Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Po otwarciu pliku .sln z mainline_released\mainline_sg

 

 

To jest ukryta treść, proszę

 

 

Ktoś, coś? :D

Z lini novaline, też nie działa :/

Visual Studio Proffesional 2013

#edit Teraz widzę, że wgl żaden projekt .sln nie chce się poprawnie otworzyć...

Nie mam pomysłu dlaczego.

To jest ukryta treść, proszę
Edytowane przez Truskafeczkaa
  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
 

1

### Metin2 Db Builder ###

### Cleaning ....

### Building ###

### Done Building ###

### Metin2 Game Builder ###

### Cleaning ....

### Building ###

### Done Building ###

########### Done DB&GAME Building ###########

root@BOTts:/usr/src #

 

 

A w /usr/src/mainline_released/mainline_sg/Srcs/Server/game/

 

tylko log gmake: *** No rule to make target '../../../Extern/include/boost/exception', needed by 'OBJDIR/BattleArena.o'.  Stop.

pomoże ktoś?

za wysoka sygnatura

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

To znaczy czego dokładnie ;) najlepiej napisz gg to ci mogę opisać ;3

POSTY: [50] [75] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]


1817914831025941486533.png


 Ważne !   Pisząc/Odpisując wpisz w poście @Pesi

Opublikowano (edytowane)

Miałem problem z wgraniem Python2.7 i Granny.

Cały czas wywalało błędy że w UserInterface.cpp jest coś nie tak w 721 linijce, próbowałem to naprawić kilkadziesiąt razy, za każdym razem innym sposobem z metin2dev, no i nic, nadal nie działało - wywalało błąd przy kompilacji.

Pobrałem binke z tego tematu http://www.mpcforum.pl/topic/1438878-poprawiona-binka-od-terenzo-sln

Normalnie się kompiluje, ale nie chcę się odpalić.

 

W syserr wypluwa: 

0223 01:41:00033 :: RunMain Error

 

Pomoże ktoś?

Edytowane przez AdDixX
Opublikowano

Jaki visual pod binke ? Z tego co jest w kodzie to używali 8 i 10. Niby w temacie z kodem jest 13 ale inni siedzą też na 15 podobno wszystko jest lepiej pokazane itd. Co polecacie ? :D

Opublikowano

Jaki visual pod binke ? Z tego co jest w kodzie to używali 8 i 10. Niby w temacie z kodem jest 13 ale inni siedzą też na 15 podobno wszystko jest lepiej pokazane itd. Co polecacie ? :D

Skompilujesz i będzie działo na każdej wersji, jedynie (jak logika nakazuje) nowsze wersje mają mniej błędów i więcej udogodnień dla programisty.
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

witam mam pytanie jakie pakiety sa potrzebne na freebsd 10.3 32bit aby moc skompilowac source mainline sg z poradnika na mt2dev:

how to compile metin2 source code(noob proof) czy jest ktos w stanie pomoc?

Opublikowano

@NoName#2

 

Można prosić o reupload libów pod kompilację binki?

lib oraz include

pozdrawiam

Mówisz o  include_source_mt2 i lib_source_mt2?

Link do includów działa cały czas, a do libów nie ma i nie będzie, dopierdolili się, że wirusy i niby celowo. W sumie prawda, chciałem wszystkim przejąć komputery i ddosować serwery. :3

A tak po za tym taki z Ciebie cwaniak jak w tematach gdzie prosi się o pomoc, a nie umiesz sobie sam zrobić tych folderów, napisałem skąd brać, ale co ja tam wiem..

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Na czym kompilujesz i jakie pakiety masz zainstalowane?


 

 
1
### Metin2 Db Builder ###
### Cleaning ....
### Building ###
### Done Building ###
### Metin2 Game Builder ###
### Cleaning ....
### Building ###
### Done Building ###
########### Done DB&GAME Building ###########
root@BOTts:/usr/src #
 
 
A w /usr/src/mainline_released/mainline_sg/Srcs/Server/game/
 
tylko log gmake: *** No rule to make target '../../../Extern/include/boost/exception', needed by 'OBJDIR/BattleArena.o'.  Stop.
pomoże ktoś?

