Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Alldnar.pl - odkryj nowe możliwości // Start 05.12.2014 (Piątek) Jutro [Dedyk] [Easy/Medium]


Sasori®

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A

 

L

 

L

 

D

 

N

 

A

 

R

 

 

Forum jest w trakcie modernizacji  zostanie ono uruchomione dzisiaj wieczorem lub jutro.

Jesli chcesz porozmawiać o serwerze  zapraszamy na team speaka lub fanpage odnośniki

są na stronie głównej serwera.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

J1rjcSH.png
 
ThkKUYE.png
 
q8cUyu0.png
 
pVON0iI.png
www.alldnar.pl
 
knY70Pa.png
 
Na Stronie Serwera
cp9KisE.png
www.alldnar.pl/pobierz    - CLIENTA MOŻNA JUZ POBIERAĆ REJESTRACJA WYŁĄCZONA ZOSTANIE URUCHOMIONA Z 1H PRZED STARTEM 

SKAN

 
 
qh415p.jpg
 
Team Speak
 
Na stronie serwera klikamy w odnośnik Team Speak
 
Fan Pag
 
Zapraszam równiez do sledzenia naszego fanpage  tam dowiecie sie więcej o serverze i becie
L8dVOgA.png
 
jILV353.png

Exp został dopasowany do każdej mapy.
Nie będzie tak, że na  np. mapie : 100 lvl expisz szybko, mapa 120 wolno , mapa 150 szybko. 
Został zrobiony w taki sposób aby maxymalny poziom nie był do wbicia w kilka dni tylko dłużej (zależy również od doświadczenia gracza)
Przy full spocie na każdej mapie powinno nam wlecieć okolo 2 % expa za spota być może mniej (zależne od poziomu gracza i ekwipunku).
 
JvtyjLK.png
 
Drop dopasowany tak, żeby był zbalansowany oraz żeby nie leciały tzw. " śmieci".
Drop jest pod serwer easy ale również nie jest też wszystko podane na tacy.
 
WUWcXF6.png
 
Drop Jank (bo tak została nazwana moneta znana na większości serwerów Yang) został zrobiony aby było czym handlować na serverze i w sklepach.
 Dopasowany  drop Jank  na każdej mapie żeby był taki sam, ale jak było opisane wyżej - bez przesady. 
Dodatkowo Jank będzie można otrzymać z futrzaków, które dropią ze wszystkich potworów oraz dodatkowo lecą też z bossów, dangeonów itp.
 
 
ThkKUYE.png
 
KFhBJIC.png
 
HdQcDky.png
 
Na serwerze będą dwa królestwa
 
Narfell Jinno
Damara Shinsoo
 
Wyżej przedstawiamy wygląd wyboru królestwa przed założeniem postaci.
 
ThkKUYE.png
 
 
u4T4f0u.png
 
LKd1HIY.png
 
Na start otrzymujemy podstawowy ekwipunek +9
oraz bonusy wspomagające start :
 
- +100 Szybkości Ruchu
+ 3000 PŻ
+50 Defa
15 % Silny Przeciwko Potworom
 
Bonusy są na 30 minut
 
CifOKC3.jpg
 
Taki jest wygląd mapy królestw :
 
Tak tak jest to połączone królestwo Narfel  Damara
(zamiast teleportacji lepiej zebrać kilka osób i zrobić najazd na inne królestwo bez teleportacji - ale to tylko taka nasza sugestia)
Respawn postaci jest zaznaczony czerwonym kółkiem na Screenie.
ThkKUYE.png
 
 
q2s1Iz4.png
 
ctRRbOZ.png
 
LmxdjjT.png
 

 
nAKw9gV.png
 
xgP4UrG.png
 

 
MBmM9p5.png
 
fogrP8I.png
 
 
ThkKUYE.png
 
xjuR73X.png
 
hkjTbGW.png
 
nYKYwn6.png
 Wstęp 90 poziom
 
Moby:
 
