Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Darmowy RevoGuild - autorski system gildii - tab, ranking, komendy administratora i wiele, wiele więcej!


Karolek :3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak wgrac tabliste niedlugo startuje a nie mam tabu;p

Na gitihubie w readme jest opis ;3

I5 4690 3.5GHz | GeForce GTX 970 | Crucial Ballistix 8GB 1600MHz | SSD Transcend 370 128GB & HDD Seagate 5.4k 500GB | MSI B85-G43 | Corsair CX 500W | Zalman Z3 PLUS

  • Odpowiedzi 306
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Niech ranking gildii będzie średnia z rankingu graczy gildii + 10 pkt za każdego gracza :)

_____________________________________________________________________________________________________________________

http://www.mpcforum.pl/topic/1300329-mcpadaambonet/
_____________________________________________________________________________________________________________________
Chcecie Survival + Gildie ? Jesli tak to napisz jaki,oraz co chciałbyś na nim zobaczyc  :)

_____________________________________________________________________________________________________________________

Opublikowano

Wlasnie suma rankingu wszystkich czlonkow / czlonkow

hmm, to jest bez sensu ... im wiecej zaprosisz do gildii frixów tym wyzej jestes ...

_____________________________________________________________________________________________________________________

http://www.mpcforum.pl/topic/1300329-mcpadaambonet/
_____________________________________________________________________________________________________________________
Chcecie Survival + Gildie ? Jesli tak to napisz jaki,oraz co chciałbyś na nim zobaczyc  :)

_____________________________________________________________________________________________________________________

Opublikowano

@up, co miales z matematyki?

 

Przypuśćmy, w gildii jest 2 graczy z rankingem 2000.

2k+2k=4k/2 czlonkow = 2k rankingu sr gildii

 

 

W gildii jest 30 graczy z rankingem 1900

1900 x 30 = 57000 / 30 czlonkow = 1900 rankingu sr gildii

 

Wniosek:

 

Nie ilosc graczy mowi o sr rankingu gildii, ale ich pkt.

Opublikowano

Z*******y plugin! Masz + 
Możesz do pluginu dodać coś takiego jak /g powieksz - wtedy powieksza gildie o 1 kratkę (można w ustawieniach ustawić co i ile ma brać itemów np:

powiekszenie:
    I: #jaki rodziaj powiększenia
        dirt: #co ma brać
        - 5 #ile
        stone:
        - 64
    II:
        wood:
        - 10
        diamond:
        - 123
    II:
        glass:
        - 1
    IV:
        obsydian:
        - 32
    V:
        dirt:
        - 256

itd.

531001454960877632167.png

Opublikowano

@up, piszesz, że z*******y plugin, a nawet nie testowałeś, bo komenda od powiekszania gildii juz w nim jest ;]

no nie pobrałem bo mi się nie chce pobierać plugin odpalić serwer, minecraft'a i wchodzić by testować cały. Jak widzę że jest opisany ładnie plugin to z chęcią czytam i paczę co jest. 

Widocznie nie zauważyłem że jest komenda na powiększanie xDD 

(Beka z typa [mnie]) :D

531001454960877632167.png

Opublikowano

Już po problemie zmieniłem wersje na 1.7.5 i działa! Tylko mam problem że nie wiem jakie itemy na gildie!

Bo nie wiem jak to czytać: 

 

SAWzMe5.png

Cześć...

Opublikowano

<id>:<subid>-ilosc;

 

5:1-10;264:0-64;

Potrzebujemy 10 desek brzozowych (chyba xD) i 64 diamenty


 

Z*******y plugin! Masz + 
Możesz do pluginu dodać coś takiego jak /g powieksz - wtedy powieksza gildie o 1 kratkę (można w ustawieniach ustawić co i ile ma brać itemów np:

powiekszenie:
    I: #jaki rodziaj powiększenia
        dirt: #co ma brać
        - 5 #ile
        stone:
        - 64
    II:
        wood:
        - 10
        diamond:
        - 123
    II:
        glass:
        - 1
    IV:
        obsydian:
        - 32
    V:
        dirt:
        - 256

itd.

W configu ustalasz algorytm, który odpowiedni mnoży ilość itemów. Aktyalny algorytm pwooduje podowojenie ilosci itemow co 5 powieksoznych kratek ;)

Ajjj, nowa klawiatura i mi sie guziki myla x.x


Korzystając z wersji mniejszej niż 1.7.9 ustaw wartość useuuid na false! Po tym zabiegu, musisz wyczyścić bazę danych.

