Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemanko 5 miesięcy temu bawiłem się z sourse metin2  wszystko śmigało :)  ale pewnego razu coś edytowałem z poradników z mpcforum tylko nie wiem co zawiniło :) pewnego razu gdy bodajże robiłem level koło potwora lub coś w tym stylu po komplikacji wszystko działało tylko że gdy walnąłem potwora ukazała mi się żółta chmura po paru próbach poddałem się i wróciłem do binki tej przed edycji levela przy potworze i działało ale kodu tej binki nie miałem :) Wiec postanowiłem zrobić binke od nowa po prostu tak aby działało ale tak samo pokazywała się żółta chmura przy uderzeniu potwora a czerwona gdy potwór atakuje nas :) wiec się poddałem i postanowiłem odpocząć :) Teraz naszła mnie ochota na zabawę z sourse ale nie wiem jak ominąć ten problem :) może ktoś by mógł pomóc ??

 

 

Link do screenu tego efektu :)   http://zapodaj.net/219113d0487e2.jpg.html 

Opublikowano

W root klienta ?? jeżeli o to chodzi to z pewnośćią do 99,99% mogę powiedzieć że błąd nie pochodzi od root :)  Bo jeżeli zmieniam na tamtą binkę co mówiłem przed aktualizacja przed tym levelem obok nazwy potwora to efekt znika :) Tylko tak jak mówię nie mam do niej kodu ponieważ jak dodałem ten kod na level to potem cały kod usunąłem przez chwile głupoty :)

 

Macie może jakiś pomysł lub sugestie jak to można naprawić 

Opublikowano

Okej błąd z żółtą chmurą po walnieciu potwora ogarnięty :) 

 

1)Przy próbie dodania życie potwora (procenty) na pasku  "Ilość życia potworka (by NoName#2)"

 

Gra normalnie się otwiera tylko gdy naciskam na potworka żadnej zmiany nie ma a w syserr wyskakuje 

 

0918 19:44:49723 :: Traceback (most recent call last):
 
0918 19:44:49725 ::   File "game.py", line 877, in SetHPTargetBoard
 
0918 19:44:49726 ::   File "uiTarget.py", line 302, in SetHP
 
0918 19:44:49726 :: AttributeError
0918 19:44:49726 :: : 
0918 19:44:49726 :: 'module' object has no attribute 'GetMonsterMaxHp'
0918 19:44:49726 :: 
 
2) Przy aktualizacji granny  zawartośći paczki z folderu "source"  gdzie wrzucić ??
Opublikowano

 

Okej błąd z żółtą chmurą po walnieciu potwora ogarnięty :)

 

1)Przy próbie dodania życie potwora (procenty) na pasku  "Ilość życia potworka (by NoName#2)"

 

Gra normalnie się otwiera tylko gdy naciskam na potworka żadnej zmiany nie ma a w syserr wyskakuje 

 

0918 19:44:49723 :: Traceback (most recent call last):
 
0918 19:44:49725 ::   File "game.py", line 877, in SetHPTargetBoard
 
0918 19:44:49726 ::   File "uiTarget.py", line 302, in SetHP
 
0918 19:44:49726 :: AttributeError
0918 19:44:49726 :: : 
0918 19:44:49726 :: 'module' object has no attribute 'GetMonsterMaxHp'
0918 19:44:49726 :: 
 
2) Przy aktualizacji granny  zawartośći paczki z folderu "source"  gdzie wrzucić ??

 

1) Skompilowałes binke i podmieniłeś?

 

2) Liby do tego lib_source_mt2 a includy do include_source_mt2

Opublikowano

jak kompilujesz to kompilujesz db i game, a po skompilowaniu gdzie mam to wrzucic bo już zgłupialem >.<

No tam gdzie masz stare game i db ;)

Np. Jak masz pliki terenzo to jak @charlie120 napisał :)

Opublikowano

Kompilowałem sobie db i game zrobiło pliki nwm czy jest wszystko dobrze dlatego podsyłam wam logi 

 

http://wklej.to/pQNLD- DB_BUILD_LOG

http://wklej.to/bUleV- DB_ERROR_LOG

 

http://wklej.to/k4Xo4- GAME_BUILD_LOG

http://wklej.to/QV6uh- GAME_ERROR_LOG

 

Potem zamieniłem game i db z plików terenzo na to po kompilowaniu dałem prawa 777 i po wpisaniu ps

 

12795977817332499531.jpg

 

Sam nwm czy wszystko jest dobrze więc wole zapytać was :)

Opublikowano

Kompilowałem sobie db i game zrobiło pliki nwm czy jest wszystko dobrze dlatego podsyłam wam logi 

 

http://wklej.to/pQNLD- DB_BUILD_LOG

http://wklej.to/bUleV- DB_ERROR_LOG

 

http://wklej.to/k4Xo4- GAME_BUILD_LOG

http://wklej.to/QV6uh- GAME_ERROR_LOG

 

Potem zamieniłem game i db z plików terenzo na to po kompilowaniu dałem prawa 777 i po wpisaniu ps

 

12795977817332499531.jpg

 

Sam nwm czy wszystko jest dobrze więc wole zapytać was :)

a może tak by syserr/syslog/start.log wrzucić najpierw?

Opublikowano (edytowane)

Czy wyglądam na wróżbitę?

Ok naprawiłem. Usunąłem paczkę i wypakowałem jeszcze raz widocznie musiała się uszkodzić podczas wypakowywania i wywalało błędy teraz jest 16 Succes :)

 

Ale po skompilowaniu i wrzuceniu do Clienta mam takie coś

 

47034021593288600459.png

Edytowane przez BoskiWP
Opublikowano

Ok naprawiłem. Usunąłem paczkę i wypakowałem jeszcze raz widocznie musiała się uszkodzić podczas wypakowywania i wywalało błędy teraz jest 16 Succes :)

 

Ale po skompilowaniu i wrzuceniu do Clienta mam takie coś

 

47034021593288600459.png

W sensie, nie chcesz tego okienka mieć?

To skompiluj w Distribute

Opublikowano (edytowane)

W sensie, nie chcesz tego okienka mieć?

To skompiluj w Distribute

Nie łączy się do gry Cokolwiek wpiszę ( passy ) wyskakuje błąd logowania. Chociaż dzięki bo i tak nie chcę tego okienka ;D

Edytowane przez BoskiWP

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...