Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

K***a net speak to hosteam tyle ze droższy po co ma przepłacać niech kupi na hosteam.pl maszynę za 30 zł miesięcznie spokojnie wystarczy ... co do botów levelup lub mintshost to do botów wystarczy.I taka kombinacja jest najlepsza.

  • Odpowiedzi 168
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

K***a net speak to hosteam tyle ze droższy po co ma przepłacać niech kupi na hosteam.pl maszynę za 30 zł miesięcznie spokojnie wystarczy ... co do botów levelup lub mintshost to do botów wystarczy.I taka kombinacja jest najlepsza.

 

Nikt mądry nie kupi z mintshost ;)

Zrozum że na net-speak masz nie tylko VPS z hosteam ale dostajesz dodatkową ochronę AntyDDoS :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nie wiem jaki hosting wybrać pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Stabilności 

Dodatkowe Info: Ma to być VPS pod około 4 boty muzyczne. Zastanawiałem się nad VPS'em z ovh, ale może macie inne propozycje.

Nagroda za pomoc: Plusik ;)

 

Aurbacloud, ten za 4 zł VPS. Najtańszy i najlepszy pod boty muzyczne :D Spokojnie da radę maszyna. 4 zł miesięcznie to nie dużo ;P

Telegram: @krystekkk2
TS3: Teamalko.pl
Mail: [email protected]
GG: 61392960

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
[color=#ffa07a][b]Nie wiem jaki hosting wybrać pomocy![/b][/color]
[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na: Ochronie antyddos, [/b][/color]
[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info: Cena do 35zł Płatnosc: PSC, PRZELEW POCZTOWY Chcę na nim postawić TS3, boty muzyczne, boty query, malutką stronkę i forum[/b][/color]
[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc: Plusik [/b][/color]

logo.png

Opublikowano (edytowane)
Dnia ‎11‎.‎05‎.‎2017 o 19:33, krystekkk2 napisał:

 

Aurbacloud, ten za 4 zł VPS. Najtańszy i najlepszy pod boty muzyczne :D Spokojnie da radę maszyna. 4 zł miesięcznie to nie dużo ;P

ALe jak walniesz w arubecloud to cały vps padnie, więc nie polecam.


Microvps ten za 36 zł kupisz pod boty muzyczne, oraz netspeak do tego pory polecam i używam go od pół roku i nikt po za mną nie zgaśnie mojego tsa,

blazingfasta nie polecam, bo wyszły nowe metody ataki ddos ;)

 

Polecam ci serdecznie pod serwer hosteam !

Edytowane przez Mizumi
Opublikowano
[color=#ffa07a][b]Nie wiem jaki hosting wybrać pomocy![/b][/color]
[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na: Stabilności[/b][/color]
[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info: Maszyna pod serwer ~200 osób. Oprócz hosteam'a / bahu / net-speak'a.[/b][/color]
[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc: Like ^^[/b][/color]
Opublikowano
1 godzinę temu, Mizumi napisał:

ALe jak walniesz w arubecloud to cały vps padnie, więc nie polecam.


Microvps ten za 36 zł kupisz pod boty muzyczne, oraz netspeak do tego pory polecam i używam go od pół roku i nikt po za mną nie zgaśnie mojego tsa,

blazingfasta nie polecam, bo wyszły nowe metody ataki ddos ;)

 

Polecam ci serdecznie pod serwer hosteam !

Kto będzie znał IP botów? Jeśli by stały na tej co ts maszynie to okej, ale nie będą stać lolz.

Telegram: @krystekkk2
TS3: Teamalko.pl
Mail: [email protected]
GG: 61392960

Opublikowano (edytowane)

Nie wiem jaki hosting/maszynę wybrać pomocy!
Zależy mi najbardziej na:  Stabilności, nie za wysokiej cenie, dostep SSH,ROOT
Dodatkowe Info: Maszyna pod serwer 100 osób, minimum 2 gm ram, odpada: hosteam, net-speak.
Nagroda za pomoc: lajk

Edytowane przez domino120392
Opublikowano (edytowane)
1 godzinę temu, domino120392 napisał:

Nie wiem jaki hosting/maszynę wybrać pomocy!
Zależy mi najbardziej na:  Stabilności, nie za wysokiej cenie.
Dodatkowe Info: Maszyna pod serwer 100 osób, minimum 2 gm ram, odpada: hosteam, net-speak.
Nagroda za pomoc: lajk

Polecam LVL UP.Wybierz KVM 2 GB RAM.Kosz 29,90zł

  • Anty DDoS: Wzmocniony dla serwerów gier
  • Typ wirtualizacji: KVM
  • Pamięć RAM: 2048 MB
  • Ilość vCPU: 1
  • Pamięć wirtualna (swap): 1024 MB
  • Typ dysku: SSD
  • Pojemność dysku: 10 GB
  • Szybkość Internetu: do 250 Mbit
  • Transfer miesięczny: Bez limitów
  • Centrum danych: OVH

