Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Informuje wszystkich tutaj zgromadzonych ze nie są to błędy jak nazwa wskazuje warning to tylko ostrzeżenie i jest to normalna rzecz i jedynie sugeruje mam abyśmy uważali gdy będziemy edytować kod

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano (edytowane)

--> http://screenshooter.net/102183182/wyxrkfq <--- patrzcie na włócznie.

 

Wie ktoś z was o co chodzi? wszystko dodałem według poradnika, sprawdzałem pare razy, nawet sam kobinowałem, aż w końcu sie poddaje. Wie ktoś z was o co może chodzić? Item proto wszysto okej.

 

@ Naprawione. Yebłem się z kodem xD

Edytowane przez SivleR

eschra.jpg



Immortal-Metin - Już niedługo :)


Zapraszam!


Opublikowano (edytowane)

Mam pewien problem, nie mogę z żaden sposób włączyć clienta (client od Laik, również pobrany z tego tematu). DB i Game skompilowane. Binke też skompilowałem wraz z Pythonem i Grannym od Terenza. Root oraz uiscript poprawione z tego tematu również spakowane (w roocie jest też locale z source). Po wszystkim wrzucam do pack rooty. Do tego lib, python27.dll i granny2.dll (od Terenza) do clienta. Gdy próbuje odpalić metina przez binke wyskakuje okno:

7a1f902b2d1f3cdfgen.png

Edytowane przez dariuszw1277
Opublikowano

Mam pewien problem, nie mogę z żaden sposób włączyć clienta (client od Laik, również pobrany z tego tematu). DB i Game skompilowane. Binke też skompilowałem wraz z Pythonem i Grannym od Terenza. Root oraz uiscript poprawione z tego tematu również spakowane (w roocie jest też locale z source). Po wszystkim wrzucam do pack rooty. Do tego lib, python27.dll i granny2.dll (od Terenza) do clienta. Gdy próbuje odpalić metina przez binke wyskakuje okno:

Dodany obrazek

root masz coś rozjebane^_^
Opublikowano

Mam pewien problem, nie mogę z żaden sposób włączyć clienta (client od Laik, również pobrany z tego tematu). DB i Game skompilowane. Binke też skompilowałem wraz z Pythonem i Grannym od Terenza. Root oraz uiscript poprawione z tego tematu również spakowane (w roocie jest też locale z source). Po wszystkim wrzucam do pack rooty. Do tego lib, python27.dll i granny2.dll (od Terenza) do clienta. Gdy próbuje odpalić metina przez binke wyskakuje okno:

7a1f902b2d1f3cdfgen.png

Ostatnia linijka - 'MAP_CAPE' is not defined.
Opublikowano (edytowane)

Dodaj 

To jest ukryta treść, proszę
do locale_game.txt i napisz czy działa.

 

 

Troche inaczej to trzeba dodać, ale znalazłem w innym locale_game.txt i działa, dzięki, klient się włącza.

 

Tylko teraz loguje się i jak jest wybór postaci to wywala, to syserr:

 

0904 19:57:00665 :: CSoundManager::PlayMusic - Failed to load stream sound : BGM/login_window.mp3

0904 19:58:20269 :: 
networkModule.py(line:200) SetSelectCharacterPhase
system.py(line:130) __pack_import
system.py(line:110) _process_result
introSelect.py(line:28) <module>
system.py(line:130) __pack_import
system.py(line:110) _process_result
interfaceModule.py(line:15) <module>
system.py(line:130) __pack_import
system.py(line:110) _process_result
uiDragonSoul.py(line:29) <module>
uiDragonSoul.py(line:30) DragonSoulWindow
 
networkModule.SetSelectCharacterPhase - <type 'exceptions.AttributeError'>:'module' object has no attribute 'DRAGONSOUL_TAP_TITLE_1'
 
0904 19:58:20269 :: ============================================================================================================
0904 19:58:20269 :: Abort!!!!
 

 

 

Edytowane przez dariuszw1277
Opublikowano (edytowane)

A dałeś pomiędzy np MAP_CAPE a  Przylądek... tabulator zamiast spacji?

 

Już dałem edita jakie są błędy wyżej

 

Zauważyłem, że locale z source jest jakby "spieprzone". Zamieniłem na locale z innego clienta 40k, to dojdzie do wyboru postaci, zacznie ładować pasek i wywali.

 

Wtedy w syserr jest coś takiego

 

0904 20:23:00683 :: CSoundManager::PlayMusic - Failed to load stream sound : BGM/login_window.mp3

0904 20:23:07915 :: CSoundManager::PlayMusic - Failed to load stream sound : BGM/characterselect.mp3

0904 20:23:12893 :: Failed to load script file : locale/pl/ui/LoadingWindow.py

0904 20:23:12893 :: error : No file or directory

0904 20:23:12896 ::

ui.py(line:2773) LoadScriptFile

system.py(line:192) execfile

system.py(line:161) Run

system.py(line:176) __LoadTextFile__

system.py(line:61) __init__

 

LoadScriptFile1 - :No file or directory

 

0904 20:23:12896 :: ============================================================================================================

0904 20:23:12896 :: Abort!!!!

 

 

0904 20:23:12896 ::

introLoading.py(line:67) Open

ui.py(line:2779) LoadScriptFile

exception.py(line:36) Abort

 

LodingWindow.Open - LoadScriptFile Error - :

 

0904 20:23:12896 :: ============================================================================================================

0904 20:23:12896 :: Abort!!!!

