Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Alldnar.pl - odkryj nowe możliwości Easy/Medium


Sasori®

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

BIg sota raczej wiecej to zalerzy od bonusów w eq  typu  % na doświadczenie oraz  czy masz pdki na sobie.. ;)

 

Bedzie nawet  500 posnatowilismy z 300 wystartowac ... nie powiedziane byloz e na tym zostanie 

5 Grudnia  godzina  jeszcze nie jest  podana 

zapraszam :)

 

tak nie reklamuj xD

 

@down 

 

  Reklama zajmuje się majcher

 

bedzie reklama z firmy ( orange) potem wjasnimy oco chodzi jest on pracownikiem 

 

Bedzie reklama sm-esami  oraz youtube

 "ZALERZY" Zależy czy w ogóle wystartujecie (to nie groźba ani nic w tym stylu) serwer gotowiec, śmierdzi cycem, bug goni bug, nie polecam NA PEWNO NIE ZAGRAM.

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 "ZALERZY" Zależy czy w ogóle wystartujecie (to nie groźba ani nic w tym stylu) serwer gotowiec, śmierdzi cycem, bug goni bug, nie polecam NA PEWNO NIE ZAGRAM.

Jestem ciekawy jasnowidzu jakie miałeś bugi na ostatniej wersji Mortyriusza nie licząc

- brak mobów mapa 300/350

- literówki w kliencie

- słaby exp mapa 100 ( o ile mozna to bugiem nazwać )

Także ten , cześć.

 

Do serwera brakowało dodać :

- Dungi ( tutaj są )

- Jakieś kostiumy ( tutaj są )

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1
Opublikowano

2% ze spot'a? aha, nie wbije. Powodzenia życzę.

Niby bez pd i nie na największym spocie + zależy od Twoich umiejętności gry, także tego. 

Opublikowano

Mortyriusz to najlepszy serwer easy na jakim grałem. Mortyriusz s3 bez cyca = najlepszy serwer 2014r :) wysstarczy reklama...

imetin_logo.png

Opublikowano

będzie beta na którą bedzie można sie dostać?

Wersja beta (nie wiemy jeszcze czy zrobimy otwartą czy zamknięta) przewidujemy w pierwszym tygodniu grudnia a zaraz po niej start serwera.

 

Info ze stonki. 

 

Podobno będzie zamknięta beta dla 10-15 osób. ( info z fanpage )

Opublikowano

Na full spocie wleci 2% powodzenia jak to jest easy nie wbije ...

 

Tak ogolnie powiedzialem nie sprawdzalem expa od tego bedize beta  

 

biorac  eq do 20 % na expa  2 pdki raty wbije ci nawet okolo 15 % za spota to zalerzy narazie nic nie  mowie  i nie obiecuje jak jest bedziemy testowac 

Opublikowano

Nie polecam, 3 albo 4 serwer na tych plikach, wszystkie popadały.

Legia Pogoń dwa pe#ały cały sezon się j#b#ły
Na centralnym, na peronie, wisi legia na kondo#ie.
Każdy kibic ze stolicy nosi ch#ja w odbytnicy...
Mamy tylko dwie ambicje j#bać legie i policje!

Opublikowano

Kupiliście mnie tą sporą ilością nowości :D Na pewno zawitam, mam nadzieję, że na dłużej. Nie spierdolcie tego serwera ^^

1377774857-U369478.png


Opublikowano

Kupiliście mnie tą sporą ilością nowości :D Na pewno zawitam, mam nadzieję, że na dłużej. Nie spierdolcie tego serwera ^^

Nie mamy takiego zamiaru  kazdy podchodzi do tego od nas powaznie nie na marne  wydalismy troche pieniedzy 

Opublikowano

Będę grał, nie ma ch*ja!

Na takie serwery czekałem.

A propos, wyrobicie z ddosami, które zapewne będziecie mieli? Bo jak oglądam prezkę, to wow. Spora konkurencja dla innych serwerów.

75217085885568519449.png


Opublikowano

Nie polecam, 3 albo 4 serwer na tych plikach, wszystkie popadały.

Co mają pliki, do ludzi którzy stawiają na nich serwer?

Tutaj bardziej bazuje się na umiejętnościach Techników, itd a nie na samych plikach :)

 

 

Serwer fajnie się zapowiada, powodzenia :)

Poradnik - Maestria Bohaterów Opowiadanie League Of Legends 1/2 Podanie na Moderatora
Opublikowano

Będę grał, nie ma ch*ja!

Na takie serwery czekałem.

A propos, wyrobicie z ddosami, które zapewne będziecie mieli? Bo jak oglądam prezkę, to wow. Spora konkurencja dla innych serwerów.

 

Masz racje ddody na pewno będą ale zrobimy wszystko by to powstrzymać i zapewnic spokojna gre.

 

Po rozmowie z Majcherem mogę serdecznie polecic.

Spoko morda wiedzą czego chcą :)

 

O ty luju a ja xD

 

Serwer fajnie się zapowiada, powodzenia :)

 

Nie polecam, 3 albo 4 serwer na tych plikach, wszystkie popadały.
co ma piernik do wiatraka?
Opublikowano

Masz racje ddody na pewno będą ale zrobimy wszystko by to powstrzymać i zapewnic spokojna gre.

 

 

O ty luju a ja xD

 

Serwer fajnie się zapowiada, powodzenia :)

 

co ma piernik do wiatraka?

 

 

Bull dupy innych ludzi :-) Bo serwer był naprawdę w Dechę, tylko poprzedni team olał to sobie :-) i tylko dlatego upadł! Nie spi***dolcie tego a będzie cud miód serwer!

80892730880771175522.png

Opublikowano

Jak bedzie dobrze exp ograniety i dopasowany drop ,a nie ze wbije 160lvl w 2h a biegam w eq na 54lv bo ulepszacze nie leca to wbijam.

 

Powodzenia i mam nadzieje ze ten projekt(na tych plikach)wypali i bedzie mial sie dobrze :)

100  [+]

300  [+]

500  [+]

700  [+]

900  [+]

1100[+]

1300[+]

1500[+]

1600[+]

1700[+]

1800[+]

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...