Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Darmowy RevoGuild - autorski system gildii - tab, ranking, komendy administratora i wiele, wiele więcej!


Karolek :3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak, ale można się wylogować jak ktoś nas "bije" :P

Zaskoczony. Nie ma tu żadnego backdoora? Bo wątpie, żeby ktoś za free udostępnił plugin, który można sprzedac za 100zł +

Kto Ci teraz kupi taki plugin, jak w sieci tego pełno + jeszcze ludzie kod źródłowy podają...

  • Odpowiedzi 306
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zaskoczony. Nie ma tu żadnego backdoora? Bo wątpie, żeby ktoś za free udostępnił plugin, który można sprzedac za 100zł +

Zarobienie na gildiach 6k mi wystarczy, a uczucie gdy Ci gratuluje pluginu - bezcenne :)

I5 4690 3.5GHz | GeForce GTX 970 | Crucial Ballistix 8GB 1600MHz | SSD Transcend 370 128GB & HDD Seagate 5.4k 500GB | MSI B85-G43 | Corsair CX 500W | Zalman Z3 PLUS

Opublikowano

@up, co miales z matematyki?

 

Przypuśćmy, w gildii jest 2 graczy z rankingem 2000.

2k+2k=4k/2 czlonkow = 2k rankingu sr gildii

 

 

W gildii jest 30 graczy z rankingem 1900

1900 x 30 = 57000 / 30 czlonkow = 1900 rankingu sr gildii

 

Wniosek:

 

Nie ilosc graczy mowi o sr rankingu gildii, ale ich pkt.

cii nie rozkminiłem to ze tego ukosnika uzyłes jako znaku dzielenia :#

_____________________________________________________________________________________________________________________

http://www.mpcforum.pl/topic/1300329-mcpadaambonet/
_____________________________________________________________________________________________________________________
Chcecie Survival + Gildie ? Jesli tak to napisz jaki,oraz co chciałbyś na nim zobaczyc  :)

_____________________________________________________________________________________________________________________

Opublikowano

cii nie rozkminiłem to ze tego ukosnika uzyłes jako znaku dzielenia :#

Spoko, mój błąd.

Opublikowano

Wgrałem plugin ustawiłem config i  jak sprawdzam list pl to revoguild jest na czerowo i plugin nie dziala o co chodzi ?

Czy ja do k***y nędzy jestem wróżką?! Wskoczę Ci w konsolę i skopiuję sobie logi, bo Tobie się nawet nie chce pomyśleć?

I5 4690 3.5GHz | GeForce GTX 970 | Crucial Ballistix 8GB 1600MHz | SSD Transcend 370 128GB & HDD Seagate 5.4k 500GB | MSI B85-G43 | Corsair CX 500W | Zalman Z3 PLUS

Opublikowano

Jeśli nie działa to musi wygenerować logi, albo Ty nie potrafisz ich znaleźć. Tyle w temacie.

I5 4690 3.5GHz | GeForce GTX 970 | Crucial Ballistix 8GB 1600MHz | SSD Transcend 370 128GB & HDD Seagate 5.4k 500GB | MSI B85-G43 | Corsair CX 500W | Zalman Z3 PLUS

Opublikowano

Tylko, że ja nie mam zadnych logów dot. pluginy po prostu nic i plugin nie dziala.

 

Spróbuj w ogóle włączyć plugin.

W konfiguracji:

enable: true

(domyślnie jest false)

Opublikowano

Jest info! Poprawiłem taba! Jeszcze tylko milion rzeczy do poprawki :G

I5 4690 3.5GHz | GeForce GTX 970 | Crucial Ballistix 8GB 1600MHz | SSD Transcend 370 128GB & HDD Seagate 5.4k 500GB | MSI B85-G43 | Corsair CX 500W | Zalman Z3 PLUS

Opublikowano

Nwm czemu, ale tab mi nie dziala. Mam ustawiony i tab i plugin w configu na true, skopiowalem Twoj przykladowy TAB i nie dziala. ;_;

Jeszcze jak wpisuje /ranking wyskakuje "An internal error occurred while attempting to perform this command", a jak wpisuje /ranking <swojnick> wyskakuje, ze gracz jest offline... ;_;

Opublikowano

@SorminAttack, jak mi wyślesz logi to dorzuć mi też pizzę. Może od jej jedzenia stanę się wróżką i nie będę musiał patrzeć logi żeby coś naprawić :)

 

Jeżeli nie ma, to mógłbyś dodać chat dla gildii i sojuszy.

