Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

HearthRanger - czyli nowy, darmowy bot niewykrywalny!


kapitczew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy bot dalej jest w 100% niewykrywalny?

Wedlug administracji jest niewykrywalny, ale w kazdym czasie moze stac sie detected.

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wedlug administracji jest niewykrywalny, ale w kazdym czasie moze stac sie detected.

Jak przed rok nie był, to na razie chyba też nie powinni wykryć ;p. Dzięki

*SYGNATURA KTÓRA BĘDZIE ODPOWIADAĆ MAJKELOWI*

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

up^ wystarczy zalogować się na inne konto i każdy inny bład z virtual protect zniknie :)

Zadziałało nawet na starym. Po prostu poczekałem aż limit się odnowi i odpaliłem bypass. Dzięki. :)

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Albo ja coś ustawiłam nie tak albo ten bot jest do d* :D
 

Odpaliłam ten 2h trial, puściłam go na arene

 

1 podejście

1-0 - wygrana

1-1 - crash

1-2 - crash

1-3 - przegrana

 

2 podejście

0-1 - crash

0-2 - crash

tu odpuściłam i wbiłam sobie 3-2 bo zagrania przed crashami wołały o facepalm,

plus same crashe spowodowały że odpuściłam areny żeby chociaż coś dustu wpadło.

 

Rankedy:

pierwszy ranked na talii maga z default settingiem - lipa, ale cóż może cofing nie taki, więc oczywista przegrana

drugi ranked na mojej talii zoolocka z cofingiem do zoo - tak jak przy arenie, wybory i zagrania powodowały facepalm więc odpuścilam botowi rankedy, w końcu to tylko bot

 

Farmienie golda, cóż, crash po każdej grze a win rate na poziomie 20 procent. Obrażenia na stole 26 gdzie hp przeciwnika 13, bot przegrał ^.^

Może ktoś mi podesłać swoje ustawienia? Albo komuś  podobnie crashuje?

 

 

No i pytanie poza anteną, ten crack od nulled daje coś poza deckbuilderem? Bo przyzna szczerze że nie przekopywałam tematu w poszukiwaniu odpowiedzi na swoje pytania ;)

b6y2zc.png

:783_heart_decoration:  Music - Games - Tattoo's - Muscle car's   :783_heart_decoration:

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...