Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]♦ konradkosik.pl - usługi graficzne


Scientist.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 357
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Bardzo polecam gościa! Ekspresowe wykonanie, niska cena, poprawki za friko! Polecam serdecznie! :D

I5 4690 3.5GHz | GeForce GTX 970 | Crucial Ballistix 8GB 1600MHz | SSD Transcend 370 128GB & HDD Seagate 5.4k 500GB | MSI B85-G43 | Corsair CX 500W | Zalman Z3 PLUS

Opublikowano

Oferujesz banery na YT i tła na FB, a pokazałeś jak na razie tylko marne próbki (może robisz lepsze,ale pokazane słabe).

Jak chcesz klientów to pokaż po 2-3 próbki każdej z oferowanych ofert.

Opublikowano

Oferujesz banery na YT i tła na FB, a pokazałeś jak na razie tylko marne próbki (może robisz lepsze,ale pokazane słabe).

Jak chcesz klientów to pokaż po 2-3 próbki każdej z oferowanych ofert.

 

Słuszna myśl. Tak zrobiłem. ;)

 

Przy okazji - odświeżam.

Opublikowano

Bardzo fajne prace, jesteś autorem mojego profilu pod względem grafiki. 

Wykonujesz wszystko z myślą zleceniodawcy. 

 

Polecam gorąco tego grafika, jego prace są na poziomie :-)


k4L2ZMS.png

Opublikowano

680091404375098637929.jpg

 

No jeżeli kogoś interesuje to może brać, ponieważ raczej żadnego oszustwa nie będzie.. no ale.. według mnie prace nie są zbyt dobre whistle.gif

3t6EGVz.png

 

Opublikowano

To logo w ofercie bardziej bym sprecyzował pod napis, bo loga zaczynają się od kilku stów, ale prace wyglądają schludnie.

Opublikowano

To logo w ofercie bardziej bym sprecyzował pod napis, bo loga zaczynają się od kilku stów, ale prace wyglądają schludnie.

-.- kto Ci takich głupot nagadał?

 

Ćwicz, ćwicz, a będzie coraz lepiej :) Tło na yt mnie powaliło, kozak :)

Polecam.

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Tło na youtube- dostałem gonga w głowę z wrażenia. Bardzo mi się podoba.
Wyczucie estetyki masz.
W dodatku bez powodu nie jesteś w MGT.
Wiem, że jesteś miłą osobą wykonującą szybko zlecenia, więc jak najbardziej Polecam. ;)

mój znak rozpoznawczy to jego brak

Opublikowano

Ludzie za darmo wykonują lepsze prace, a Ty chcesz jeszcze za to pieniądze? Słabo. 

Ehh... Pochwal się swoimi umiejętnościami...

 

 

Polecam go ! Tanie ceny, dobra komunikacja, szybkie wykonanie pracy;)

Opublikowano

Oszukać, nie oszuka, ale oceniając obiektywnie, prace nie powalają, wręcz są bardzo przeciętne. W każdym bądź razie koszta nie są wygórowane, a do zwykłych, potencjalnych użytkowników być może trafią.

zSCFQrN.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...