Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wracamy na maina - lecimy po pretendenta :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

co według ciebie jest najtrudniejsze do ugrania na riven?

Jeżeli chodzi Ci o match-up to osobiście nie lubię grać na Fizza, Hecarima i DOBRĄ Irelię.

Opublikowano

a srenekton albo jax?

Srenekton jest łatwy jak nie zaczyna od campa, na lvl1 możesz go zbić do 100/200hp jak gra pod dorana/long sworda. Od Jaxa też zależy, ale na większości Jaxów wygrywałem na tym ELO, jedynie SharkRipper stanowił jakiś problem.

 

cbffuc.jpg

 

Jeszcze 2 gierki do wygrania.

 

eydsxt.jpg

Nie mogę tego zjebać 4Head

Opublikowano

z czym zaczynasz, z long swordem czy doranem?

Zależy, przeważnie z doranem, bo robię wilki>tp top.

 

 

Gratuluję wbicia mastera : ) Powodzenia w przyszłych grach i we wbijaniu challa.

Świetnie Ci idzie tą Riven.

Dzienki za miłe słuwka. :PPP

Opublikowano

Zależy, przeważnie z doranem, bo robię wilki>tp top.

 

Czemu zaczynasz od wilków i na topa? Od czego to zależy? xD

Opublikowano

Czemu zaczynasz od wilków i na topa? Od czego to zależy? xD

Zazwyczaj masz przewagę expa, doran ma większy sustain jako item + 5 pot zamiast 3. Jedyne czego nie można zrobić po takim tp to się wypierdolić, bo będziesz miał trochę przejebane. + nie lubię trade'ów na 1lvlu xD

 

Minusem dla Riven jest tylko to, że nie możesz tak szybko zbudować brutalizera.

Opublikowano

Gratulacje Master Tiera, szacuneczek, no i bez skryptów. Powodzenia we wbijaniu Challengera :)

Dzienki, dzienki.

 

 

Nie będę już dzisiaj wrzucał gierek, nie chcę stracić winstreaka i c*****o się czuje przez ten upał.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...