Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TOTY [12-19 stycznia] - Dyskusja ogólna


Ravoner

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Napewno w niedziele bedzie cała XI ? i paczki tak jak kolega napisal w poscie ?? bo jak tak to kase sobie zostawie i czy w wordzie tak bedzie?

  • Odpowiedzi 167
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Napewno w niedziele bedzie cała XI ? i paczki tak jak kolega napisal w poscie ?? bo jak tak to kase sobie zostawie i czy w wordzie tak bedzie?

 

Tak było rok temu zarówno w FIFA 14, jak i FIFA World.

Teraz powinno być podobnie.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Zamiast niego dałbym tradycyjnie Ibrę.

 

Ibrahimovic, albo Suarez.

Ewentualnie Robben na PS, a Messi w środku.

Za co Ibrahimović miałby dostać się do TOTY? Suarez miał za sobą znakomity rok - król strzelców w najlepszej lidze świata.

Ronaldo + Messi + Suarez = linia atakujących, tak obstawiam :)

­

Opublikowano

Za co Ibrahimović miałby dostać się do TOTY? Suarez miał za sobą znakomity rok - król strzelców w najlepszej lidze świata.

Ronaldo + Messi + Suarez = linia atakujących, tak obstawiam :)

No w sumie masz rację, nie wiem czemu ale momentami zapominam o jego istnieniu ;d

Ronaldo-Suarez-Messi

+do składu co wcześniej podałem zamieniłbym Marcelo na Alabę/Boatenga.

Opublikowano

Ciekawe:

Jedenastka roku UEFA 2014:

- Manuel Neuer (Niemcy/Bayern Monachium) 
- Philipp Lahm (Niemcy/Bayern Monachium), Sergio Ramos (Hiszpania/Real Madryt), Diego Godin (Urugwaj/Atletico Madryt), David Alaba (Austria/Bayern Monachium) 
- Arjen Robben (Holandia/Bayern Monachium), Toni Kroos (Niemcy/Real Madryt), Angel Di Maria (Argentyna/Manchester United) 
- Lionel Messi (Argentyna/FC Barcelona), Cristiano Ronaldo (Portugalia/Real Madryt), Zlatan Ibrahimovic (Szwecja/Paris Saint-Germain).

Opublikowano

TOTY za trzy dni, a ceny na rynku już zaczęły spadać.

Bardzo dobrze, choć nie mam co kupować :D Chociaż w sumie może wykupię za całą kasę zawodników, a sprzedam z zyskiem za jakiś czas.

­

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Ja aktualnie czekam na wyjście całej jedenastki i pojawienie się paczek po 100k.

Wtedy ceny powinny być najniższe, a zawodników na rynku sporo.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Ja aktualnie czekam na wyjście całej jedenastki i pojawienie się paczek po 100k.

Wtedy ceny powinny być najniższe, a zawodników na rynku sporo.

Cała 11 to ostatnie 2 czy 3 dni? I w jaki i dzień/ile ma być tych paczek po 100k?

­

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Tak było rok temu:

Sobota-Niedziela (do 19.00)

Cała XI

Paczki: 100k (limit 1) + 35k (limit 5) + 15k (bez ograniczeń)

W tym roku jednak według kalendarza EA w sobotę i niedzielę ma być Atak, bez całej jedenastki.

Nie wiadomo do końca jak to będzie. Nawet jeśli do tego nie dojdzie, to wtedy ceny powinny być i tak najniższe.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Tak było rok temu:

Sobota-Niedziela (do 19.00)

Cała XI

Paczki: 100k (limit 1) + 35k (limit 5) + 15k (bez ograniczeń)

W tym roku jednak według kalendarza EA w sobotę i niedzielę ma być Atak, bez całej jedenastki.

Nie wiadomo do końca jak to będzie. Nawet jeśli do tego nie dojdzie, to wtedy ceny powinny być i tak najniższe.

Właśnie nie wiem jak z kasą. Jeśli ma nie być całej 11, to muszę rozważnie wydawać kasę na paczki :D

­

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

W FIFA 14 w kalendarzu podali jedynie samą datę wydania TOTY, bez poszczególnego podziału na dni.

Liczyłbym jednak na całą jedenastkę jak ostatnio.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Paczki po 100k muszą być przy takim wydarzeniu.

Paczki będą, tylko będzie limit po 2 paczki na konto :).

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

To jeszcze lepiej.

Rok temu było tylko po 1, podobnie jak podczas świąt.

W święta tego roku poszaleli i to ostro.

 

No ale miejmy nadzieję, że na TOTY się nie zawiedziemy :)

­

727881401622271220780.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...