Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]♦ konradkosik.pl - usługi graficzne


Scientist.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie rozumiem ostatnich opinii w temacie, są niczym nie popartym hejtem. Znam Konrada i mogę powiedzieć że jest wzorowy w tym co robi. W moim przypadku współpraca przebiegła bez najmniejszych zarzutów...

Jak najbardziej polecam!

146361479076443945952.png

Więcej info na profilu : ) Zgoda na sygnature od Makina

  • Odpowiedzi 357
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Także nie polecam, człowiek ma małe pojęcie o grafice, ceny z kosmosu i w dodatek nie jest miły do kupującego.Porażka

na c**j sie prujesz do typa 

ze strony Konrada pelen profesjonalizm, a ty piszesz jakies brednie z pizdy wyssane

Opublikowano

Takie posty proponowałbym usuwać, gdyż psują dobrą renomę użytkownika, który posiada dobrą reputację wśród osób, które już dłuższy czas przesiadują na forum.

@Scientist.

Poproś moda o skasowanie tych "bzdur" i problem z głowy. Nie ma co się przejmować takimi ludźmi. 

Opublikowano

Takie posty proponowałbym usuwać, gdyż psują dobrą renomę użytkownika, który posiada dobrą reputację wśród osób, które już dłuższy czas przesiadują na forum.

@Scientist.

Poproś moda o skasowanie tych "bzdur" i problem z głowy. Nie ma co się przejmować takimi ludźmi. 

 

Mógłbym o to poprosić, ale niech robią z siebie dalej idiotów.

Dzięki za wsparcie ;)

Opublikowano

Jestem zainteresowany , zapraszam na PW ( Ja nie mogę przez 30 min..)


Jestem zainteresowany grafiką, zapraszam na PW ponieważ ja nie mogę rozpoczynać nowych...

Opublikowano

Jestem zainteresowany , zapraszam na PW ( Ja nie mogę przez 30 min..)

Jestem zainteresowany grafiką, zapraszam na PW ponieważ ja nie mogę rozpoczynać nowych...

 

Napisałem.

 

Pozdrawiam.

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...