Nagini Pięściarz
Nagini Zabójca
Nagini Topornik
Nagini Władca
Nagini Podwładny
 
bBfDd8Q.png
 
hRYkZNm.jpg
 
Mapa od 100 poziomu
 
Moby:
 
Mutant NożycoRęki
Mutant Wojownik
 Mutant 2glowy
Mutant Czarodziej
Mutant z Hakiem
 

 
ZeHuUj4.png
 
vZTC8Ce.png
Mapa od 120 poziomu
 
Moby:
Gigant Wojownik
Gigant Czarodziej
Gigant Sługa
Gigant Knur
Gigant Władca
 
 
ukiyA7L.png
FSQHBUj.png
Mapa od 140 poziomu
 
Moby:
 
Laleczka
Ken
Barbie
Chłopczyca
Calineczka
 
plBHafe.png
0RFUbQd.png
 
Mapa od 160 poziomu
 
Moby:
Gnol Czarodziej
Gnol Archer
Gnol Minotaur
Gnol Wojownik
 
 

mO2AM3g.png
 
hDpQC9e.jpg
 
Mapa od 180 poziomu
 
Moby:
Bokser
Magiczny Palladyn
Magiczny Wojownik
Magiczny Krasnal
Magiczny Sługa

JnlP2Da.png 
j9c88jo.png
Mapa od 200 poziomu
 
Moby:
Czarny Pająk
Młody Czarny Pająk
Sługa Czarny Pająk
Mały Dorosły Czar. Pająk
Duzy Dorosły Czar. Pająk
XSkSj6R.png
Mapa od 220 poziomu
 
Moby:
Skalisty Wojownik
Skalisty Bokser
Skalisty Dorosły Bokser
Skalisty Szlachcic
Skalisty Topornik
 
 
M1h0VY4.png
 
Lo761vJ.png
 
Mapa od 255 poziomu'
Moby 
 Straszny Stwór
Dorosły Straszny Stwór
Stwór Czarodziej
Stwór Wojownik
Stwór Rzeżnik
 
ThkKUYE.png
 
 
 
rztTO6O.png
 
gNYKl6z.png
dEuKDOq.png
QA5Thed.png
 
hlaI5cI.png
 
XZE6Cmf.png
dM5aNut.png
XZE6Cmf.png
exivfOZ.png
 
ThkKUYE.png
 
Jps2oGI.png
 
ogyqdvs.png
 
cgmqcw9.png
BWFfjCi.png
 
W grze będzie dostępna arena pvp dzięki niej będzie można zdobyć wiele ciekawych nagród zostaną tam organizowane eventy pvp i tym podobne.
Arena pvp - będzie to specjalne miejsce, dzięki którym możemy się zmierzyć z każdy i zdobywać punkty widoczne na rankingu strony.
 
Kilka ważnych informacji
- Wkraczając na arenę nie musimy akceptować pvp czy też włączać tryb wolny - można przejść od razu do rzeczy
- Nie tracimy rangi przebywając i walcząc na arenie pvp
- Polimorfia jest wyłączona na arenie pvp
- Nie można używać Konia 
- Zablokowane Setki (poty 100%)
- Strefa walki jest tylko na środku przy teleporcie jest strefa bezpieczna
 
Na stronie głównej servera będzie ukazany ranking areny
Osoby posiadające miejsce Top 1 , 2 , 3 będą nagradzane Smoczymi Monetami.
Ranking będzie resetowany co pewien czas (będzie specjalna sonda, na stronie główniej za pomocą której określimy częstotliwość)
w końcu każdemu musimy dać szansę czyli też innym graczom na zdobycie Smoczych Monet.
Myślę że SM zachęci wam do zabawy na arenie.
(smocze monety będą także do zdobycia poprzez specjalne misje)
 
WopsTTJ.png
 
TIuidZ4.png
 
LsbX02w.png
 
BTVCluW.png
 Nowe przyciski w ekwipunku mają za zadanie ułątwić wam grę i nie marnowac czasu na szukanie czegoś...
 
