Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co dostaliscie z darmowego misterygifta?


prezerwatywa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nic xD, ale jakoś nie płaczę, i tak nic nie tracę, a ogólnie fajna sprawa skin za free, wyprzedaże, jeszcze niech dadzą żetony/żeton by móc naprawić te błędy z początków gry :D. A jeśli chodzi o te 95% to nie są plotki? te 5% to są chyba permy za flame (o ile się takie da dostać) lub za cheaty.

 

Jak chcesz naprawić błędy z początku gry skoro żetonem można zrefundować przedmiot który zakupiło się nie dłużej niż miesiąc/3 miesiące temu? o.O

  • Odpowiedzi 603
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Ale nie musisz mieć kupionych min. 10, tylko DO kupienia 10, tzn np Lee ma 5 skinów do odblokowania, to potrzebujesz jeszcze kolejnej postaci co ma 5 skinów do odblokowania.  ;)

 

To nie na tym polega. Ogólnie trzeba posiadać minimum 10 skinów . Jak się nie znasz to się nie wypowiadaj w tym temacie . Dziękuję i narazie .

RITO TO MAŁPY KTÓRE ŚPIĄ NA PIENIĄDZACH 

Opublikowano

To nie na tym polega. Ogólnie trzeba posiadać minimum 10 skinów . Jak się nie znasz to się nie wypowiadaj w tym temacie . Dziękuję i narazie .

Czytanie ze zrozumieniem się kłania, napisane było że musisz mieć 10 dostępnych skinów by dostać gifta... Czyli jak masz 1 champa to raczej nie dostaniesz gifta :)

Opublikowano

To nie na tym polega. Ogólnie trzeba posiadać minimum 10 skinów . Jak się nie znasz to się nie wypowiadaj w tym temacie . Dziękuję i narazie .

Nie rozśmieszaj Mnie, na smurfie nic nie miałem, a jakoś Zombie Ryze wpadł. :)

http://imgur.com/3pGeCrY - hipokryzjon. hehe

Opublikowano

Coś mi się wydaje że leave buster jest liczony i nici ze skinów na 2 kontach :P, ale to nic mi to nie przeszkadza xD

@avoi123

Ciesz się że wg dostałeś :)

Ja mam tylko 2 konta i jeszcze 1 u kebabów miałem chyba 6 lv ale tamto konto nawet nie sprawdzam bo nie gram na nim :P

Raczej nie liczą Leave Bustera..

Opublikowano

Ja już mam absolutny mindfuck z tymi giftami.

 

Karany nigdy nie byłem, chyba że liczymy leaverbustera w co wątpię.

Skórek mam 8.

Postaci wykupionych 43, nie liczę tych z rotacji co nie mam wykupionych.

Restrykcji też nigdy nie miałem.

 

Jak to końcu jest? Bo serio mindfuck mam ładny...

Opublikowano

To nie na tym polega. Ogólnie trzeba posiadać minimum 10 skinów . Jak się nie znasz to się nie wypowiadaj w tym temacie . Dziękuję i narazie .

Kolejny k***a mądry, musisz spełniać warunki otrzymania mystery skina, czyli móc otrzymać 10 skinów, czyli nie mieć 10 z dostępnych do posiadanych champów w sklepie+większości niedostępnych. Czytać ze zrozumieniem się człowieku naucz, potem myśl o poprawianiu innych.

Opublikowano

Ja już mam absolutny mindfuck z tymi giftami.

 

Karany nigdy nie byłem, chyba że liczymy leaverbustera w co wątpię.

Skórek mam 8.

Postaci wykupionych 43, nie liczę tych z rotacji co nie mam wykupionych.

Restrykcji też nigdy nie miałem.

 

Jak to końcu jest? Bo serio mindfuck mam ładny...

Powinieneś dostać, bo nie ma wzmianki o LeaveBusterze :v

Opublikowano

Na EUW dostałem gifta, a na eune na żadnym koncie nie otrzymalem. Pewnie teraz rozdają na eune i po prostu trzeba poczekać ;)

 

Jeszcze chyba nie :/ Są z 4 serwery. Eune pewnie ostatnie. 

 

­

Bez nazwy-2.png

Opublikowano

Dalej się zastanawiam czy jak miałem coś w stylu (przed każdym rankedem 5 min banana na 5 gier) to czy wpływa to na tego gifta.

W jednym temacie zbluzgali za nieczytanie ze zrozumieniem... a Ja się po prostu upewniam xD

Jakie to upierdliwe...

Opublikowano

Czyli dostane czy nie mam :

30 postaci, 5 skinów 

Miałem max bana na 3 dni i leavebustera.

Powinieneś dostać tak samo jak ja, jedynie za co mialem bana to za wychodzenie z gier, 0 chat restrict'ow mam z 25 postaci i 2 skiny

Opublikowano

Dalej się zastanawiam czy jak miałem coś w stylu (przed każdym rankedem 5 min banana na 5 gier) to czy wpływa to na tego gifta.

W jednym temacie zbluzgali za nieczytanie ze zrozumieniem... a Ja się po prostu upewniam xD

 

to nie wpływa na otrzymanie gifta. nie jest to restrykcja, ban czy cokolwiek, a chwilowa kara, za opuszczenie gier w lobby. jeżeli jedynie to otrzymałeś gift powinien być Twój, tak sądzę. chyba, że jest to kolejka niższej wartości - wtedy możesz nie otrzymać gifta. 

 

a ja nie dostałam, smutno mi prawie. liczyłam na kolejnego, cudownego skina do Fieddla - innych mystery nie otrzymuję. :c 

Opublikowano

Nigdy w życiu nie dostałem bana na chat. Nie miałem żadnych banów oprócz kilku na początku gry za afk (ponad rok temu) i nic nie dostałem...

Opublikowano

Nigdy w życiu nie dostałem bana na chat. Nie miałem żadnych banów oprócz kilku na początku gry za afk (ponad rok temu) i nic nie dostałem...

Naucz się czytać, gifty są rozdawane STOPNIOWO

Opublikowano

Nonsens jak w 2014 banowali za "niesłuszne reporty" od dzieci, które nie potrafią przegrywać. Napisało się "gg" i już report i nałożenie blokady chatu, mogli dawać te gifty jeżeli nawet miałoby się tą blokadę kiedyś...

 


Regulaminowa Sygnatura


 


 


**********************

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...