Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Plakietka League of Legends


Gość Pan Maciek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Łaaaaał! Zajebistee !

W NosTale też jest, genialne plakietki!

 

@off

 

"hook" , podstawa pisania keyloggera :DD

ARIONE-MINI.png

Opublikowano

Mi wyskakuje błąd coś z połączeniem konta league of legends jest niedostępne  

Ponieważ jeszcze nie są dostępne. ;)

 

@Anonymous wiadomo może kiedy plakietki będą dostępne? :)

­

Opublikowano

Dlatego właśnie uważam że MPC jest najlepszym forum, jest tu wiele urozmaiceń których brakuje na większej ilości for. Dobra robota !  

Best%20Jungler%20EU_euw_421_0.png

Opublikowano

A co bedzie 21?

­

Byłem przekonany że 21 pojawią się plakietki wraz z rozpoczęciem nowego sezonu. Myliłem się... 

 

PS. Czy ty naprawdę wszędzie tak spamujesz? :-(

Opublikowano

Gdy wpisuje swoj nick wyskakuje mi informacja ze takie konto nie istnieje (wpisywalem rowniez bez spacji)

Opublikowano

Gdy wpisuje swoj nick wyskakuje mi informacja ze takie konto nie istnieje (wpisywalem rowniez bez spacji)

U mnie to samo.

Opublikowano

Jestem poza Wrocławiem, brak dostępu do PC przez kilka najbliższych dni. @Miszczu sprawdzisz o co chodzi tym razem?

Opublikowano

Jestem poza Wrocławiem, brak dostępu do PC przez kilka najbliższych dni. @Miszczu sprawdzisz o co chodzi tym razem?

Ok

Opublikowano

1034614233296511337284.png

super

Gdzie Ci się tak spieszy? Będzie to stopniowo naprawione, u każdego występuje ten błąd.

ezgif-com-effects.gif

Pomocnik
Opublikowano

Gdzie Ci się tak spieszy? Będzie to stopniowo naprawione, u każdego występuje ten błąd.

To chyba , że tak . A kiedy mmożna się spodziewać naprawy , wiadomo juz :) ?

Opublikowano

To chyba , że tak . A kiedy mmożna się spodziewać naprawy , wiadomo juz :) ?

Miszczu będzie się tym zajmował, w tym temacie będą wyniki :) 

ezgif-com-effects.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...