Opisze każdą funkcje  Kazego guziczka(GUI)
 
Magazyn - dostęp do magazynu jednym kliknięciem

- Item Shop - dostęp do sklepu IS jednym kliknięciem

AFK - Włącza tryb afk przez ten czas zamraża grę ( przydatne do wystawienia sklepów nie będzie czarnego ekranu), oraz na PW jak ktoś do was napisze ujrzy napis "Przepraszam ale jestem AFK napisz później" 

Księga Teleportacji - tego tłumaczyć chyba nie musimy ? (ale dla informacji - pobliski przycisk do szybkiej zmiany miejsca, w którym jesteśmy)

- Okno Statystyk - Ilość ubitych metinów, mobów , zabójstw na arenie, śmierci, punktów itp.

Zmiana EQ - możliwość zmienienia całego inwentarzu jednym kliknięciem w guzik (np. Przydatne  do EXPa i PVP ) 

Tabela Bonusów - sumująca sie tabela wszystkich bonusów

Blokada EXPA - blokowanie Doświadczenia dla Dropków

Bonuss Switcher - bot zmieniający automatycznie bonusy

- Informacje Serwerowe - info o projekcie , administracji

Smocza Alchemia - alchemia dająca ciekawe bonusy

Przywołanie Konia - każdy gubił te księgę dzięki temu konia przywołasz jednym kliknięciem 100 %

Mini Sklep - podczas expa nie chce ci się iść do m1 po potki ? masz mini sklep 

Wygląd postaci - możliwość wybrania co chcemy aby nasza postać nosiła kostium lub zbroje mając założone obydwa 

 
 
I13TC26.png
 
Myśle że 5 stron eq w zupełności wystarczy jeśli jednak nadal będzie za mało w każdej chwili mozna to zwiększyć.

 
49MKaId.png
 
YyT7jAn.png
 
Limit Jank równiez został zmieniony  tak aby nie bawić sie w bryłki.
W pełni odbugowany systemu handlu, dzięki temu możemy przekazać tyle Jank ile chcemy 
oraz możliwość wystawienia sklepu za połowę owej sumy.
 
JDd8pCq.png
 
nXXVoaU.png
 
leUOEzg.png
 
Pamiętacie jak na niektórych serwerach robiliście np: Biologa  i po jakimś czasie bonusy z tego wam znikały?
Problem został rozwiązany więcej informacji o tych pierścieniach w dziale o Biologu.
 
HgmUqeR.png
 
Możliwośc wystawiania sklepów również została zwiększona.
Teraz możecie wystawiać większe ilości ulepszaczy itp. 
 
7zsi0wL.png
 
zPXVugE.png
 
Max przedmiotów w stacku (ilościowo) to 1000.
 Przynajmniej nie będą się ulepszacze pałętać bo możemy je mieć w większej ilości pod ręką.
Jeśli taka ilość nie będzie odpowiadać zawsze możemy zwiększyć lub zmniejszyć.
LHJCwSz.png
 
UBXVk2K.png

 Punkty Osiągnięć w skrócie PO
Dodatkowa waluta, którą można otrzymać za zniszczenie Metinów, Potworów, Graczy, Wykonywanie Questów, Awans na Wyższy Poziom,
Zawarcie Związku Małżeńskiego, ilość czasu gry na serwerze itp.
Za zdobycie odpowiedniej ilości można wymieniać na ciekawe przedmioty. (Nie wszystkie zostały też umieszczone - gdyż mamy spory wybór).
JDd8pCq.png
 
 
 Przykładowo co znajdzie się w sklepach za Punkty Osiągnięć 

 
MBmM9p5.png
 
xgP4UrG.png
fogrP8I.png
 
EoUO7ED.png
 
Ale na czym dokładnie polega ta zmiana widoku? Juz tłumaczę chodzi tutaj o kostium lub zbroje.
Postanowiliśmy rozwiązać problem typu kostium daje dobre bony ale jest brzydki - dajemy Wam możliwość wyboru.
W Panelu Gracza w Ekwiunku jest możliwośc wybrania widoku kostiumu lub zbroi
zależnie od własnych zachcianek (nie tracąc przy tym bonów z kostiumu czy zbroi - to samo dotyczy się też fryzur lub czapek).
Jeśli damy widoczność zbroi będziemy nadal mieli bonusy kostiumy tylko że będziemy widzieć zbroje i na odwrót.
 
