Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]♦ konradkosik.pl - usługi graficzne


Scientist.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 357
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Y. Tak czytam komentarze i się zastanawiam czy to z powodu  rang jesteś polecany czy ze ślepoty .

Prace nie są złe ale nie są dobre. Te tło z fify jest bez sensu. 3 obrazki fify z czego jeden "środkowy" ma tylko nasycenie i to jak wszyscy piszą "Z*******E PRACE" . 

Naprawdę mnie to ciekawi .

Nie znam twoich cen i jeśli za banner i resztę swoich grafik nie bierzesz więcej niż 20zł od sztuki mogę polecić .

2h4hm6p.png

Opublikowano

Y. Tak czytam komentarze i się zastanawiam czy to z powodu  rang jesteś polecany czy ze ślepoty .

Prace nie są złe ale nie są dobre. Te tło z fify jest bez sensu. 3 obrazki fify z czego jeden "środkowy" ma tylko nasycenie i to jak wszyscy piszą "Z*******E PRACE" . 

Naprawdę mnie to ciekawi .

Nie znam twoich cen i jeśli za banner i resztę swoich grafik nie bierzesz więcej niż 20zł od sztuki mogę polecić .

 

 

http://prntscr.com/8ig0c5

 

http://prntscr.com/8ig0ew

 

http://prntscr.com/8ig0ky

 

http://prntscr.com/8ig0q3

 

 

Mam dać więcej? :((:(( T_T T_T

 

Chciałbym dopomnieć, że banner z FIFy ma dużo więcej filtrów niż tylko nasycenie. ;')

Opublikowano

http://prntscr.com/8ig0c5

 

http://prntscr.com/8ig0ew

 

http://prntscr.com/8ig0ky

 

http://prntscr.com/8ig0q3

 

 

Mam dać więcej? :((:(( T_T T_T

 

Chciałbym dopomnieć, że banner z FIFy ma dużo więcej filtrów niż tylko nasycenie. ;')

Za branie pod tak zwanny c**j dałbym ci 5+ . Wziąłeś akurat to co jest tak ważne jak to co jadłem wczoraj na obiad. Wziąłeś to co robiłem tak o bo ktoś chciał na szybko , a ten ziemniak to dla żartów . Sugerując , że jesteś " Profesjonalnym " grafikiem powinieneś to zauważyć . Jak mówiłem 5+

2h4hm6p.png

Opublikowano

Za branie pod tak zwanny c**j dałbym ci 5+ . Wziąłeś akurat to co jest tak ważne jak to co jadłem wczoraj na obiad. Wziąłeś to co robiłem tak o bo ktoś chciał na szybko , a ten ziemniak to dla żartów . Sugerując , że jesteś " Profesjonalnym " grafikiem powinieneś to zauważyć . Jak mówiłem 5+

 

Nie chce się kłócić. Zdanie mam. :)

Opublikowano

Myślałem, że będzie tu jakiś progres, ale Twoje aktualne prace inni mogą wykonać za darmo... Plzz te layouty ;_;

 

tylko te 2 prace są warte pieniędzy:

 

180451420733154990090.png

281111431011021990090.png

 

b_560_95_1.png

 

Opublikowano

Myślałem, że będzie tu jakiś progres, ale Twoje aktualne prace inni mogą wykonać za darmo... Plzz te layouty ;_;

 

tylko te 2 prace są warte pieniędzy:

 

180451420733154990090.png

281111431011021990090.png

Fakt, dawno nie aktualizowałem prac. Dzięki za przypomnienie. Jak naprawie komputer to usunę stare i wrzucę nowe. :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...