Jak byś potrzebował tańszej oferty to pisz

Edytowane przez BestPol24
Opublikowano
22 minuty temu, BestPol24 napisał:

Polecam LVL UP.Wybierz KVM 2 GB RAM.Kosz 29,90zł

  • Anty DDoS: Wzmocniony dla serwerów gier
  • Typ wirtualizacji: KVM
  • Pamięć RAM: 2048 MB
  • Ilość vCPU: 1
  • Pamięć wirtualna (swap): 1024 MB
  • Typ dysku: SSD
  • Pojemność dysku: 10 GB
  • Szybkość Internetu: do 250 Mbit
  • Transfer miesięczny: Bez limitów
  • Centrum danych: OVH

Jak byś potrzebował tańszej oferty to pisz

A jest tam dostep SSH, ROOT ?

Opublikowano
3 minuty temu, domino120392 napisał:

A jest tam dostep SSH, ROOT ?

Jest dostęp do SSH.Dostęp do root można bardzo łatwo odblokować.Nawet jest poradnik na ich forum.Ładnie wytłumaczone co i jak.

Opublikowano
13 godzin temu, BestPol24 napisał:

Jest dostęp do SSH.Dostęp do root można bardzo łatwo odblokować.Nawet jest poradnik na ich forum.Ładnie wytłumaczone co i jak.

A jakiś inny hosting jeszcze? 

Opublikowano

Pod TeamSpeka z orginalną licencją polecam VOICE VPS z Net-Speaka.

Pod TeamSpeaka z licencją crackowaną polecam KVM VPS z HosTeam.

Pod boty muzyczne lub bota serwerowego najtańszy VPS OpenVZ z Lvlup.pro.

Ukazuje tutaj najlepszy wybór wśród najtańszych.

Pozdrawiam :) 

Opublikowano
[color=#ffa07a][b]Nie wiem jaki hosting wybrać pomocy![/b][/color]
[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:[/b][/color] Stabilność,nie za wysoka cena 
[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color] Serwer pod 10-20 botów muzycznych
[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:[/b][/color] Lajk + ocena na profilu
Opublikowano
1 minutę temu, BestPol24 napisał:

[color=#ffa07a][b]Nie wiem jaki hosting wybrać pomocy![/b][/color]
[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:[/b][/color] Stabilność,nie za wysoka cena 
[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color] Serwer pod 10-20 botów muzycznych
[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:[/b][/color] Lajk + ocena na profilu

LvlUp.pro - OpenVZ za 20 zł

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Nie wiem jaki hosting wybrać pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dostęp do root (FTP, putty itp), niska cena, utrzymaniu 100 graczy maks. I kilka botów

Dodatkowe Info: xBot I 4 sinusboty

Nagroda za pomoc: Lajki

Opublikowano
3 minuty temu, KamilKosiakPL napisał:

Nie wiem jaki hosting wybrać pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Dostęp do root (FTP, putty itp), niska cena, utrzymaniu 100 graczy maks. I kilka botów

Dodatkowe Info: xBot I 4 sinusboty

Nagroda za pomoc: Lajki

1. Net-speak.pl - serwer teamspeak

2. Arubacloud.com/ovh.com - boty muzyczne/serwerowe + ewentualnie strona.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Szczerze mówiąc to polecam wszystkim pod mniejsze serwerki

To jest ukryta treść, proszę

a pod coś większego

To jest ukryta treść, proszę

Naprawdę oby dwa hostingi są niezłe. Jak wiemy, TS3 na ziemniaku postawisz nawet. Na nazwie jak na moj skromny serwer dolączy 30 osób zuzycie maks 3 % procesora. Jeszcze serwer Minecraft mozna odpalić. 

 

 

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
[color=#ffa07a][b]Nie wiem jaki hosting wybrać pomocy![/b][/color]
[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:[/b][/color]Vps 1 gb ram 
[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color] Będe na nim testował boty administracyjne np. xbot TANIO!!!
[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:[/b][/color]Ocena profliu
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
Dnia 6.02.2018 o 16:22, pixi997 napisał:

[color=#ffa07a][b]Nie wiem jaki hosting wybrać pomocy![/b][/color]
[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:[/b][/color]Vps 1 gb ram 
[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color] Będe na nim testował boty administracyjne np. xbot TANIO!!!
[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:[/b][/color]Ocena profliu

Wzorek ci się popsuł kolego.

Nazwa.pl ma dobre ale troszkę drogie.

OVH.pl

 

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
Dnia 6.02.2018 o 16:22, pixi997 napisał:

[color=#ffa07a][b]Nie wiem jaki hosting wybrać pomocy![/b][/color]
[color=#66ff66][b]Zależy mi najbardziej na:[/b][/color]Vps 1 gb ram 
[color=#ff6666][b]Dodatkowe Info:[/b][/color] Będe na nim testował boty administracyjne np. xbot TANIO!!!
[color=#66ccff][b]Nagroda za pomoc:[/b][/color]Ocena profliu

Po pierwsze, pisz normalnie.
Po drugie jak kolega wyżej OVH.PL - za niecałe 14zł masz pełny dostęp do ROOT. Polecam, chodzi mi na tym serwer z 30 osobami + dwoma botami muzycznymi i mam nie więcej niż 50ms pingu.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Nie wiem jaki hosting wybrać pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Stosunkowo niska cena, dobry AntyDDoS, VPS, która utrzyma to, co opiszę. Jestem najbardziej wskazany na OVH i tam już zakupiłem taki, lecz czekam na opinię.

