Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

| Satan Mu | Season 2 | Exp :1000/Drop:30% | AntyDDoS | Start 22.11.2014


mattgoodbye

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 227
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

client z testów nie bedzie dzialal z patchem ?

Klient z testów będzie działać z patchem.

 

czyli jeżeli jeszcze ktoś nie zrozumiał, jeżeli masz klienta, który był do testów, wystarczy że pobierzesz patcha i wkleisz do klienta testowego.

Opublikowano

Klient z testów będzie działać z patchem.

 

czyli jeżeli jeszcze ktoś nie zrozumiał, jeżeli masz klienta, który był do testów, wystarczy że pobierzesz patcha i wkleisz do klienta testowego.

Dzień dobry :)

 

Czyli chcesz nam tu obecnym powiedzieć, że posiadając klienta służącego do testów serwera zatytułowanego "test", wystarczy pobrać specjalnego patcha, którego udostępnisz na stronie w dziale "Download" i wypakować go do folderu z grą, który już posiadamy, a wtedy wszystko powinno śmigać jak ta lala? :)

 

Pozdrawiam :)

Opublikowano

Dzień dobry :)

 

Czyli chcesz nam tu obecnym powiedzieć, że posiadając klienta służącego do testów serwera zatytułowanego "test", wystarczy pobrać specjalnego patcha, którego udostępnisz na stronie w dziale "Download" i wypakować go do folderu z grą, który już posiadamy, a wtedy wszystko powinno śmigać jak ta lala? :)

 

Pozdrawiam :)

dokładnie tak, dodatkowo zostanie wrzucony na FTP specjalnie dla osób, które mają problemy ze ściąganiem na "MEGA".

Opublikowano

5 minut do startu...
Patcha jak nie było tak nie widać...
Resa acc jak nie było tak nie ma...

Profesjonalizm 1 klasa ^^

Opublikowano

Nie grałem w tę grę przez 4 lata nareszcie server godny zagrania i powrót do korzeni cudo nie exp 9999999999 tylko gra którą trzeba przeżyć 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...