 

Na czym kompilujesz i jakie pakiety masz zainstalowane


Miałem problem z wgraniem Python2.7 i Granny.

Cały czas wywalało błędy że w UserInterface.cpp jest coś nie tak w 721 linijce, próbowałem to naprawić kilkadziesiąt razy, za każdym razem innym sposobem z metin2dev, no i nic, nadal nie działało - wywalało błąd przy kompilacji.

Pobrałem binke z tego tematu http://www.mpcforum.pl/topic/1438878-poprawiona-binka-od-terenzo-sln

Normalnie się kompiluje, ale nie chcę się odpalić.

 

W syserr wypluwa: 

0223 01:41:00033 :: RunMain Error

 

Pomoże ktoś?

Zrób swoje własne source i nie używaj gotowych paczek...

 

Do Jakiego Klienta wgrywałeś granny i pythona?


 

Po otwarciu pliku .sln z mainline_released\mainline_sg

 

 

To jest ukryta treść, proszę

 

 

Ktoś, coś? :D

Z lini novaline, też nie działa :/

Visual Studio Proffesional 2013

#edit Teraz widzę, że wgl żaden projekt .sln nie chce się poprawnie otworzyć...

Nie mam pomysłu dlaczego.

To jest ukryta treść, proszę

a masz "patch" zainstalowany do Visual Studio?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

http://wklej.org/id/3081392/ - DB kompiluje się elegancko, game ~10-15 minut trybi kończy kompilować ale zawsze sypie błędem, korzystam z Freebsd 8.2, próbowałem nawet z plików "dla ułomnych" sypie tym samym błędem :/

 

@Edit

 

przeinstalowałem freebsd na 9.2, wszystko śmiga tak jak pan jezus powiedział, dzięki za wstawke tuta

Edytowane przez Daniok22
Opublikowano

 

cały czas mam 1 błąd przy kompilacji binki mainline sg. o co chodzi? vs2013

To jest ukryta treść, proszę
 
Kliknij PPM na projekt UserInterface i wybierz Properties, nastepnie rozwiń Linker i wybierz Advanced.
Na samym dole w 'Image Has Safe Exception Handlers' ustaw z listy 'No (/SAFESEH:NO)
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)
Szybkie ładowanie questów (z pla)

 

Wszystko robimy w bince

 

PythonEventManager.cpp

 

Szukamy : const long c_lNormal_Waiting_Time = 10;

zamieniamy na : const long c_lNormal_Waiting_Time = 0;

 

 

PythonAplicationModule.cpp

 

W funkcji PyObject* appSetTextTailLivingTime(PyObject* poSelf, PyObject* poArgs)

Szukamy :  TextTail_SetLivingTime(livingTime*1000);

Zamieniamy na : TextTail_SetLivingTime(livingTime*0);

 

 

 

 


 

SKILE Z 17PKT NA G1 (ROBIMY WSZYSTKO W CHAR_SKILL.CPP)

 

szukamy : case SKILL_NORMAL:

 

Całą funkcję zamieniamy na to : http://wklej.org/id/3106014/

 

---------------------------------------------------------------------------------------

Skile przeskoczy z m7 na g1

 

Szukamy : case SKILL_MASTER:

 

Edytowane przez Hya.
Opublikowano

upnie mi ktoś source samego makepacka? Bo nie chce mi się pobierać wszystkiego, aby to wyciągnąć

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Usunięcie wymaganego szkła intuicji przy hyperlinku na czacie

input_main.cpp

 

Szukamy 

    if (nPrismCount < hyperlinks)
        return 1;

zamieniamy na 

    if (nPrismCount < hyperlinks)
        return 0;

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Error w bince ktoś wie jak naprawić?

 

Error    167    error C2440: '=' : cannot convert from 'void (__cdecl *)(granny_log_message_type,granny_log_message_origin,const char *,void *)' to 'granny_log_function (__cdecl *)'    D:\avalon\sursalaunchernoua\UserInterface\UserInterface.cpp    717    1    UserInterface
 

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...