BKL0YCW.png
 
Y50Ksty.png
Czat jest jeden dla wszystkich i na każdym CH.
Na czacie będzie pokazane z jakiego królestwa jest gracz oraz jak coś napisze
będzie hyperlink do PW będzie również można pokazać tam swój ekwipunek oraz pochwalić sie co ma się w sklepie.
 
 

ln3LGjF.png
 
BaucBnU.png
aWWWlCy.jpg
 
Zostały zmienione Kolory Zwójów z Quetami.
 
Tak jak widzicie na owym Screenie.
 
eVdoaMV.png
 
Tryb AFK  dziala w ten sposób, gdy klikniemy w panelu gracza  na tryb AFK - zamraża nam ekran ( NIC sie nie rusza)
oraz na PW jak ktoś chce  do nas napisać wyskakuje mu komunikat  że  Jesteś AFK.
Funkcja Mrożenia ekranu jest przydatna dla Sklepów i sposób naczarny ekran.
 
x9OgE5z.png
 
eYig5g4.png
 
Tabela, która sumuje wszystkie bonusy jakie mamy nawet te od biologa itp.
 
NzHgMWG.png
 
 
4XMDR6h.png
 
Bot mieszający bonusy polecana prędkość 0.4 Bot 1 Slotowy ( Zostanie zmieniony na 5 slotowy) 
 
ut6ea2c.png
 
1dZ8ziL.png

IC7Y0en.png
 
Alchemia Smoczych kamieni  jest już znana nie ma co dużo opisywać najsłabsze kamienie dropią z metinów bossów, potworów 
lub najzwyczajniej możemy je kupić w sklepie Craftować u Kowala na lepsze Wersje, które dają następujące bonusy na poziomie Legendarnym 
 
1. Legendarny Smoczy Jadeid
- 10 % Na Krytyczne Uderzenie
- 10 % na przeszywające uderzenie
 
2. Legendarny Smoczy Rubin
- 20 % Silny Przeciwko Potworom
- 240 Warość Ataku
 
3. Legendarny Smoczy Onyks
- 10 % Odporność Na Miecze
- 10 % Odpornośc Na dwuręczną
 
4. Legendarny Smoczy Granat 
- 10% Odporność na Sztylety
- 10 % Odporność na Strzały
 
5. Legendarny Smoczy Szafir
-10% Odporność Na Dzwony
-10% Odporność Na Wachlarze
 
6. Legendarny Smoczy Diament
- Max 5000 HP
- 15 % Silny Przeciwko Ludziom
ym6HRnG.png
Handel został zwiększony z 12 slotów na 20. 
Naszym zdaniem bardzo przydatne do handlowania drogimi itemkami których nie chcemy stracić.
Do handlu został równiez dodany limit Jank maxymalny 999.999.999
 
NkU2zxD.png
 
1. Czekoladowy Futrzak
-  Janki , Doświadczenie
 
2. Czerwony Futrzak
-  Janki , Doświadczenie
 
3. Niebieski Futrzak
Rybki , Przetopy

4. Zielony Futrzak
Nowe Roski , Wody 
 
5. Żółty Futrzak
Nowe Roski , Wody 
 
6. Fioletowy Futrzak
-  Janki , Doświadczenie
7PARVsH.png
 
8G5aY1O.png
 
Dzięki temu okienku dostępnym w Gui w Ekwipunku możemy za pomocą jednego przycisku myszki na raz zmienić cały inwentarz bardzo przydatne podczas expa,
bardzo przydatne jak będziemy chcieli szybko zmienić ekwipunek by ochronić swojego spota przed przejęciem.
 
