Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Informacja dla ludzi którzy używali hotfixa od Imeha


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Według mnie nie było żadnego KeyLoggera tylko trzeba ciągle afer gdyż nie którzy po prostu chcą zniechęcić do L# . Powoli ten dział League Sharp zaczyna się zmieniać w Onet . Ciągle plotki które są jak Legendy jest w tym ziarnko prawdy :)

Opublikowano

Takie gadanie a rata nie ma, gram odkad hotfix wyszedl na nowym komputerze I zadnych problemow, to ze wam przymula czy cos to pewnie wina waszych zasmieconych dyskow ^^

Opublikowano

Ostatnimi dniami komp mi bardzo przymulał, a zwłaszcza kursor. Antywirus nie wykrył jako takiego zagrożenia, ale również codziennie raz w ciągu dnia pokazuje mi się blue screen oraz komp się resetuje. Jest to trochę podejrzane ;/

Pozdrawiam

Mam to samo :) identyczny problem kolego

Opublikowano

Mam to samo :) identyczny problem kolego

Polecam panowie znalazienie dobrego forum komputerowego i podanie logów FRST.

 

 

Jest czysty ;)

Skąd możesz wiedzieć,że jest czysty? Nie masz pojęcia o Tym wszystkim,a sam antywirus to za mało.

 

Lepiej mi powiedzcie czy teraz ten hotfix na stronie joduski jest czysty? Ten dzisiejszy.

Nie polecam używać:

a) może być rat/key choć wątpie,jak taki bulwers poszedł :D

B) Riot wykryje hotfixa i będzie ban

c) Lepiej przeczekać.

Opublikowano

To jednak po Twojej teorii,mógłbyś bliżej się temu przyjrzeć i dojść do wniosku,że finn skanował czystego exe XDDDD

Finn sprawdzał aktualnego wtedy .exe który został zamieszczony przez iMeha na joduska.me.

 

 No widać jak się bardzo znasz... Riot nie wykryje tego.

xD

eSwH2k3.png

Opublikowano

 No widać jak się bardzo znasz... Riot nie wykryje tego.

I wyszło na to,że to Ty nie masz bladego pojęcia o Tym co piszesz xD

 

Finn sprawdzał aktualnego wtedy .exe który został zamieszczony przez iMeha na joduska.me.

 

Plik został podmieniony,dzisiaj mu podeślę prawidłowego hotfixa :)

Opublikowano

na aktualną chwile zrobiłem formata, i jak jest wkoncu z tymi hotfixami?

bezpieczny czy keylogery czy inne chujstwa?

czy czekać na update?

czy niegrać wogole bo mnie ojebią do ostatniego gorszaa?

Opublikowano

na aktualną chwile zrobiłem formata, i jak jest wkoncu z tymi hotfixami?

bezpieczny czy keylogery czy inne chujstwa?

czy czekać na update?

Ten jest raczej bezpieczny,nie zaryzykowałby niemiec dodawania,gdy wszystko wyszło na jaw i jest gównoburza na forum. Nie polecam używania hotfixa-bannable. Czekaj cierpliwe na update.

Opublikowano

I wyszło na to,że to Ty nie masz bladego pojęcia o Tym co piszesz xD

 

Plik został podmieniony,dzisiaj mu podeślę prawidłowego hotfixa :)

No jasne od początku grałem na wszystkich hotfixach i bana dostałem dopiero po tym jak riot wprowadził zmiany w anty cheat. Jeśli teraz Riot nic nie zmienił to nie ma szans na bana.

Opublikowano

No jasne od początku grałem na wszystkich hotfixach i bana dostałem dopiero po tym jak riot wprowadził zmiany w anty cheat. Jeśli teraz Riot nic nie zmienił to nie ma szans na bana.

Nie ma szans? Wszyscy tak mówili gdy L# się pojawiło, a teraz expią smurfy.

Opublikowano

Czyli zmieniać hasła do wszystkiego bo mogę konta potracić?

                                                         zgJ0B8x.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...