Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

A odnośnie edycji kodu źródłowego.

 

Czy da się zrobić tak żeby na hamachi łączyć się bez launchera z tzw. głową sury ?

 

Miałby ktoś jakiś pomysł / podpowiedź / sugestię ?

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Gra gitara poszlo tylko binka jest w :

kraizy\mainline_released\mainline_sg\Srcs\Client\UserInterface\Distribute

To te trzy litery, które zawróciły w głowie.

SIG.jpg

Czas przełamać stereotyp, gdzie dresiarze siedzą w Betach Ta teoria przeminęła i była bardzo tandetna.

Opublikowano

Gra gitara poszlo tylko binka jest w :

kraizy\mainline_released\mainline_sg\Srcs\Client\UserInterface\Distribute

Dlatego napisałem jeśli kompilujesz w trybie Debug to masz w \bin, lecz jeśli w Ditribute to tam gdzie napisałeś. ;p
Opublikowano

w serverinfo.py ip z koncowka .100 :)

tylko ty mozesz wbic bez tego launchera sury

 

To akurat to już wiem od bardzo dawna.

Kombinuje ale niestety na razie bez efektu w ten sposób aby moi znajomi nie musieli korzystać z tego launchera.

Dlatego szukam pomocy w tej kwestii. 

Opublikowano (edytowane)

 

Gotowa maszyna

https://mega.co.nz/#!zRgF1bTK!ogl7rPK6g7-odot7o4Yi6-eDDrdkoYOeHuEBMOFjAd0
http://bankfotek.pl/image/1848959

Login :

root

Hasło :

dev

Aby skompilować :

cd /usr/src/novaline/Srcs/Server/game/src [ENTER]
gmake clean [ENTER]
gmake -j20 [ENTER]
Maszyna by TheGame

 

O nie wiedziałem, że każdy ma kompy po 20 rdzeni -,-

prawidłowe jest to

gmake clean

gmake -rj ilość rdzeni np: -rj1

 

game

cd /usr/src/novaline/Srcs/Server/game/src

db

cd /usr/src/novaline/Srcs/Server/db/src

 

@Topic: bardzo fajnie, że zrobiłeś taki temat, teraz więcej ludzi będzie stawiać serwery na source i Ci co nie dadzą sobie rady no po prostu zrobią chujowego serva.

Pozdrawiam

 

@Edit

 

Mógłbyś od razu napisać jak poprawnie skonfigurować binke na vs 2013, bo troche inaczej się robi, Ci co są ogarnięci, ogarnia, a Ci mniej ogarnięci nie.

Edytowane przez Hya
Opublikowano

O nie wiedziałem, że każdy ma kompy po 20 rdzeni -,-

prawidłowe jest to

gmake clean

gmake -rj ilość rdzeni np: -rj1

 

game

cd /usr/src/novaline/Srcs/Server/game/src

db

cd /usr/src/novaline/Srcs/Server/db/src

 

@Topic: bardzo fajnie, że zrobiłeś taki temat, teraz więcej ludzi będzie stawiać serwery na source i Ci co nie dadzą sobie rady no po prostu zrobią chujowego serva.

Pozdrawiam

 

@Edit

 

Mógłbyś od razu napisać jak poprawnie skonfigurować binke na vs 2013, bo troche inaczej się robi, Ci co są ogarnięci, ogarnia, a Ci mniej ogarnięci nie.

lepiej po prostu gmake. 

Nothing.

Opublikowano

O nie wiedziałem, że każdy ma kompy po 20 rdzeni -,-

prawidłowe jest to

gmake clean

gmake -rj ilość rdzeni np: -rj1

 

game

cd /usr/src/novaline/Srcs/Server/game/src

db

cd /usr/src/novaline/Srcs/Server/db/src

 

@Topic: bardzo fajnie, że zrobiłeś taki temat, teraz więcej ludzi będzie stawiać serwery na source i Ci co nie dadzą sobie rady no po prostu zrobią chujowego serva.

