Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

| Satan Mu | Season 2 | Exp :1000/Drop:30% | AntyDDoS | Start 22.11.2014


mattgoodbye

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 227
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Każdy dostanie Vip-a kto go zakupił.

Strona do pobrania to satanmu.pl

VIP tak jak napisał kolega, nie ma jeszcze oficjalnego klienta, na razie jest testowy

Opublikowano

Data startu


Sobota - 18:00


 


 


 


!!  BRAK GRAND RESÓW  !!


 


 


  • !! Wings 3 LvL !!
  • !! Nowe Eventy  !!
  • !! Nowe Itemy  !!
  • !! Nowe kamienie !!
  • !! Nowe potwory !!
  • !! Nowe przedmioty !!
  • !! LotteryNPC !!
  • !! HappyHour !!
  • !! Auto Jewel Drop Event !!
  • !! Coin System !!
  • !! Stats Comand !!
  • !! BloodCastle Custom Drop !!
  • !! Free PK MPCforum Lorencia Ring !!
  • !! 3 Class Quest !!
  • !! CastleSiege !!
  • !! Jewel Pack Command !!

gif.gif

Opublikowano

Nie wiem czy to ważne, ale z Carnage Eventa leciały z bossów teraz same zeny. Być może chodziło o to, że biłem w pt ?

Opublikowano

Aha ok. No to czekamy na start, raczej większych bugów nie znalazłem :)

 

Pytanko odnośnie klienta, trzeba będzie ściągać nowego ? Czy wystarczy jakiś patch ?

Opublikowano

Zmniejsz te spoty bo w niektórych miejscach znikają moby. A w sklepach itemy typu sod, lord scepter to chyba lekka przesada i do tego wszystko +4+opt, zbyt łatwo będzie, możesz to poprawić? Powinno być max drg +3 i ls sword + odpowiedniki.

Opublikowano

Zmniejsz te spoty bo w niektórych miejscach znikają moby. A w sklepach itemy typu sod, lord scepter to chyba lekka przesada i do tego wszystko +4+opt, zbyt łatwo będzie, możesz to poprawić? Powinno być max drg +3 i ls sword + odpowiedniki.

Kobcon tu mamy 1k expa to bardziej 4fun niż hard :)

 

 

Spoty jeszcze będę poprawiał ;)

 

6Hours left to start . . .

gif.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...