Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano (edytowane)

@1361622928-U485574.pngLajk ™

Zapoznaj się z działaniem ccache. To nie przyspiesza kompilacji, działa to tak jak cache przeglądarki zapisuje stan ostatniej kompilacji i gdy ponownie kompilujesz wczytuje ostatni zapis + uaktualnia to co dodałeś.(tak wiem koniec końców przyspiesza, ale nie za pierwszym razem.)

 

Nie wiem jak to prościej wytłumaczyć.  

Edytowane przez Maxrik
Opublikowano

Siema. Jeżeli chcę wrzucić jakieś sf na src np. Averi to co muszę zmienić po stronie clienta ? :)

Game i DB już zmienione.

pozdro

39d16e1698c65ba3.png

Opublikowano

Siema. Jeżeli chcę wrzucić jakieś sf na src np. Averi to co muszę zmienić po stronie clienta ? :)

Game i DB już zmienione.

pozdro

Wgrać root uiscript i locale 40k?:D I potem sobię tylko swoje rzeczy wyciągasz i wklepujesz do 40k

Opublikowano

 

Jakim prawem nie mam tych linijek? :)

To jest ukryta treść, proszę
??? :)

 

 

Być może w tej lini co używasz tego nie ma tak dodane, albo coś zmieniałeś.

Ogólnie to jest w char.cpp -> funkcja 'ResetPoint'.

 

Ps. Zaraz Ci mod dopierdoli procenty za pisanie post pod postem xD

Opublikowano

Od udostępnienia SRC minęło dokładnie 1 rok, 8 miesięcy i 4 dni. I do tej pory, nawet z poradnikami ludzie mają problem, wtf ? Wystarczy trochę pomyśleć żeby to skompilować xD


 


@topic


 


Dobry temat, przyda się coś w jednym miejscu żeby w razie czego szybko sfixować sobie src ;P


da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano (edytowane)

 

Od udostępnienia SRC minęło dokładnie 1 rok, 8 miesięcy i 4 dni. I do tej pory, nawet z poradnikami ludzie mają problem, wtf ? Wystarczy trochę pomyśleć żeby to skompilować xD

 

@topic

 

Dobry temat, przyda się coś w jednym miejscu żeby w razie czego szybko sfixować sobie src ;P

 

poradniki na mpc są chu*a warte :) Przy paru rzeczach musiałem z metin2dev brać.

 

@NoName#2 Moja funkcja wygląda tak :

To jest ukryta treść, proszę
Edytowane przez TheKamilPolska

Metińczyk z Krew_Ma%C5%82py.jpg i Ko%C5%9B%C4%87_Palca.png

Opublikowano (edytowane)

Jakim prawem nie mam tych linijek? :)

To jest ukryta treść, proszę

??? :)

Się ciesz że nie masz ^^

Nie masz tylko "else

PointChange(POINT_STAT, 270 - GetPoint(POINT_STAT));"

I to na górze "if(iLv <= 90)"

Bo po co takie coś robić to ja nwm, zamiast zmienić wartość pkt na dany lv, zatem hm tam 90 zmienić na większą? i nwm można wpisać zamiast 3 na 4 ? 

A nie dodawać bezsensownego kodziku ;p 

Być może w tej lini co używasz tego nie ma tak dodane, albo coś zmieniałeś.

Ogólnie to jest w char.cpp -> funkcja 'ResetPoint'.

 

Ps. Zaraz Ci mod dopierdoli procenty za pisanie post pod postem xD

Niee nie będzie miał, nie ma tego syfu co tu ^^

 

Mogłem się pomylić tam ale z tego co tam widzę w tej lini, daje do 90pkt ^^ 

Nie testowałem ale być może przetestuje :3

Pozdrawiam.

Edytowane przez kamil2321

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

 

Opublikowano

 

Od udostępnienia SRC minęło dokładnie 1 rok, 8 miesięcy i 4 dni. I do tej pory, nawet z poradnikami ludzie mają problem, wtf ? Wystarczy trochę pomyśleć żeby to skompilować xD

 

@topic

 

Dobry temat, przyda się coś w jednym miejscu żeby w razie czego szybko sfixować sobie src ;P

 

A od wydania plików raina ile? i ludzie nadal mają problemy z uruchamianiem plików. ;)

Opublikowano

A od wydania plików raina ile? i ludzie nadal mają problemy z uruchamianiem plików. ;)

 

No niby tak :D Ludzie myślą w jedną stronę zamiast myśleć przestrzennie ^^ Ale to już ich problem xD

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

 

No niby tak :D Ludzie myślą w jedną stronę zamiast myśleć przestrzennie ^^ Ale to już ich problem xD

 

Welcome to Poland  ^_^  ^_^

 

Ogólnie dzięki wszystkim za pomoc :D

5iDzizk.jpg

Opublikowano

Welcome to Poland  ^_^  ^_^

 

Ogólnie dzięki wszystkim za pomoc :D

5iDzizk.jpg

 

Nice, po 3 tygodniach zmagan i 10 stronach spamu w temacie zrobiłeś :D

Opublikowano

Nice, po 3 tygodniach zmagan i 10 stronach spamu w temacie zrobiłeś :D

W sumie po to temat powstał, prawda ? :D

Troszkę pomógł mi znajo, ale dało radę :D

Opublikowano

Jeżeli wyskakuje mi błąd przy kompilacji binki, że nie ma plików windows.h i paru innych to znaczy, że brakuje mi plików w include ;v ? Ścieżki podałem poprawne, ale gdy sprawdziłem folder paru plików brakowało.. A w archiwum ich nie ma ;-; Pobrałem też gotową paczkę include, ale tam też ich brakuje xD

giphy.gif

 

"Są ludzie, którym szczęście mig­nie tyl­ko na mo­ment, na mo­ment tyl­ko się ukaże po to tyl­ko, by uczy­nić życie tym smut­niej­sze i okrutniejsze." ~ Stanisław Dygat

Opublikowano

Jeżeli wyskakuje mi błąd przy kompilacji binki, że nie ma plików windows.h i paru innych to znaczy, że brakuje mi plików w include ;v ? Ścieżki podałem poprawne, ale gdy sprawdziłem folder paru plików brakowało.. A w archiwum ich nie ma ;-; Pobrałem też gotową paczkę include, ale tam też ich brakuje xD

Weź sobie binke od terenzo ;) Kompiluje się bez większych problemów ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...