Dodatkowe Info: Chcę na takowym VPS'ie postawić serwer TS; osób różnie, najczęściej siedzi nas po 15-20 osób, ale na większe okazje też wolę mieć zabezpieczenie; również postawić boty muzyczne (sinsubot), myślę, że max 5 panelów oraz boty funkcyjne do serwera TS. W przyszłości ewentualnie strona internetowa.

W tej chwili zastanawiałem się nad hostingiem OVH (tam, gdzie mam już zakupiony najtańszy VPS SSD) i poszczególnymi ofertami: VPS SSD 2 i VPS Cloud RAM 1.

Proszę o radę, gdyż moja wiedza nad zużywaniem procka jak i ilościu RAMu przez ts i boty jest dosyć znikoma, nawet po kilku doświadczeniach z tym.

Nagroda za pomoc: Like

 

Pozderki!

Posty:

 

50 100 / 150 / 200 / 250 / 300 / 350 / 400 / 450 / 500 / 550 / 600 650 / 700 / 750 / 800 / 850 / 900 / 950 / 1000

 

Opublikowano
5 godzin temu, Jursare napisał:

Nie wiem jaki hosting wybrać pomocy!

Zależy mi najbardziej na: Stosunkowo niska cena, dobry AntyDDoS, VPS, która utrzyma to, co opiszę. Jestem najbardziej wskazany na OVH i tam już zakupiłem taki, lecz czekam na opinię.

Dodatkowe Info: Chcę na takowym VPS'ie postawić serwer TS; osób różnie, najczęściej siedzi nas po 15-20 osób, ale na większe okazje też wolę mieć zabezpieczenie; również postawić boty muzyczne (sinsubot), myślę, że max 5 panelów oraz boty funkcyjne do serwera TS. W przyszłości ewentualnie strona internetowa.

W tej chwili zastanawiałem się nad hostingiem OVH (tam, gdzie mam już zakupiony najtańszy VPS SSD) i poszczególnymi ofertami: VPS SSD 2 i VPS Cloud RAM 1.

Proszę o radę, gdyż moja wiedza nad zużywaniem procka jak i ilościu RAMu przez ts i boty jest dosyć znikoma, nawet po kilku doświadczeniach z tym.

Nagroda za pomoc: Like

 

Pozderki!

Witaj,

 

Ofertę, którą przedstawiłeś jak dobrze pamiętam, lata z darmowego streserka z internetu. Od wielu lat korzystam z oferty OVH i bywało u nich różnie. Głównie oferta GAME zapewni Ci dobrą ochronę serwera. Od kilku lat dwie duże firmy m.in. (net-speak.pl oraz HosTeam.pl) konkurują między sobą, nie wiem jak jest teraz z ochroną ale jakoś u moich znajomych, którzy korzystają z hostingów, nie mają problemów (serwery w topce). 

 

Chciałbym jeszcze odnieść się odnośnie botów muzycznych na sinusbot. 

Polecam zobaczyć i poczytać o TS3AudioBot (Mniejsze zużycie maszyny, lepsza jakość dźwiękowa, lepsza obsługa oraz prosta instalacja + panel). 

 

Jeżeli masz jakieś dodatkowe pytania, zapraszam ;} 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
Dnia 22.01.2019 o 03:10, `.Łukasz. napisał:

Witaj,

 

Ofertę, którą przedstawiłeś jak dobrze pamiętam, lata z darmowego streserka z internetu. Od wielu lat korzystam z oferty OVH i bywało u nich różnie. Głównie oferta GAME zapewni Ci dobrą ochronę serwera. Od kilku lat dwie duże firmy m.in. (net-speak.pl oraz HosTeam.pl) konkurują między sobą, nie wiem jak jest teraz z ochroną ale jakoś u moich znajomych, którzy korzystają z hostingów, nie mają problemów (serwery w topce). 

 

Chciałbym jeszcze odnieść się odnośnie botów muzycznych na sinusbot. 

Polecam zobaczyć i poczytać o TS3AudioBot (Mniejsze zużycie maszyny, lepsza jakość dźwiękowa, lepsza obsługa oraz prosta instalacja + panel). 

 

Jeżeli masz jakieś dodatkowe pytania, zapraszam ;} 

Hosteam konkuruje z net speak?

  • netspeak bierze maszyny od hosteam
  • netspeak nie ma własnego DC
  • netspeak bierze od hosteam oraz OVH

konkuruje to OVH z Hosteam

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...