Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]♦ konradkosik.pl - usługi graficzne


Scientist.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 357
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Hej zlece wykonanie napisu bez tla wielkosc okolo 3m na 1m bd drukowany na foli. Daj jakis pm z kontaktem na fb np albo whats upie

Cpu i7 4790k : Mobo Msi Gaming 5 Z97 : Gpu GF980 Msi Gaming : Ram Ripjaws 2133 8gb : Buda Zallman HF1 : CpuKuler Zalman Reserator 3 Max Dual SSD: Crucial 100BX 500gb : Monitor AGON AG241QX +2x LG23MP65

Klawa MadCatz S.T.R.I.K.E : TE : Steel Series Rival 300 Podkładka Razer Goliathus : Słuchawki Corsair Void RGB Wirless + Syberia v2

Opublikowano

Hej zlece wykonanie napisu bez tla wielkosc okolo 3m na 1m bd drukowany na foli. Daj jakis pm z kontaktem na fb np albo whats upie

 

Sprawdź fanpage lub pisz tutaj na PW.

Opublikowano

Przeraża mnie fakt, że kupujecie grafiki u gościa, który w swoim portfolio umieszcza grafikę skradziona z gry firewatch ( http://www.redbull.com/gb-en/firewatch-tips-guide-ps4-pc ) Przecież to idzie karę płacić za wykorzystanie w komercyjnych celach grafiki wykonanej przez kogoś innego.

 

O czym ty mówisz koleżko?

Działam w pozycji grafika od końca 2013 i mam masę pozytywnych opinii.

Grafika z gry Firewatch została wykorzystana i to jest chyba jasne i wiadome, istnieje coś takiego jak prawo cytatu, nie wykorzystuje jej komercyjnie - jest to projekt na moje potrzeby - przedstawienie mojej postaci.

Pozdrawiam i liczę, że przemyślisz to co napisałeś.

Opublikowano

Nie polecam, prace na niskim poziomie, do tego używa "comic sans", tego się używa w przedszkolu :D

 

Że co proszę? Gdzie ty widzisz, że użyłem Comic Sansa? xD

Nigdy nic mi nie zlecałeś, wykonałem wiele projektów dla wielu zleceniodawców i proszę nie pisać takich bzdet.

Argumentacja użyszkodników MPC jest na poziomie zera.

Opublikowano

Także nie polecam, człowiek ma małe pojęcie o grafice, ceny z kosmosu i w dodatek nie jest miły do kupującego.Porażka

 

Czy kiedykolwiek do mnie pisałeś? xD

Masz człowieku jeden post, konto zarejestrowane 56 minut temu... O czym mowa, hahaa.

Nie wiem skąd się bierzecie, ale wszystko co wypisujecie to bezpodstawne brednie.

Żenada.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...