Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TOTY [12-19 stycznia] - Dyskusja ogólna


Ravoner

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 167
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Moim zdaniem trochę niesłusznie.

Byli zawodnicy, którzy bardziej zasłużyli na takie wyróżnienie.

Na przykład Alaba, grający w FC Bayern.

Zaliczył kolejny świetny rok.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Moim zdaniem trochę niesłusznie.

Byli zawodnicy, którzy bardziej zasłużyli na takie wyróżnienie.

Na przykład Alaba, grający w FC Bayern.

Zaliczył kolejny świetny rok.

Także Godin, Boateng lub Hummels mogli zająć to miejsce. 

­

Opublikowano

Zapraszam wszystkich do FIFA - Nowości: http://www.mpcforum.pl/forum/858-fifa-nowo%C5%9Bci/

W tym temacie będą umieszczane najświeższe informacje na temat TOTY: http://www.mpcforum.pl/topic/1352438-team-of-the-year-dru%C5%BCyna-roku-ju%C5%BC-dost%C4%99pna/

 

Także Godin, Boateng lub Hummels mogli zająć to miejsce. 

 

Jestem tego samego zdania.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

TOTY leca z paczek promocyjnych ?

Komputer : Intel Core i5 4440 | 8GB Ram DDR3 | Sapphire Radeon 270x 2GB | G1.SNIPER B5 | Chifftec 750W

 

Gram w :  Metin2 | World of Tanks | Assasin Creed Black Flag | FIFA 14 | FIFA 13 | Batelffield 3 | Maszyna Eu07 | SAMP | War Thunder | World of Warplanes

Opublikowano

Paczek za 100k już nie ma :P

Komputer : Intel Core i5 4440 | 8GB Ram DDR3 | Sapphire Radeon 270x 2GB | G1.SNIPER B5 | Chifftec 750W

 

Gram w :  Metin2 | World of Tanks | Assasin Creed Black Flag | FIFA 14 | FIFA 13 | Batelffield 3 | Maszyna Eu07 | SAMP | War Thunder | World of Warplanes

Opublikowano

Aha ,a jakie byś polecał paczki otwierać ? Mam do wykorzystania 350k Coinsów :)

Komputer : Intel Core i5 4440 | 8GB Ram DDR3 | Sapphire Radeon 270x 2GB | G1.SNIPER B5 | Chifftec 750W

 

Gram w :  Metin2 | World of Tanks | Assasin Creed Black Flag | FIFA 14 | FIFA 13 | Batelffield 3 | Maszyna Eu07 | SAMP | War Thunder | World of Warplanes

Opublikowano

mam do wykorzystania 500k i czekam na sobote-niedziele ... Jakie paczki polecacie ? wszystkie za 7,5 czy moze za 100k lub za 35k ?

Opublikowano

mam do wykorzystania 500k i czekam na sobote-niedziele ... Jakie paczki polecacie ? wszystkie za 7,5 czy moze za 100k lub za 35k ?

Otwieraj wszystkie promocyjne jakie będą, a za resztę co zostanie po 7,5k

 

­

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

A więc za 35k się nię opłaca hmm?

 

e; Bo kupuję 600k i teraz pootwieram sobie promocyjne.

 

Zostaw sobie tylko trochę na weekend, gdy będą prawdopodobnie paczki 100k.

636451494245979649038.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...