Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Plugin] AutoIn 3.0-pre.X - Auto Logowanie premium, skiny, BungeeCord, uuid i znacznie więcej


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@GotoFinal

 

GoToFinal  dodaj zmiane skinu , to jest takie proste na 1.8...

Ale musi jeszcze działać na 1.7 i na każdej innej wersji, niezależnie ;)

I sama zmiana skinu jest może i prosta, ale cały system konfiguracji i możliwości i dodatkowych ciekawych możliwości ze skinami, już jest masa roboty, a są ważniejsze rzeczy do zrobienia w AutoIn.

­

1438614356923701010629.png

 

Opublikowano

Ale musi jeszcze działać na 1.7 i na każdej innej wersji, niezależnie ;)

I sama zmiana skinu jest może i prosta, ale cały system konfiguracji i możliwości i dodatkowych ciekawych możliwości ze skinami, już jest masa roboty, a są ważniejsze rzeczy do zrobienia w AutoIn.

­

Co będzie w następnej aktualizacji?
Opublikowano

@GotoFinal

W pluginie Logit http://www.mpcforum.pl/topic/1375110-dl-logit-logowanie-na-serwerach-no-premium/#entry11680926 ,prowadzonym przez @nieznany1234567

Opcje wyłączone:

  • Przejmowanie kont no-premium przez graczy premium (bo AutoIn nie ma (jeszcze?) API dzięki któremu mógłbym sprawdzić czy użytkownik to premium)

Kiedy to dodasz ?

 

Mam jeszcze pytanko:

Co się stanie jeżeli grasz zmieni nick ? ( w minecraft teraz jest taka możliwość)

Albo jeżeli gracz zakupi premium na nick innego gracza na serwerze który nie ma premium.

 

 

jak gracz premium zmieni nick, to o ile masz FixedUUIDs: false (domyślne) to zadziała jak na zwykłym serverze premium.

Co do 2, o ile masz włączone auto-protect (domyślne) to konto dalej będzie traktowane jako no-premium

 

A co do pytania o API

@GotoFinal

Jeżeli mój post podoba ci się wciśnij: napispng_wpwaara.png Dzięki

Opublikowano

@GotoFinal kiedy API ogarniesz ?

kiedys sie ogarnie, aktualnie coś tam jest, ale nie dużo.

Jest mozliwośc pobrania PremiumStatus i WhiteListStatus, oraz dodawania obsługi innych pluginów do logowania.

 

Są nawet eventy, w tym ten w którym mozna ustawic skin, ale aktualnie jest on "czysty" czyli trzeba ręcznie skin zdobyć, razem z "podpisem".

Ale ogólnie nic po za pobieraniem tego statusu i pluginów do logowania, nie polecam używać, bo może się zmieniać.

 

Api da się dostać chyba z klasy APICore.getAPI()

­

1438614356923701010629.png

 

Opublikowano

@GotoFinal

 

W temacie podałeś nazwę: "skiny"?

 

Czyżby plugin obsługuję skiny tak jak w skkf? :>

 

@topic

 

Plugin świetny! Przyda się na serwer! :)

Najbardziej na serwery Mini-games lub Survival! :)

Opublikowano

@GotoFinal

 

W temacie podałeś nazwę: "skiny"?

 

Czyżby plugin obsługuję skiny tak jak w skkf? :>

 

@topic

 

Plugin świetny! Przyda się na serwer! :)

Najbardziej na serwery Mini-games lub Survival! :)

nie wiem co to znaczy "tak jak w skkf"

Nie marnuje czasu na skakanie po jakiś serwerach, tym bardziej tych youtubowych, prędzej mnie można znaleźć na jakimś małym 30 slotowym "gównie", niż na jakiś masówkach.

Ale ostatnio nawet takich nie odwiedzam.

­

1438614356923701010629.png

 

Opublikowano

nie wiem co to znaczy "tak jak w skkf"

Nie marnuje czasu na skakanie po jakiś serwerach, tym bardziej tych youtubowych, prędzej mnie można znaleźć na jakimś małym 30 slotowym "gównie", niż na jakiś masówkach.

Ale ostatnio nawet takich nie odwiedzam.

­

Dla zlodzieji steve'ow daje randomowego skina z bazy danych.

Opublikowano

Dla zlodzieji steve'ow daje randomowego skina z bazy danych.

to aktualnie nie ma, będzie w alpha.2 bo już system skinów jest powoli w drodze.

­

1438614356923701010629.png

 

Opublikowano

Witaj

Jak widać jestem nowym użytkownikiem na forum.

Dlatego chce się wypowiedzieć do każdego dobrego pluginu,

jeśli pozwolisz użyć go na swoim serwerze z przyjemnością

pobiorę i wgram.
Pozdrawiam

~TeqnK.
 

Opublikowano

 

Witaj

Jak widać jestem nowym użytkownikiem na forum.

Dlatego chce się wypowiedzieć do każdego dobrego pluginu,

jeśli pozwolisz użyć go na swoim serwerze z przyjemnością

pobiorę i wgram.

Pozdrawiam

~TeqnK.

 

 

Od tego on jest ;)

 

@topic

 

Czy dalej rozwijasz projekt? Troszeczkę widać że nie ma aż tak częstych update'ów tego pluginu. ;)

Opublikowano

Od tego on jest ;)

 

@topic

 

Czy dalej rozwijasz projekt? Troszeczkę widać że nie ma aż tak częstych update'ów tego pluginu. ;)

raczej tutaj na mpc nie chce mi sie edytować :P

Bo tak to kilka wersji już poszło:

http://www.spigotmc.org/resources/auto-in.578/updates

 

I aktualna to 3.0-alpha.2

a tutaj są changelogi z wszystkich aktualizacji od pre.3:

https://github.com/GotoFinal/AutoIn/wiki/Changelog

 

 

Nie mam dużo czasu, ale staram się rozwijać projekt, ostatni czasu jest chwilowo jeszcze mniej niż zwykle, (ten miesiąc) + aktualnie rozwijanie AutoIn nie jest takie proste :P Wszystko się robi coraz bardziej pokręcone, a system skinów okazuje się być dość trudną zabawką (tak by dobrze i stabilnie działał i wspierał wersje od 1.7.2 do 1.8.3 bez pisania osobnego systemu dla każdej wersji, bo potem sie czegoś takiwego nie chce edytować)

A do tego system skinów jest po prsotu nudny, wolę jednak pisać te dziwniejsze części pluginu.

­

1438614356923701010629.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...