0DCUpTu.png
 
ujCyALe.png
 
Crafting na serwerze będzie z Systemu PaskówSmoczej Alchemi Kamieni Dusz
 
gL37Qdb.png
 
op3PALu.png
 
zPRnqq6.png
 
vyw9ika.png
 
Polimorfia nie będzie darmowa (za free) i wybieramy marmurek u dozorcy lub nawet też większą ilość.
 
mGa8SLk.png
 
ThkKUYE.png
 
XktiqIx.png
 
 
Analiza  będzie inna niż na  innych serwerach oraz bedą jej 3 rodzaje.
Nie będzie sie dostawało stałego bonusu który po czasie poprostu znikał.
Dostanie sie pierścień który z każdą kolejna misją ulepszymy dodający nam coraz to lepsze bony.
 
k6nSfQ3.png
Opcja biologa lekko zmieniona jeśli chodzi o bonusy - opisane wyżej (pierścień biologa)
ZJKHblR.png
 

2NwJ8Du.png
 
Badania Alchemika robimy podobnie do Biologa oraz Rybaka tylko że za Pierścień Alchemika i Ulepszacze do niego potrzebne oddajemy Rudy.
 
5OorFr5.png
 
CuxXMTr.png
 
Badania Rybaka robimy podobnie do Badan biologa tylko że tutaj oddaje sie Rybki za Pierścień Rybaka i ulepszacze potrzebne do jego ulepszenia.
 
maJCY6L.png
 
 
bu0S7sc.png
 Zdecydowanie nie oddają one swojego uroku na screenie, trzeba je po prostu zobaczyć w grze.
BykGPzm.png
apnyTRl.png
 
0ktyrbo.png
 
xcaRb9T.png
Vf54RM0.png
 
tlkOy8U.png
WEf3Zex.png
rFUuFbw.png
 
Me1sdQZ.png
qQ5RpqB.png
 
5WwcKIz.png
 
SvnNNiO.png
 
ePKT3ut.png
0HXdLOT.png
ZUq0xrn.png
 
ThkKUYE.png
 
OiIeMOK.png
 GPQVbXI.png
 
a5dyxrB.png
61GvB5D.png
pl7zKkI.png
 
 
 
2HoQ6BA.png
 

 
 
ThkKUYE.png
 
 
eUJH5Rk.png
 w razie jakich pytań by było wiadomo gdzie się zgłosić...

[DEV]Majcher -  Administracja Serwera, Sponsor , Reklama , Finanse, Opieka na Graczami
[TECH]Sasori  -  Administacja Serwera, Technik Serwera 
[TECH]Troian -  Administracja Serwera, Technik Serwera
[HA]Leon Administracja Serwera, Organizowanie Eventów , Opieka nad graczami
ThkKUYE.png
 
 
 
URnng1t.png
 
 
6keGUGv.png
 
ThkKUYE.png
 
 
Generator:
 

Link do generatora nie dziala

 
Link do generatora nie dziala
 
 
 
  • Odpowiedzi 348
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Załatana jest ta strona, czy nie? proboszcz twierdzi, że nie to nie wiem. 

 

Chciałbym zagrać, ale jak zaraz ma być reaktywacja, bo strona '' dziurawa'' to podziękuję. 

 

Serwer polecam, aczkolwiek mam nadzieję, że nie padnie w ciągu tygodnia.

 

Skąd truta?

Kiedy reje?

Max bony? 

Będzie is przed startem?

U kogo reklama?

Pety dają jakieś ciekawe bonusy?

Opublikowano

Załatana jest ta strona, czy nie? proboszcz twierdzi, że nie to nie wiem. 

