Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

HearthRanger - czyli nowy, darmowy bot niewykrywalny!


kapitczew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

https://www.youtube.com/watch?v=USYjxi_lMI4


 


 


 


 


Heartranger


Download:http://www60.zippyshare.com/v/7AXDzSEh/file.html


Skan https://www.virustotal.com/en/url/a186648c559e0839bd34a1b4f8b9d9c492f0880e39db34535cff41c0743f20f0/analysis/1435740355/


Funkje:


1.Obsługuje wszytkie karty


2.Darmowy


3.100% niewykrywalny


4.Automatyczne wyłączanie komputera


5.Automatyczne robienie aren


6.Automatyczne robienie misji


Najnowsza werja posiada automatycznego deck buildera:https://www.youtube.com/watch?v=qgaV9iUbEl0#t=33


odpalamy luncher


 

 

668421422290643422464.png

 

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Bardzo dobry bot polecam :D 


Dobry deck i naprawdę można w krótkim czasie dorobić się sporo kaski :D polecam dobre zoo mecz trwa od 5-9 minut :D 

Opublikowano

Polecam obczaić stronę bota, była jakaś aktualizacja i już normalnie obsługuje także rankedy. Bardzo dobry bocik, szczerze polecam :)

9amUS1C.png
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Wejdz na forum hearhrangera i tam masz decki pod niego.

 

Mam problem , pobralem , uruchamiam jako admin , wybieram deck , normalne poedynki, no i mam problem.

Bot gdy startuje gra , nie odrzuca kart , wybiera 3 ktore dostaje , uzywa tylko pasywki druida i atakuje randomowo, jak by nie działał prawidłowo.

A potem to juz wogole nie wystawia kart i tylko dalej ta pasywka..

Opublikowano

Wejdz na forum hearhrangera i tam masz decki pod niego.

 

Mam problem , pobralem , uruchamiam jako admin , wybieram deck , normalne poedynki, no i mam problem.

Bot gdy startuje gra , nie odrzuca kart , wybiera 3 ktore dostaje , uzywa tylko pasywki druida i atakuje randomowo, jak by nie działał prawidłowo.

A potem to juz wogole nie wystawia kart i tylko dalej ta pasywka..

miałem to samo ustaw grę na pełen ekran i będzie działać prawidłowo

Opublikowano

miałem to samo ustaw grę na pełen ekran i będzie działać prawidłowo

To by nic nie dało , trzeba zmienic jezyk gry , bo ja mialem po polsku..

Opublikowano

Lol , dzięki za info u mnie też naprawiło :p

Żeby było śmieszniej to wcześniej działał na polskim języku .. nie wiem co to zmieniło ale działa ! :D

Wesołych ! :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...