Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

HearthRanger - czyli nowy, darmowy bot niewykrywalny!


kapitczew

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jak wielka szansa na wykrycie? W sytuacji gdy postawie go nw... 2-3 godzinny dziennie?

zawsze jest szansa, że zostanie wykryty nie ma czegoś czego nie da się wykryć

 

 

 

Będzie jakaś aktualizacja nowa bota ?

Opublikowano

Dziś (albo jutro) jest aktualizacja.

 

Bardziej mi chodziło, czy już ktoś ma z tym doświadczenie ( czy dostał bana etc. etc.) :p

be40e79d8a4146afcd71316c7fe9f193a72a0ee3

Opublikowano

jak ustawić by szybciej wykonywał ruchy?

 

Jest opcja Fast A.I. poszukaj w opcjach :p

 

 

czy ten bot działa.? i czy nadal jest darmowy.? bo mi woła o key.

 

Dalej jest darmowy (przynajmniej dla mnie). Jest tylko jedna opcja która jest niedostępna za darmo: automatyczne składanie decku.

 

 

jakie decki się najlepiej sprawdzają?

 

To zależy jakie masz karty i jakie ustawisz A.I. 

Ja np. używam zazwyczaj decków podstawowych od  Trump -a, ale trochę je modyfikuję i gram na domyślnym A.I. :p

be40e79d8a4146afcd71316c7fe9f193a72a0ee3

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Napisze ktoś co trzeba zrobić/ustawić żeby działał jak należy? Od 3dni dopiero gram w hearthstone :D

Musisz pobrać silverfish z oficjalnego forum bota i tam poustawiać.

Wartości ustawiasz pod deck jaki grasz.

Polecam szukać tali i ustawień do nich na forum tego bota, jest tam tego mnóstwo.

giphy.gif

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Działa na win XP? Jak nie, to jest jakiś inny bot który bd śmigał na XP?

Z tego, co admin pisał to działa, ale musisz zainstalować .Net Framework 4.0

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...