 

Chciałbym zagrać, ale jak zaraz ma być reaktywacja, bo strona '' dziurawa'' to podziękuję. 

 

Serwer polecam, aczkolwiek mam nadzieję, że nie padnie w ciągu tygodnia.

 

Skąd truta?

Kiedy reje?

Max bony? 

Będzie is przed startem?

U kogo reklama?

Pety dają jakieś ciekawe bonusy?

Jeśli to prawda że strona dziurawa to nawet nie wejde na ten serwer ;/ ;/ a szkoda bo ładnie sie zapowiada :)


 

 

Opublikowano

Załatana jest ta strona, czy nie? proboszcz twierdzi, że nie to nie wiem. 

 

Chciałbym zagrać, ale jak zaraz ma być reaktywacja, bo strona '' dziurawa'' to podziękuję. 

 

Serwer polecam, aczkolwiek mam nadzieję, że nie padnie w ciągu tygodnia.

 

Skąd truta?

Kiedy reje?

Max bony? 

Będzie is przed startem?

U kogo reklama?

Pety dają jakieś ciekawe bonusy?

 

O zadne  dziury sie nie martw nie widać takiej  Troian sprawdzal ją już z  300 razy nic nie znalazl tzn znalazl ale o tym tutaj nie napisze  i juz zostalo to naprawione  

 

1. Truta z Mobów w  Grocie V2  slaby drop  ( co 10 -15 spotów) na oko z rekawiczka  z  5 , bossy mapa 90 okolo 80% szans 

 

2.Rejestracja z  1h przed startem 

3. IS bedzie  ze startem nie przed startem tzn bedzie dostepny po rejestracji ale poco  ?  to nei serwer pod is

4. Reklama u youtuberów , Sms-ami firmy orange dla ludzi grajacych w metina  - Majcher - pracuje tam  ( jesli amcie jakis znajomych grajacych w metina piszcie na pw ich numery 

5. Tak sa pety pod PVP oraz PVM 

Mortyriusz część któraś tam  :D syf, kiła i mogiła . Taki będzie finał tej przypowieści  xD

 

To nie mortyriusz  ...  o nie ma nikogo z mortyriusza   zostalo all zakupione nowa fabula  ( questy )  nowa administracja z nimi nie mamy nic wspólnego...

Jeśli to prawda że strona dziurawa to nawet nie wejde na ten serwer ;/ ;/ a szkoda bo ładnie sie zapowiada :)

 

Nie ma zadnej dziury w stronie nie słuchajcie plotek 

Opublikowano

Serwer fajnie się zapowiada , mam nadzieję , że zagoszczę tutaj na dłużej :)

zamachyg.png
Opublikowano

Prezka ładna, serwer zbroje i mapy też mi się podobają ale gryzie to 300lvl ;[ Poza tym jeżeli pociągnie mnie do metina zawitam na serwerze :D

thczcu9udp7h5l0zg.jpg

Opublikowano

@sasori

 

Komu Ty chcesz ten kit wciskać że to nie Mortyriusz ? zapewne zbiegiem okoliczności jest też fakt że obie prezentacje mają wiele wspólnego, a nawet takie samo rozmieszczenie czy układ  :D słuchaj cwaniaku, kit wciskaj do szyb bo się zima zbliża, a takie zagrywki wciskaj u siebie na podwórku . Im dłużej się będziesz upierał tym szybciej wyjdziesz na błazna  :D

Opublikowano

@sasori

 

Komu Ty chcesz ten kit wciskać że to nie Mortyriusz ? zapewne zbiegiem okoliczności jest też fakt że obie prezentacje mają wiele wspólnego, a nawet takie samo rozmieszczenie czy układ  :D słuchaj cwaniaku, kit wciskaj do szyb bo się zima zbliża, a takie zagrywki wciskaj u siebie na podwórku . Im dłużej się będziesz upierał tym szybciej wyjdziesz na błazna  :D

 

Napisałęm : 

 

To nie mortyriusz  ...  o nie ma nikogo z mortyriusza   zostalo all zakupione nowa fabula  ( questy )  nowa administracja z nimi nie mamy nic wspólnego...

