Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Laneris.pl Nowa prezentacja, nowe oblicze! [Dedyk] [Easy/PvP]


Nygers

Pytania do graczy!  

233 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Podoba Ci się serwer?

    • Tak
      139
    • Nie
      58
    • Nie wiem
      36
  2. 2. Grasz na serwerze?

    • Tak
      147
    • Nie
      86

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Szczerze to ja nie wiem gdzie ja mam to wszystko dropić złote perły i zielone lecą jak krew z nosa a ich potrzeba od cholery

Opublikowano

potwierdzam up. bugów więcej niż na chińskich serwerach 2008.

 

up. nigdy nie będzie update.

 

Bugów z healerem nie potrafią naprawić w (+/-) miesiąc. O update możecie marzyć-_-. Zrobili jakiś c*****y event (epvp 2010), zepsuli całkowicie gospodarkę serwera i boją się go wyłączyć bo połowa osób przez to odejdzie. Ich serwer, ich burdel.

Opublikowano

Ile online w godzinach szczytu? 

 

Administracja banuje boty, czy już ma wyjebke bo za dużo $ wpadło?

Online podobno 1k+, ostatnio było 1400, ale w tym z 400 to postacie do BSa :p Ale ludu i tak dużo.

 

Banuje, banuje, jak dropiłem upiorne skrzynki na psach to iZumi sprawdzał mnie 2 razy :D

tenor.gif

 

Opublikowano

Pisałeś do supportu o odwołanie ( po 5 dniach otrzymałem wiadomość : Nie będę z tobą dyskutował masz bana i koniec . Naprawdę dużo napisałeś izumi :P Gz za spojrzenie do  supportu :) Nie polecam ! 

Ps. Tego update się nie doczekacie lub przełożą na inny termin ( tak jak z tymi dungeonami ) Pozdro ! 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Ile online w godzinach szczytu? 

 

Administracja banuje boty, czy już ma wyjebke bo za dużo $ wpadło?

Ok 1k ( z tego wiąkszość to boty )

z tego co mi wiadomo nie banują i z $ też mają lipkę czytając posta na forum

 

Temat napisany przez iZumi ;p

Napisano 29 październik 2014 - 03:09

A więc tak nie będę owijał w bawełnę serwer jest robiony dla graczy i jest typem easy/pvp więc pytanie do was czy możemy dodać biżuterię  zbroje i bronie do itemshopu serwer z czegoś musi się utrzymać to wszyscy wiedzą więc proszę nie pisać, że wszystko robimy pod is;a bo to gówno prawa nasza wypłata to śmiech na sali wszystko włożyliśmy w serwer. 

Więc pisać w komentarzach co o tym myślicie.

 

Posty bez argumentów będą kasowane.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...