Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wracamy na maina - lecimy po pretendenta :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Wtf build ryza :_:

Nie wiem, ale dzisiaj dostałem premade top+jungle 3-25, 0-16 ap leone na topie i 1-9 adc z którym gralem na bocie, spadłem do 11lp, ale odrobiłem.

 

y7gyay.jpg

Opublikowano

Budujesz teraz BC na Riven jako pierwsze, czy kolejność zależna głównie od gry?

Zależy od gry, dzisiaj spróbowałem pierwsze, bo byliśmy w c**j do przodu i potem złapałem kilka killi i reszta normalnie. Jak się przepierdala nie opłaca się tego budować, jak już to na last item i zmienić/wyjebać buty.

Opublikowano

http://matchhistory.euw.leagueoflegends.com/en/#match-details/EUW1/2088754834/218496337?tab=buildsoficjalnei sie k***a wyrzygałem, blitz nie akceptował trade'u i zobaczcie co się stało xD jebane soloq

 

Hmm co w tym nadzwyczajnego? Ja bym się czymś takim nie chwalił. Miałeś 160 creepow w 41 minucie, zadałeś mniej DMG od tanka Amumu. Gierka wygrana cudem, prawdopodobnie throw enemy pod baronem.

Opublikowano

Hmm co w tym nadzwyczajnego? Ja bym się czymś takim nie chwalił. Miałeś 160 creepow w 41 minucie, zadałeś mniej DMG od tanka Amumu. Gierka wygrana cudem, prawdopodobnie throw enemy pod baronem.

Typie zjedź na sam dół i zobacz moje runy i masterki

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Wow, widzę że w Twoich grach zawsze jest przynajmniej jedna osoba, która ogarnia. Ja nie mam tyle szczęścia. GL w najgorszej dywizji diament

Opublikowano

Wow, widzę że w Twoich grach zawsze jest przynajmniej jedna osoba, która ogarnia. Ja nie mam tyle szczęścia. GL w najgorszej dywizji diament

Miałem w c**j farta z tymi początkowymi gierkami, jak mi brakowało 6lp to dostałem przyjeba na vayne co chciał się napierdalać z kazdym 1v3 bo on syn gosu szkoda tylko że miał raka i po wylewie był, dzisiejsze gierki kończę na d2 72lp

 

tz9850.jpg

Opublikowano

Rito wy k***y jebane

n323n4.jpg

 

byłby pierwszy win w serii ale jebane gówna z bota sfeedowały imbe, mid zrobił 1-5 i tylko ja z xinem sobie radziliśmy, zapomniałem zrobić ss z nerwów byłem taki zły pobiłem rodzine prawie ale znowu 1 winek do serii

 

csgguz.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...