I5 4690 3.5GHz | GeForce GTX 970 | Crucial Ballistix 8GB 1600MHz | SSD Transcend 370 128GB & HDD Seagate 5.4k 500GB | MSI B85-G43 | Corsair CX 500W | Zalman Z3 PLUS

Opublikowano

A dostanę odpowiedz co daje posiadania TagAPI?

Bo i tak dzialaja mi tagi bez tego, to raz, a dwa, moge w essentials chat ustawic sobie chat?

Np.

VIP: [TAG]&6<player> blablabalbal

default [tag]&7<playeR> blalala

 

Wiem ze sle wartosci, to byl przyklad, czy ten plugin by smigal z esschat

Opublikowano

{GUILD} - tag gildii

{RANK} - ranking gracza

TagAPI dodaje tagi, które działają dużo wydajniej ;)

I5 4690 3.5GHz | GeForce GTX 970 | Crucial Ballistix 8GB 1600MHz | SSD Transcend 370 128GB & HDD Seagate 5.4k 500GB | MSI B85-G43 | Corsair CX 500W | Zalman Z3 PLUS

Opublikowano

No i prawidłowo ja był dał jeszcze /g ban i oczywiście /gtop - top ranking gildii i np. jeszcze /gmiejsce - swoje miejsce w rankingu np. 25.

 

A i podoba ci się taka fotka :3 ?.

Mogę ci takich parę porobić.

 

3334014145131201221864.png

Opublikowano

No i prawidłowo ja był dał jeszcze /g ban i oczywiście /gtop - top ranking gildii i np. jeszcze /gmiejsce - swoje miejsce w rankingu np. 25.

 

A i podoba ci się taka fotka :3 ?.

Mogę ci takich parę porobić.

 

3334014145131201221864.png

Grafika ciut słaba :c

Cmd dodam, ale potem. Teraz się skupiam na optymalizacji bo troszke ją zawaliłem :/

 

nw czmu plugin pod pl na zielono w konsoli 0 errorow

I nie dziala komenda g pisze ze nie ma takiej komendy podpiolem pid baze

Spigo 1.7.2

Nie ma opcji, musi byc log na konsoli.

I5 4690 3.5GHz | GeForce GTX 970 | Crucial Ballistix 8GB 1600MHz | SSD Transcend 370 128GB & HDD Seagate 5.4k 500GB | MSI B85-G43 | Corsair CX 500W | Zalman Z3 PLUS

Opublikowano

Jak już ogarniesz optymalizację pluginu w 100%, to mam pewne swoje sugestie/prośby: 8)

 

> Ulepszenie uprawnień, żeby można było dodawać "-" przed nimi, jakoś to się gryzie wszystko ;

> Dodanie w configu itemów dla np. vip'a + oczywiście permissja ;

> /g ustawdom i /g skarbiec, zrób żeby działalo tylko na naszym cuboidzie, a /g dom wszedzie oprcz na wrogiej gildii ;

> Gildie można założyć tylko 500 kratek od spawna, najlepiej z configem ;

> Ulepszenie rankingu, tzn.wgranie anty logouta, zaliczanie śmierci np. przez upadek, zoombie itd.

Opublikowano

Jak już ogarniesz optymalizację pluginu w 100%, to mam pewne swoje sugestie/prośby: 8)

 

> Ulepszenie uprawnień, żeby można było dodawać "-" przed nimi, jakoś to się gryzie wszystko ;

> Dodanie w configu itemów dla np. vip'a + oczywiście permissja ;

> /g ustawdom i /g skarbiec, zrób żeby działalo tylko na naszym cuboidzie, a /g dom wszedzie oprcz na wrogiej gildii ;

> Gildie można założyć tylko 500 kratek od spawna, najlepiej z configem ;

> Ulepszenie rankingu, tzn.wgranie anty logouta, zaliczanie śmierci np. przez upadek, zoombie itd.

Śmierć jest tak czy siak dodawana zgodnie z tym: https://github.com/EastWestFM/RevoGuild/blob/master/src/main/java/net/karolek/revoguild/listeners/DeathListener.java#L29

I5 4690 3.5GHz | GeForce GTX 970 | Crucial Ballistix 8GB 1600MHz | SSD Transcend 370 128GB & HDD Seagate 5.4k 500GB | MSI B85-G43 | Corsair CX 500W | Zalman Z3 PLUS

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...