Dodam, dzięki za przypomnienie ;)

 

@topic - jestem już na półmetku optymalizacji. Tab działa jak należy, wszystko działa już w miarę wydajnie. Dodałem komendy dla administratora dot. rankingu, oraz komendę /ga setcub, która przenosi cuboid gildii. Jutro dodam support banów od Essentials i myślę, że na 1 listopada będzie wersja 0.3.1 :)

I5 4690 3.5GHz | GeForce GTX 970 | Crucial Ballistix 8GB 1600MHz | SSD Transcend 370 128GB & HDD Seagate 5.4k 500GB | MSI B85-G43 | Corsair CX 500W | Zalman Z3 PLUS

Opublikowano

@up, czekamy.

Trochę pospamowałem wcześniej co możesz dorzucić i możesz to "uwzględnić" w wersji "0.3.1" :D

Opublikowano

Dodałem antylogut, kilka komend, i nadal działam z optymalizacją. Jeszcze jakieś pomysły? :D

I5 4690 3.5GHz | GeForce GTX 970 | Crucial Ballistix 8GB 1600MHz | SSD Transcend 370 128GB & HDD Seagate 5.4k 500GB | MSI B85-G43 | Corsair CX 500W | Zalman Z3 PLUS

Opublikowano

To do:

Dodanie moderatów(mistrzów gildii, będą oni mogli przedłużać, powiększać cuboida  dodawać oraz wyrzucać graczy z gildii)

Inne itemki na gildie dla graczy z uprawnieniem revoguild.vip

Banowanie gildii, zamiast smoczego jaja dać ender crystal.

Zmienienie minusowego rankingu, aktualnie jest bezsensowny, oraz łatwo jest wbijać topkę :(

(Po zabiciu gracza, gdy mamy 2000 rankingu a on 1000 zabójca dostaje ranking na - a zabity na +)

 

<< Jeszcze coś możne dopisze >>

Opublikowano

Dodałem antylogut, kilka komend, i nadal działam z optymalizacją. Jeszcze jakieś pomysły? :D

 

> Ulepszenie uprawnień, żeby można było dodawać "-" przed nimi, jakoś to się gryzie wszystko ;
> Dodanie w configu itemów dla np. vip'a + oczywiście permissja ;
> /g ustawdom i /g skarbiec, zrób żeby działalo tylko na naszym cuboidzie, a /g dom wszedzie oprcz na wrogiej gildii ;
> Gildie można założyć tylko 500 kratek od spawna, najlepiej z configem ;
> Ulepszenie rankingu, tzn.wgranie anty logouta, zaliczanie śmierci np. przez upadek, zoombie itd. 

Moj poprzedni post.

Opublikowano

To do:

Dodanie moderatów(mistrzów gildii, będą oni mogli przedłużać, powiększać cuboida  dodawać oraz wyrzucać graczy z gildii)

Inne itemki na gildie dla graczy z uprawnieniem revoguild.vip

Banowanie gildii, zamiast smoczego jaja dać ender crystal.

Zmienienie minusowego rankingu, aktualnie jest bezsensowny, oraz łatwo jest wbijać topkę :(

(Po zabiciu gracza, gdy mamy 2000 rankingu a on 1000 zabójca dostaje ranking na - a zabity na +)

 

<< Jeszcze coś możne dopisze >>

Przecież w configu masz wzór na ranking, aż tak bardzo Ci się nie chce? ;>

Zamiast mistrzów jest lider

Jajka nie zmienię na endercrytal

I5 4690 3.5GHz | GeForce GTX 970 | Crucial Ballistix 8GB 1600MHz | SSD Transcend 370 128GB & HDD Seagate 5.4k 500GB | MSI B85-G43 | Corsair CX 500W | Zalman Z3 PLUS

Opublikowano

@up podaj logi ;) obstawiam ze masz useuuid na false, a jako że nie chce ci się czytać tematu to nie wiesz ze jak się nie ma 1.7.9 to się ustawia na false

I5 4690 3.5GHz | GeForce GTX 970 | Crucial Ballistix 8GB 1600MHz | SSD Transcend 370 128GB & HDD Seagate 5.4k 500GB | MSI B85-G43 | Corsair CX 500W | Zalman Z3 PLUS

Opublikowano

Fajny plugin, jako że ostatnio powstało dużo pluginów na gildie ten się wyróżnia, mam nadzieję że nie ma tam cuboidów z wg. Oraz chciałbym prosić o link do githuba.

Opublikowano

@up czytaj temat a nie nabijaj posty ;)

I5 4690 3.5GHz | GeForce GTX 970 | Crucial Ballistix 8GB 1600MHz | SSD Transcend 370 128GB & HDD Seagate 5.4k 500GB | MSI B85-G43 | Corsair CX 500W | Zalman Z3 PLUS

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...