Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co dostaliscie z darmowego misterygifta?


prezerwatywa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja również nic... trzeba czekać ponieważ w 2014 miałem maksymalnie 24h bana za leave więc powinienem cos dostać :P czekamy do wieczora/jutra

  • Odpowiedzi 603
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Aha, czyli tak:

Gram se z wyłączonym czatem, nagle dostaje bana za czat bo jakiemuś się dziecku nie podoba i co nie dostanę?

Pieprzyć to i tak mam powyżej 25 skinów xD­

Bez nazwy-2.png

Opublikowano

Ja gram na EUNE i nic nie mam, a mam max 8 skinów.

 

Garen Mroczny Rycerz.

Nieskrępowany Alistar.

Ashe z Freljord.

Pantheon Perseusz / Stalowy.

Śnieżna Nidalee.

Drapieżna Anivia.

Nocturne z Pustki.

 

Możliwe że mogę się nie załapać mając 8 skinów. Trudno...

Opublikowano

Ja gram na EUNE i nic nie mam, a mam max 8 skinów.

 

Garen Mroczny Rycerz.

Nieskrępowany Alistar.

Ashe z Freljord.

Pantheon Perseusz / Stalowy.

Śnieżna Nidalee.

Drapieżna Anivia.

Nocturne z Pustki.

 

Możliwe że mogę się nie załapać mając 8 skinów. Trudno...

Lol ? Musisz mieć 10 lub więcej niż 10 skinów do kupienie wtedy dostaniesz

 

Ja mam 2konta na EUNE i 1 Euw i też nic 

#JebacSygnatury

Opublikowano

Typowa polska mentalność.

1. Narzekanie, że nic nie dostałem

2. Jak już dostane - narzekanie, że on dostał legendarnego a ja jakiś tani syf...

 

Skończcie, tutaj mieliście się chwalić co DOSTALIŚCIE. Nie dostałeś = poczekaj.

Opublikowano

Lol ? Musisz mieć 10 lub więcej niż 10 skinów do kupienie wtedy dostaniesz

 

Ja mam 2konta na EUNE i 1 Euw i też nic 

 

Czyli krótko mówiąc... Jestem w ciemnym tyłku?

Opublikowano

Czyli krótko mówiąc... Jestem w ciemnym tyłku?

Spokojnie ja też nic nie dostałem a nie miałem żadnego chat restryktu tylko dostałem bana na 7dni za afk, może to też biorą pod uwagę xD Chyba że tak jak mówią dają stopniowo to może się załapię :) Liczę na Black Alistara ;d

x


Opublikowano

To co riot odpier**** w tym miesiącu to przez całe istnienie gry nie zrobił rozdaje losow mystergihty banuje losowo graczy coś tu chyba jest nie tak

 

 

668421422290643422464.png

 

Opublikowano

To co riot odpier**** w tym miesiącu to przez całe istnienie gry nie zrobił rozdaje losow mystergihty banuje losowo graczy coś tu chyba jest nie tak

Banuje losowo graczy? Dziwne bo ja nie dostałem bana ani także żaden z moich znajomych więc coś jest na rzeczy... Idź spinać d*** gdzie indziej :)

Opublikowano

Coś mi się wydaje że leave buster jest liczony i nici ze skinów na 2 kontach :P, ale to nic mi to nie przeszkadza xD

@avoi123

Ciesz się że wg dostałeś :)

Ja mam tylko 2 konta i jeszcze 1 u kebabów miałem chyba 6 lv ale tamto konto nawet nie sprawdzam bo nie gram na nim :P

Opublikowano

Jeszcze nic wie ktoś czy EUNE dostanie te mystery gifty? 

 

 

 

 

 

                                                              minionek_5956.png

Opublikowano

Ci co dostali gifty to wbiliście na konto i już było czy po chwili wam dopiero dało jak byliście zalogowani?

Opublikowano

Ja mam 14 skinów na moim smurfie ale jeszcze nie dostałem nie byłem karany a ni nic z związane z czatem trzeba czekać do południa lub do jutra . Nie płakajcie trochę cierpliwości 

RITO TO MAŁPY KTÓRE ŚPIĄ NA PIENIĄDZACH 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...