Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ZAKREA - Czas zrobić Bang! START 17:00 [Dedyk] [Medium]


CreatiVe01

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dacie dl clienta ? bo strona nie działa u nich 

 

No i oczywiście zagram i odkładnie oby było coś graczy i nie było za dużo faili 

xxx

Autopatcher:

xxx
  • Odpowiedzi 979
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

BĘDZIE OBSUWA W STARCIE SERWERA. WIĘCEJ INFORMACJI ZA KILKANAŚCIE MINUT. 
PROSIMY O ZACHOWANIE CIERPLIWOŚCI. 

Temat zamknięty do odwołania, proszę o nieusuwanie tematu z działu.

xb4c9CP.png
 

Serwer, który sprawi, że przypomnisz sobie dlaczego zacząłeś grać w metina :) 

Opublikowano

Czytajcie ludzie komentarze... to są tylko 3 strony... Będzie działać przed startem serwera.

 PRzeczytalem wszystkie komentarze sledze serwer od dlugiego czasu. Co z tego ze bedzie dzialac przed startem skoro nie dziala mi autopatcher i nie sciagne plikow ktore umozliwia mi dzialanie clienta?

 

Zrozumiales co ja wgl napisalem?

Opublikowano

Witam
Z przyczyn niezależnych od nas, musimy przełożyć czas startu serwera na godziny 20:00.

Jeżeli do tej pory nie zostanie uruchomiony serwer, start odbędzie się jutro o godzinie 16:00

Rekompensatą będzie +30% expa na 12h. 

Przepraszamy za opóźnienie oraz pozdrawiamy administracja.


Link do pobrania klienta: 

Mega: 

xxx

Mediafire

xxx

xb4c9CP.png
 

Serwer, który sprawi, że przypomnisz sobie dlaczego zacząłeś grać w metina :) 

Opublikowano

Bardzo fajnie, że przekładacie start w celu dopięcia wszystkiego na ostatni guzik. Wolę poczekać aniżeli gdyby serwer miał paść jak Nexoria xD

Opublikowano

Bardzo fajnie, że przekładacie start w celu dopięcia wszystkiego na ostatni guzik. Wolę poczekać aniżeli gdyby serwer miał paść jak Nexoria xD

 

Pisali, że to nie ich wina, więc pomyśl..

 

@btw.

A co się w ogóle dzieje? Jakieś konkrety? 

jjwxlXl.jpg

Sygna by

Nathalie <3

Opublikowano

Pisali, że to nie ich wina, więc pomyśl..

 

@btw.

A co się w ogóle dzieje? Jakieś konkrety? 

Pisali, że ich wina, prawda. Nie oznacza to, że przez ten czas nie mogą czegoś poprawić.

Opublikowano

Dlaczego wykakuje mi, że program autopatcher przestał działać? wcześniej tak nie miałem

Przed startem będzie działać

wjub1h.jpg

Opublikowano

 

Witam

Z przyczyn niezależnych od nas, musimy przełożyć czas startu serwera na godziny 20:00.

Jeżeli do tej pory nie zostanie uruchomiony serwer, start odbędzie się jutro o godzinie 16:00

 

Rekompensatą będzie +30% expa na 12h. 

 

Przepraszamy za opóźnienie oraz pozdrawiamy administracja.

 

 

Link do pobrania klienta: 

Mega: 

xxx

Mediafire

xxx

Proszę o skan, czas 2h.

Opublikowano

Ja mam pare pytan.

1. Jak skille, bo jakos nie doczytalem w prezentacji?

2. Kon na start?

3. Skad wierzchowce i pety, tylko is czy do zdobycia w grze?

4. do 20 15 min, bedzie start tak jak zapowiadaliscie czy jednak jutro?

 

Z gory dzieki!

Ironiczny


 


LEGACY

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...