Pozdrawiam

 

@Edit

 

Mógłbyś od razu napisać jak poprawnie skonfigurować binke na vs 2013, bo troche inaczej się robi, Ci co są ogarnięci, ogarnia, a Ci mniej ogarnięci nie.

20 nie jest w tym przypadku dokładnie ilością rdzeni, ma to swój przelicznik. Ja osobiście używam -j6. :v

 

Opublikowano (edytowane)

#Aktualizacja

 

##GAME:

- Dodanie efektu po zakończeniu Handlu

- Event StartUp czyli when podczas odpalania game

- Nowa funkcja Questowa - party.marriage_in_party()

- Odbugowanie wojen gildii

- Powiększenie RAT serwera

 

##KLIENT:

- Nowy efekt poświaty w zbrojach

 

##GAME/DB/KLIENT:

- Powiększony Ekwipunek -Cztery strony

- Powiększony Handel

- Powiększone sklepy

- Nowy Efekt - Createfly

 

 

Odbugowanie wojen gildii(padanie kanału)

 

cmd_general.cpp(ACMD(do_war))

To jest ukryta treść, proszę
na:

 

To jest ukryta treść, proszę
 

Powiększenie % na raty

 

priv_manager.cpp(200, 100, itd edytujemy pod siebie, jak nie wiecie co od czego jest, to szukacie w pliku)

 

To jest ukryta treść, proszę

 

#Dodane Edytowane przez NoName#2
Opublikowano

W tej ścieżce masz cryptoliba kraizy\novaline\Srcs\Extern\cryptopp kompilujesz i potem w tym folderze masz liby i wgrywasz do tych co używasz do kompilacji. 

Opublikowano

LOL Wszystko zrobione jak napisane w TUT A wyskakują błędy i się nie komplikuje !

 

SXYNg.png

 

 

 

 

libIf.png

 

 

 

Dodam, że robiłem to na freeBSD 9.2 ale nie terenzo! Musi być Terenzo czy może być moja?

Opublikowano

Ajć nie zainstalowałem gmake ale na Terenzo maszynie jest już zainstalowane?


cd /usr/ports/devel/gmake && make install clean

 

 

Czemu nie działa ?

 

Jestem na karcie sieciowej mam ustawić na NAT ?

Opublikowano (edytowane)

Ajć nie zainstalowałem gmake ale na Terenzo maszynie jest już zainstalowane?

cd /usr/ports/devel/gmake && make install clean

 

 

Czemu nie działa ?

 

Jestem na karcie sieciowej mam ustawić na NAT ?

Ale co nie dziala? Instalacja gmake? Czy kompilacja po instalacji gmake nie dziala?

Daj jakis blad..

Ps. Jak masz pobrane porty to po co ustawiac na NAT?

Ps2. Dlatego dalem, zeby byla maszyna od Terenzo. ;) Duzo osob ja ma, jest dostepna + ma zainstalowane

Ps3. I nie pisz, ze wszystko zrobiles tak jak w TUT, bo juz 1 kroku nie zrobiles poprawnie. :P

Edytowane przez NoName#2
Opublikowano

Dobra już działa musiałem Pobrać od Terenzo bo moja nie miała połączenia z Netem i nie mogłem zainstalować gmake a jak nie ma gmake to nie działa komplikacja .

 

 

Dzięki za TUT

Opublikowano

Coś nie działa już z 30 min. się komplikuje i się zatrzymało na:

 

vhfkh.png

 

 

rWcve.png

 

 

 

A game się nie zrobiło czemu?

 

 

Ktoś taki miał problem?

Opublikowano

A pojawilo Ci się ze ukończono? (pojawia się nawet jak nie skompiluje) Jak narazie nic ważnego tu nie ma.

Jesli rzeczywiście zakonczylo sie a game nie ma to plik z ERRORAMI daj na wklejk.to badz inny serwis.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...