Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ban wave zbiera swe żniwa


lndg

  

246 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy obawiasz się o swoje konto?

    • Tak
      42
    • Nie
      75
    • Nie (nie cheatowałem)
      129

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale haloo ludzie. Ktoś używa cheatów wie ze jest to zabronione. Wie jakie są konsekwencje a potem jest zdziwiony ze dostal bana? Bierzcie odpowiedzialność za swoje czyny 

Aha

  • Odpowiedzi 163
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja tam się nie boję, bo nie mam czego. Oraz życzę wszystkim hackerom bany, może w końcu będzie można normalnie pograć na rankedach. ^^ 

Tak jasne w każdej grze masz k***a L# Xeratha z pakietami co w 90% przypadkach trafia wszystkie skille w swoim śmieszkowatym brązie/silverze/goldzie, poza tym, żebyś nie gadała zaraz, że bez skryptów do niczego bym nie doszedł to wbiłem platynę 5 bez żadnych wspomagaczy.

 

@topic

 

To jest fake, jeśli napiszecie do supportu dostaniecie za to zbanowani.

Opublikowano

Tak jasne w każdej grze masz k***a L# Xeratha z pakietami co w 90% przypadkach trafia wszystkie skille w swoim śmieszkowatym brązie/silverze/goldzie, poza tym, żebyś nie gadała zaraz, że bez skryptów do niczego bym nie doszedł to wbiłem platynę 5 bez żadnych wspomagaczy.

 

@topic

 

To jest fake, jeśli napiszecie do supportu dostaniecie za to zbanowani.

 

Gówno prawda. Możesz napisać, że grasz na tym i na tym to Ci z automatu odpiszą, że masz się w cudzysłowiu p********. Tak raz było.. typek napisał, ze gra na BoLu a oni z automatu byle co dali.

Opublikowano

hahahahah to jest takie zabawne teraz wszystkie cioty co cisnely na wspomagaczach dostaja po permie ;D

no normalnie nie moge. nareszcie dobre posuniecie ze strony tej firmy w strone cheaterow.

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Opublikowano

Gówno prawda. Możesz napisać, że grasz na tym i na tym to Ci z automatu odpiszą, że masz się w cudzysłowiu p********. Tak raz było.. typek napisał, ze gra na BoLu a oni z automatu byle co dali.

W sumie to masz rację, bo mogę równie dobrze stworzyć konto i napisać np. nick na Zaraxa ( btw. każdy wie, że boluję, mam dowody ) i ma dostać za to bana... nie pomyślałem.

Opublikowano

Fck ale się bawią.

Przynajmniej będzie dało się normalnie grać w tę grę. Człowiek się męczy by trafić skill shootem a typo sobie na Evade leci ^^

limbo-spider-800x100.jpg

Opublikowano

Ja się nie obawiam, zawsze można zrobić nowe konto jeśli zdecydują że powinienem dostać bana :D

Używałem L#, BoL'a a od jakiś 2 miesięcy używam tylko BoL'a do oddalania sobie kamery :)

Opublikowano

@kowal0050 nic nie wniosłeś do tematu swoją wypowiedźą. Czemu oni piszą że używasz exploitów jeżeli pisałeś o tym że to ktoś inny nie ty używał tego?

@PaxiYO

Kto pisze, że używałem ?

limbo-spider-800x100.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...