Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

WAŻNE! Masowe bany za L# LeagueSharp


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 187
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

­

 

 A te czyjeś konto zbanowane? :>

 

No już dawno dostał bana, odkąd dostał to nie używam :D

Opublikowano

Grałem tylko na botach na L sharp, właśnie przyszedł mi email, że mam bana :)

Ostatni raz pykałem sobie 6.01.2014 na L# , a bez L ostatnio 17 stycznia.

Miałem też konto na joduska, chyba nawet z tym samym emailem co konto na lolu.

Opublikowano

Również perm. To było do przewidzenia, że koleś dostał grube tysiące za sprzedanie listy użytkowników.

Wykonuję strony internetowe, fora, ulotki, wizytówki. Atrakcyjne stawki.

Opublikowano

Dobra, konto 30 lvl już ogarnąłem, teraz tylko runy ogarnąć do porządku i postacie pokupować! ^^

Życie to lata bólu i sekundy szczęścia, więc żyj pełnią życia!

Opublikowano

Hmm, konto na ktorym uzywałem L# zostało zbanowane, ale inne konto na tym samym mailu na ktorym uzyłem kilka razy L# jedynie vs boty czyste o.O

Knowledge-Kryptonite-quote2.jpg

Opublikowano

Joduska sie pizda sprzedał bo dziwnym trafem gracze bola nie dostali bana a lolsharp jest darmowy dlatego coś musiał ten pizdolot zarobić i poszło się wszystko j****

Opublikowano

Nie do końca za exploity. Ja nie używałem ani jednego + miałem wyłączone 'packet cast'. Po prostu używałem L# xD

 

Plat 3 rip. 

 

 

btw. jesteś gównem. Nie umiesz się pogodzić z banem, to nie graj na cheatach.

Opublikowano

Lol, jak niektórzy spinają o te konta, a w częstym przypadku to jakieś internetowe randomy spinają się o Twoje konto :P

K2yjCFw.png

Opublikowano

To wyobrażcie sobie moje 3 konta zbanowane 1 diament 1 z*******e mmr ponad z 3tyś wyjebane na konto zbanowane w poprzednim ban wave 2 konto platyna 3 smurf z*******e mmr też zbanowane 3 konto gold 1 też zbanowane.

 

Teraz zostało mi tylko 1 konto od 21 od silvera 1 do d5 jak tutaj dostane to trudno już nie będę grał w tą gre :D

Hej jeśli pomogłem daj + 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...