Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TOTY [12-19 stycznia] - Dyskusja ogólna


Ravoner

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 167
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Cała drużyna TOTY będzie w sobotę od 19, czy dopiero w niedziele?

Poniedziałek-wtorek-środa = OBRONA

Środa-czwartek-piątek = POMOC

Piątek-sobota-niedziela = ATAK

Niedziela... = TOTY

 

Tak to się ma w moim mniemaniu :P

­

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

No to pytanie teraz proste otwierać paczki czy obserwować rynek :).

Ronaldo 99 zniszczy ceny w Fifie  :D

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

Kiedy w niedzielę będą najniższe ceny? po 19 ? bo pewnie o 19 dadzą jakieś paczki czy gdzieś przez dzień? i o której dadzą po te 2 paczki po 100k na konto? 

Opublikowano

Poniedziałek-wtorek-środa = OBRONA

Środa-czwartek-piątek = POMOC

Piątek-sobota-niedziela = ATAK

Niedziela... = TOTY

 

Tak to się ma w moim mniemaniu :P

­

Jednak sobota. Napad TOTY tylko 24h.

­

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Ale zonk mnie złapał jak zobaczyłem że Ronaldo wyższy overall od Messiego, no ale w sumie złota piłka zobowiązuje :D

Ciekawe ile będzie wart, 50kk? 

Opublikowano

Jednak sobota. Napad TOTY tylko 24h.

­

 

Czyli jutro o 19 będzie już cała drużyna i paczki po 100k? a w niedziela co wtedy będzie? 

 

Zajrzyjcie następnym razem do kalendarza umieszczonego na pierwszej stronie:

Sobota-Niedziela (do 19.00)

Cała XI

Paczki: 100k (limit 1) + 35k (limit 5) + 15k (bez ograniczeń)

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Kiedy kupować sobie składy? dzisiaj koło 20 chwile po tym jak wyjdzie cały skład TOTY czy jutro? jeśli jutro to o której godzinie.I kolejne pytanie czy na PC dadzą jakieś limitowane dodatkowe paczki po 100k jak tak to o której godzinie 

Opublikowano

Kiedy kupować sobie składy? dzisiaj koło 20 chwile po tym jak wyjdzie cały skład TOTY czy jutro? jeśli jutro to o której godzinie.I kolejne pytanie czy na PC dadzą jakieś limitowane dodatkowe paczki po 100k jak tak to o której godzinie 

 

Podobno jedna paczka 100k.

Ceny powinny być właśnie przy okazji wprowadzenia tych paczek najniższe.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Oficjalne info z fanpage FIFA Ultimate Team Polska: ,,Cała jedenastka z Drużyny Roku FIFA 15 Ultimate Team dostępna w paczkach przez najbliższe 48 godzin (do poniedziałku, do 19:00)! To ostatnia szansa na trafienie zawodników z najlepszymi statystykami!" 

Opublikowano

Do poniedziałku.Ktoś wie  czy te paczki które dadzą o 1 w nocy to będzie 20 tyś paczek po 100k czy po 1 na konto? i czy wtedy kupować zawodników czy czekać do jutra lub do poniedziałku

Opublikowano

Będą jakieś paczki jeszcze za 50-100k? Bo wbijam teraz i widzę, że tylko paczki po 35 (które ssą) i po 7500...

Nie jestem pewien (z informacji na Twitch'u), ale chyba co godzinę są jakieś nowe paczki. 

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...