 

 

 

 

Nie wiem co ja źle robie ... Pobieram z tego tematu Root i Unscript, pakuje i to wszystko, nawet na oryginalnych locale z clientów 40k nie działa

Edytowane przez dariuszw1277
Opublikowano

Już dałem edita jakie są błędy wyżej

 

Zauważyłem, że locale z source jest jakby "spieprzone". Zamieniłem na locale z innego clienta 40k, to dojdzie do wyboru postaci, zacznie ładować pasek i wywali.

 

Wtedy w syserr jest coś takiego

 

0904 20:23:00683 :: CSoundManager::PlayMusic - Failed to load stream sound : BGM/login_window.mp3

0904 20:23:07915 :: CSoundManager::PlayMusic - Failed to load stream sound : BGM/characterselect.mp3

0904 20:23:12893 :: Failed to load script file : locale/pl/ui/LoadingWindow.py

0904 20:23:12893 :: error : No file or directory

0904 20:23:12896 ::

ui.py(line:2773) LoadScriptFile

system.py(line:192) execfile

system.py(line:161) Run

system.py(line:176) __LoadTextFile__

system.py(line:61) __init__

 

LoadScriptFile1 - :No file or directory

 

0904 20:23:12896 :: ============================================================================================================

0904 20:23:12896 :: Abort!!!!

 

 

0904 20:23:12896 ::

introLoading.py(line:67) Open

ui.py(line:2779) LoadScriptFile

exception.py(line:36) Abort

 

LodingWindow.Open - LoadScriptFile Error - :

 

0904 20:23:12896 :: ============================================================================================================

0904 20:23:12896 :: Abort!!!!

 

 

 

 

Nie wiem co ja źle robie ... Pobieram z tego tematu Root i Unscript, pakuje i to wszystko, nawet na oryginalnych locale z clientów 40k nie działa

Pobierz czystego klienta Lajka i będzie ok ;)

Opublikowano (edytowane)

Pobierz czystego klienta Lajka i będzie ok ;)

niema tam większych błędów?? w nim :D

Edytowane przez ari0n

jl2xm7.jpg

Opublikowano (edytowane)

niema tam większych błędów?? w nim :D

Co do clienta.. ten pierwszy miał trochę błędów.. zrobiłem kolejnego i sprawdziłem pod kątem błędów ze starego clienta + sprawdziłem kilka innych rzeczy... powinien działać bez większych problemów. ;)

To jest ukryta treść, proszę

I mały update który wypakowujemy do pack.

 

To jest ukryta treść, proszę

Zaraz jeszcze zrobie temacik z clientem .. 

Małe btw. jak dobrze pamiętam to od razu zmień binke bo ta co jest w cliencie ma zmienione troszkę pakiety i możesz na niej nie wbić (granny 2.9 i python 2.7 w binarce.)

Edytowane przez Lajk ™
Opublikowano (edytowane)

Wgrałem to na serwer z tej gotowej paczki, ale jak chcę konfigurować do klienta, wchodzę do /usr/src/ a tam pusto. Ock? :D

Czy oprócz wgrania tej paczki jeszcze trzeba coś dograć?... Może mi ktoś odpowiedzieć? ._.

Edytowane przez CraxaNaMaxa

1377019234-U697852.png


Opublikowano

Wgrałem to na serwer z tej gotowej paczki, ale jak chcę konfigurować do klienta, wchodzę do /usr/src/ a tam pusto. Ock? :D

W gotowej paczce jest tylko serverside. ClientSide jest albo w innej paczce albo szukaj bo nie wiem :v

Opublikowano (edytowane)

W gotowej paczce jest tylko serverside. ClientSide jest albo w innej paczce albo szukaj bo nie wiem :v

Jaki serverside, jak nawet w filezilli nie mam tych folderów "/usr/src/mainline_released/mainline_sg/Srcs/Server/db/src/" itd, nawet tych co pliki .cpp się edytuje ._,

 

Może inaczej: Jeżeli wgram tą gotową paczkę, to co mam zrobić, żeby w src były jakieś pliki? Muszę jednak wgrywać te pliki kraizy.tar.gz?

Edytowane przez CraxaNaMaxa

1377019234-U697852.png


Opublikowano

Postawiłem serwer na plikach terenzo, wgrałem source, ale nie mogłem połączyć się z serwerem (konsola i navi normalnie działają), więc zacząłem kombinować z rootami (wrzuciłem w swoje rooty te pliki do rootów z tematu i spakowałem), aż w końcu jak odpalam gre przez launcher hamachi, to miga mi tylko okno gry i to wszystko (wgl się nie włącza) a syserr: 

To jest ukryta treść, proszę

1377019234-U697852.png


Opublikowano

 

Postawiłem serwer na plikach terenzo, wgrałem source, ale nie mogłem połączyć się z serwerem (konsola i navi normalnie działają), więc zacząłem kombinować z rootami (wrzuciłem w swoje rooty te pliki do rootów z tematu i spakowałem), aż w końcu jak odpalam gre przez launcher hamachi, to miga mi tylko okno gry i to wszystko (wgl się nie włącza) a syserr: 

To jest ukryta treść, proszę

 

 

Musisz edytować binke.

 

W Locale_inc.h dodaj

 

#define ENABLE_DRAGON_SOUL_SYSTEM

#define ENABLE_NEW_EQUIPMENT_SYSTEM

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...