Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]♦ konradkosik.pl - usługi graficzne


Scientist.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 357
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Template portfolia skopiowane i na siebie przypisał design

 

Po tym co zobaczyłem nie polecam

Nie za bardzo rozumiem o co chodzi?

 

Ref.

Opublikowano

Template portfolia skopiowane i na siebie przypisał design

 

Po tym co zobaczyłem nie polecam

Może jakiś dowód bo na razie to tylko bezpodstawne oskarżenia .

 

Prace ładne :) . Mam zamiar również stworzyć własne usługi będą na mniejszym poziomie lecz myślę że podołam klientom.

 

Pozdrawiam /

273311426008082588388.png

Opublikowano

Nie za bardzo rozumiem o co chodzi?

 

Ref.

Nie udawaj :3

 

Template strony pobrane z html5up

Nawet w pliku css masz ich komentarz ale z strony usuneles te Design by HTML5UP i wstawiles siebie

Opublikowano

Nie wiem, template znalazłem gotowy gdzieś w sieci, mój ziomek dokodował mi parę rzeczy iprzerobićł na php.

A jest w tym coś złego?

Opublikowano

Zle jest to ze napisales ze to twoj design tym samym lamiac prawa autorskie

 

To tak jakbys robil gre z modeli i tekstur "znalezionych" w innych grach.

 

Teraz rozumiesz o co mi chodzi?

Opublikowano

Zle jest to ze napisales ze to twoj design tym samym lamiac prawa autorskie

 

To tak jakbys robil gre z modeli i tekstur "znalezionych" w innych grach.

 

Teraz rozumiesz o co mi chodzi?

 

Ah, tak - stopka. Tutaj napisałem, bo sam układ i wygląd strony jest gotowy, zaś wyedytowałem wszystko sam i mój ziomek pokodował trochę.

Stwierdziłem, że przypiszę na siebie.

Ale oceniając obiektywnie - nie patrząc na layout strony, lecz prace nie powiesz nic złego raczej.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

­Polecam, gościu ma talent jak i wyobraźnie.
Wszystko jego grafiki mają w sobie to coś :)

 

nieregulaminowa sygnatura

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...