Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Propozycje dotyczące serwera MC: CS:GO ?


  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagościsz na serwerze ?

    • Tak
      75
    • Nie
      40
  2. 2. Co myślisz o trybie serwera (cs:go)

    • Bardzo Fajny
      48
    • Fajny
      25
    • Średni
      9
    • Mało fajny
      9
    • Zrypany
      24

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dodajcie jeszcze tryb overwath np ktos napisze na chcacie /zglos nick i bendzie zgloszony i napisze się na chacie /overwath i gracz będą mogli głosować za banem!

ZfGn5Lk.png

Opublikowano

Wprowdzcie tryb spectate z opzoznieniem jakims co by nie ghostowali

I5 4690 3.5GHz | GeForce GTX 970 | Crucial Ballistix 8GB 1600MHz | SSD Transcend 370 128GB & HDD Seagate 5.4k 500GB | MSI B85-G43 | Corsair CX 500W | Zalman Z3 PLUS

Opublikowano

Jeszcze ak vulcan, tylko nie mamy ligting awp ;)

awp to sobie odpuscie, bo brzydkie 8)

 

Wprowdzcie tryb spectate z opzoznieniem jakims co by nie ghostowali

jeszcze zeby bylo zlagowane jak gotv cholera

 

Dodajcie jeszcze tryb overwath np ktos napisze na chcacie /zglos nick i bendzie zgloszony i napisze się na chacie /overwath i gracz będą mogli głosować za banem!

 

aahha XDD overwatch

izak w majnkraft 8)

 

@topic

jakies epickie smołki, flashe, widac przez sciane tylko swojego (nick)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Projekt zostaje wstrzymany na czas nieokreslony. Powodow nie podamy publicznie - Mozna je uzyskac pod kontaktem*. Jezeli ktos chcialby kontynuowac projekt, prosze sie do mnie zglosic. *Kontakt: GaduGadu - 50775119 Forum: Wiadomosc PW (rzadko wchodze) Moderatora prosze o zamkniecie tematu.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nareszcie coś oryginalnego :). Jeżeli serwer wypali to wejdę.

Po ptokach :P eraconowi się nie chce :(.

 

Do ZAMKNIĘCIA

Opublikowano

Pliki moge dokonczyc i komus oddac, ale tylko jesli ma juz gotowy serwer i chce nim zablysnac. Dodam ze wywalilem przez przypadek pliki map.

Opublikowano

Z chęcią zagrałbym na takim serwerze pod warunkiem, że wykorzystany zostałby system strzelania, który znajdziemy chociażby na serwerze Wasted sieci Shotbow Network. Chociaż wykorzystanie innego systemu też nie byłoby złe. :)

sygnatura_1.png

Opublikowano

Z chęcią zagrałbym na takim serwerze pod warunkiem, że wykorzystany zostałby system strzelania, który znajdziemy chociażby na serwerze Wasted sieci Shotbow Network. Chociaż wykorzystanie innego systemu też nie byłoby złe. :)

Nie raczej nie będzie systmu strzelania na serwerze cs:go będziemy się razem wszyscy mieczami bili :). Gdybyś poczytał pierwszą strone to widać że pokazuje skiny.

Opublikowano

taki kompromis pomiędzy minecraftem a cs go

Tak, takie połączeniem bo kąpromisem tego raczej nie można nazwać... Rozpisz się, bo się nawet nie spociles.
Opublikowano

Osobiście nie zagram z prostego powodu: żadnemu polskiemu serwerowi nie wyszło na dobre próba odzwierciedlenia jakiejś gry w minecrafcie np. projekty serwerów przypominających metina, bardzo szybko one upadały. Sam system skinów wydaje mi się nie wydaje możliwy do zrealizowania bo nawet jeżeli chcesz dać 4 skiny do każdej broni, a załózmy, że jest ich 10 to potrzebujesz wykonać 50 tekstur do przdmiotów, co w przypadku większej ilości skinów skończy się brakiem itemów, z których można takowy skin zrobić.

Opublikowano

Osobiście nie zagram z prostego powodu: żadnemu polskiemu serwerowi nie wyszło na dobre próba odzwierciedlenia jakiejś gry w minecrafcie np. projekty serwerów przypominających metina, bardzo szybko one upadały. Sam system skinów wydaje mi się nie wydaje możliwy do zrealizowania bo nawet jeżeli chcesz dać 4 skiny do każdej broni, a załózmy, że jest ich 10 to potrzebujesz wykonać 50 tekstur do przdmiotów, co w przypadku większej ilości skinów skończy się brakiem itemów, z których można takowy skin zrobić.

Właśnie będzie z tym problem, ale damy radę. Jesteśmy zdolniachy ;)

Opublikowano

Potrzebujecie pomocy przy serwie?

Serwer byłby fajny jak wypali. Dacie jakieś ss?

Zapraszam na PW,

PS: Czas przeszły z przyszłym ? Śmieszne zdanie.

 

F5

Opublikowano

Tryb DM zrobiony :) Paka też. Czekam na dalsze propozycje i podawanie nazw skinów które mogą zagościć na serwerze

dodaj możliwosć kupienia skinów na stronce

 i noże np kosa itp

Opublikowano

dodaj możliwosć kupienia skinów na stronce

 i noże np kosa itp

No wiadome, pisałem o tym chyba, ale nie jestem pewien.

Opublikowano

Osobiście uwielbiam servery typu PVPGUN i mam nadzieję, że jeśli server wypali to nie będzie gorszy od tych zagranicznych, na których poziom rozgrywki jest naprawdę wysoki.

 

P.S Czy mógłbym zobaczyć jakieś SS z serva? :>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...