 

To znaczy ze nie ma  z nami nikogo z mortyriusza fakt faktem sa to pliki  tego serwera ktore  dopracowalismy i chcemy  aby powstal dobry serwer  wczesniej nie nie byla odpowiednia administracja ;P  ( Zbyt Leniwi )  xD

Widzimy się na starcie.

Jakiś fajny event na mikołaja?

 

Owszem będzie Event Świąteczny  - z all mobków beda wypadać skarpetki  oraz zły bałwan ktory psuje świeta ( tak w fabule )  i z tego bałwana 50 %  szans na drop  prezentu kiedy juz uzbieramy  30 szt. mozna wybrac swiateczny kostium lub czapke , lub reniferka mikolaaj na  7 dni.

 

Balwan dropi moze  1 na 2 -3 spoty a drop z balwana  to 50 %  bonisy kostiumów i fryzur sa takie same  jak w is ... tyle żę świąteczne 

Opublikowano

Strona dziurawa, Team speak masakra. Byle jaki "hakier" mógłby się do nich wbić. Nie mają pojęcia jak zrobić kanał, a co mówić o robieniu serwera.

 

Nie było beta testów !! 

 

Odradzam.

Opublikowano

Strona dziurawa, Team speak masakra. Byle jaki "hakier" mógłby się do nich wbić. Nie mają pojęcia jak zrobić kanał, a co mówić o robieniu serwera.

 

Nie było beta testów !! 

 

Odradzam.

Nie trzeba być hakierem żeby zauważyć że jest No License :)xD

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1
Opublikowano

Nie trzeba być hakierem żeby zauważyć że jest No License :)xD

 

W dodatku 4 team speaki siedzą na jednej maszynie i nie mają nic zabezpieczeń. Totalne 0 :D .

Opublikowano

Strona dziurawa, Team speak masakra. Byle jaki "hakier" mógłby się do nich wbić. Nie mają pojęcia jak zrobić kanał, a co mówić o robieniu serwera.

 

Nie było beta testów !! 

 

Odradzam.

 

Skoro dziurawa strona to udowodnij mi to ;) weź zmień treść strony głównej, tylko p******** potrafisz a nic zrobić. 

80892730880771175522.png

Opublikowano

Skoro dziurawa strona to udowodnij mi to ;) weź zmień treść strony głównej, tylko p******** potrafisz a nic zrobić. 

 

Po co zmieniać treści strony, jeżeli można ją wyłączyć całkiem. ;]

Opublikowano

To wyłącz pesudo hakejrze. 

 

Kiedy klient?

 

dosami można wyłączyć, czekam na zmianę treści, dziury nie ma to nie ma jak już zrobić, co do Clienta dział Pobierz Grę tam jest Client

80892730880771175522.png

Opublikowano

To wyłącz pesudo hakejrze. 

 

Kiedy klient?

 

Ty lepiej już się nie wypowiadaj, bo w każdym temacie się wypowiadasz, a c***a pomagasz i gówno wiesz.

Opublikowano

Ty lepiej już się nie wypowiadaj, bo w każdym temacie się wypowiadasz, a c***a pomagasz i gówno wiesz.

 

Mówi to debil co nie ma zielonego pojęcia o programowaniu :-)

80892730880771175522.png

Opublikowano

Ciekawe, może ktoś w końcu właściwie wykorzysta te pliki w 100% :) Widzę troian że udało ci sie uporać z tymi mapami :P Powodzenia

sygna.tan.png

Opublikowano

Ciekawe, może ktoś w końcu właściwie wykorzysta te pliki w 100% :) Widzę troian że udało ci sie uporać z tymi mapami :P Powodzenia

Na stronie głównej masz dodany link... a co do skanu to jest w prezentacji serwera...

80892730880771175522.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...