-2
Kontakt: lol
Dodatkowe informacje:szukam ludzi do levelowania konta a potem wbija dywizji jak ktoś bedzie chciał, gram na midzie akali 

Opublikowano (edytowane)

Nick: Adasiovsky
Region: EUw
Level: 30
Dywizja: bronze III

Kontakt: Legue of legends, bądź tutaj PW.

 Dodatkowe informacje: Witam, szukam kogoś z platyny bądź wyżej, kto wyciągnie mnie z brązu do wyższej dywizji.. nie gram źle, oceniam się na dobrego gracza, ale przez to, że ciągle gram solo nie jestem w stanie wygrywacz większości meczów. myślę, że we dwójkę będzie spokojniej :)

PS. mam po prostu dość użerania się z trolligiem, brakiem doświadczenia i lamienia... >.<

Edytowane przez Maksymalny11

Piszę poprawnie po polsku.

Opublikowano (edytowane)

Nick: xPavvlo


Region: EUW


Level: 22


Kontak:gra


Dodatkowe informacje: Na tym lvlu już coś wolniej idzie więc szukam ludzi to wspólnego lvlowania konta ;) Najlepiej gdyby były to osoby z mojego poziomu czyli gold/platyna ale niekoniecznie. Oczywiście nie szukam spinaczy i toskycznych graczy niszczących społeczność lola, tylko ludzi chcących pograć na chillku i dla funu :p wiek powiedzmy 17-20 


Edytowane przez pavlo1008
Opublikowano

Nick: Psychopathe


Region: EUW


LVL: 30


Dywizja: s3


kontakt: pw lub w grze


Dodatkowe informacje:


Szukam parę osób ze skinami z serii Project. A dokładnie:


Adc - dowolny


sup - leona chyba tylko


jungler - master, ekko


top - fiora, ekko


 


Dywizja max gold bo chce jedynie pograć  %5E%5E.png


Ts obowiązkowo 


Kontakt w grze: Psychopathe Lub tutaj na mpc


 


Pozdrawiam!


Opublikowano

Nick: SynekMTV
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Aktualnie G1, niedługo zapewne P5
Kontakt: PW, telegram @Synek oraz gg 17867059
Dodatkowe informacje: Szukam osób do gry na luzaku, czy to normale, czy to rankedy. Bez żadnej spiny, zawsze 4fun. Mainuje obie pozycje na bocie z naciskiem na ADC :)

"Człowiek człowiekowi człowiekiem, a kiwi kiwi kiwi" ~ Paulo Coelho

Opublikowano

Nick: SKT PoohMänDu
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Plat3
Kontakt: PW/GG albo w grze.
Dodatkowe informacje: Szukam jakiegoś ogarniętego ADC do duo, najlepiej żeby grał Draven/Jhin chyba że mainuje coś innego i ogarnia. Minimum Plat4+.

Jeśli pomogłem to daj "Lubię to", bardzo mnie to zachęca do dalszej pracy :)


1367352043-U384748.png


Opublikowano

Nick: Pstry
Region: EUNE
Level: 30
Dywizja: Marny brązik
Kontakt: nick w grze 
Dodatkowe informacje:  Szukam kogoś kto poduczy mnie grać itp, jakieś tipy czy cuś :P

Opublikowano

Nick: Reinpowny
Region: eune
Level: 30
Dywizja: plat 4
Kontakt: pw/lol
Dodatkowe informacje: Jakiś ogarnięty jhin do duo, plat + i ts3

Opublikowano
Nick: MrFrodoPl

Region: EUnE

Level: 30

Dywizja: g5

Kontakt: GRA

Dodatkowe informacje: kogoś do rank .......TS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...