Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Neudia.eu - Coming Soon !


•Brandy•

Zagrasz na starcie Neudia?  

136 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz na starcie Neudia?

    • Tak.
      100
    • Nie.
      36

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niestety...

Serwer na plikach Deili.

W teamie jest asfen aka nefret aka azor aka nexor aka tng aka exoria i inne gówna :)

Serwera nie polecam....

Padnie po 20min jak wszystkie serwery asfena.

Każdy wie,że jestes idiotą i każdy wie jak padło twoje 20 serwerów w ciągu ostatnim 4 miechów.

 

 

Strzała :)

Kolejny wróżbita Maciej.

Oj Shaggy czekamy na twój pierwszy w życiu serwer "Easy" zobaczymy jak wypadnie.

Znów będziesz się prosił jak na Lastivi Florajna o to czemu ci Channele padają??

Albo dungeony nie działają?

Myślisz że dasz hajs komuś i on ci wszystko zrobi i ty jesteś kimś??

 

20 serwerów? Myślę że miałem ich 5 ten jest 6. :)

87185572616840801584.png


 


Coming Soon !

  • Odpowiedzi 153
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Kto wymyslal te nazwy map? :D

Na serwer wbije zobaczyc co i jak.

Wymyślał Ramzes, są trochę śmieszne trochę inne. :)

87185572616840801584.png


 


Coming Soon !

Opublikowano

A może tak skończycie się wypowiadać, że w Teamie jest asfen co?

 

Każdej osobie może się nie powieść. Jest takie przysłowie że trening czyni mistrza.

 

Wszedłem na prezentacje i czytałem Wasze bezsensowne komentarze.

 

Mówicie aby się ogarnął. Najpierw popatrzcie na Siebie.

 

Oceniacie kogoś, a na siebie nie patrzycie.

 

Jak mówię serwer polecam.

call of duty zombies GIF by Omaze

Opublikowano

A może tak skończycie się wypowiadać, że w Teamie jest asfen co?

 

Każdej osobie może się nie powieść. Jest takie przysłowie że trening czyni mistrza.

 

Wszedłem na prezentacje i czytałem Wasze bezsensowne komentarze.

 

Mówicie aby się ogarnął. Najpierw popatrzcie na Siebie.

 

Oceniacie kogoś, a na siebie nie patrzycie.

 

Jak mówię serwer polecam.

Zobaczymy, może coś wyjdzie.

579571423327107377857.png

Opublikowano

W ile wbije max lvl, porównaniu do deilii? Powiem jedno jeśli w ciągu 2 tygodni okarze się, że balans jest do d*py. To nawet tutaj nie grajcie szkoda czasu ponieweż nie potrafią tego ogarnąć (tak sądze). Co się zmieniło w administacji? Co dodaliście nowego? Podaj trzy rzeczy.

Opublikowano

W ile wbije max lvl, porównaniu do deilii? Powiem jedno jeśli w ciągu 2 tygodni okarze się, że balans jest do d*py. To nawet tutaj nie grajcie szkoda czasu ponieweż nie potrafią tego ogarnąć (tak sądze). Co się zmieniło w administacji? Co dodaliście nowego? Podaj trzy rzeczy.

Myślę że do 2 tygodni, gdyż max poziom jest na razie 180 potem będzie zwiększany.

- Dodany nowszy lepszy BS.

- Dodano zamianę EQ.

- Nowe NPC/Zmienione dungeony.

- Zmienione zdobywanie ulepszaczy na EQ.

- Drop z metinów/bossów.

- Wywalone zostały futrzaki.

87185572616840801584.png


 


Coming Soon !

Opublikowano

Deila nio nio ;3

 

Zagram i zobaczę, naprawiliście co po nie które kostiumy ^.^?

 5e12664b40bb4455bc58e085dd6b49d0.0.gif

<3

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/1301033-perm-destivia-%E2%80%A2brandy%E2%80%A2/#entry11105320

Papapa.

<3333

 

------------

Temat już można zamknąć asfen baned :(

giphy.gif

Potrzebujesz reklamy serwera Metin2?

Konkretny Youtuber zaprasza Cię do swojej oferty!

http://www.mpcforum.pl/topic/1249870-reklama-serwer%C3%B3w-metin2-youtube-8700-facebook-4100-grupa-metin2-3100/page-1
Opublikowano
http://www.mpcforum.pl/topic/1301033-perm-destivia-%E2%80%A2brandy%E2%80%A2/#entry11105320

Papapa.

<3333

 

------------

Temat już można zamknąć asfen baned :(

 

Jeszcze miał to konto NeudiaTeam co mnie hejtował z niego :D

2e34lds.jpg

Prezentacja:

http://www.mpcforum.pl/topic/1309626-lastiviaeu-s2-start-011114r-1700-dedykmedium/

"Nie wmawiaj fałszywości bo zawsze jestem sobą
wyciągnę dłoń w twą stronę, mikrofon moją bronią
nawijam to co czuje i o tym co mnie boli
PFK ziom cytuje ludziom w głowach się pierdoli" - Malina

Opublikowano

No to chyba nici z serwera ;)

Czemu serwer będzie.

Asfen zrobi sobie swój 2321321321321321 nick,a potem swoj 2312321232121412412 serwer i będzie leciał dalej :)

2e34lds.jpg

Prezentacja:

http://www.mpcforum.pl/topic/1309626-lastiviaeu-s2-start-011114r-1700-dedykmedium/

"Nie wmawiaj fałszywości bo zawsze jestem sobą
wyciągnę dłoń w twą stronę, mikrofon moją bronią
nawijam to co czuje i o tym co mnie boli
PFK ziom cytuje ludziom w głowach się pierdoli" - Malina

Opublikowano

 Serwer będzie przecież, to że dostał Bana nie oznacza że serwera nie będzie, pewnie Thail wstawi nie długo Oficjalną prezentację i będzie gitara :D

Opublikowano

Asfen Asfenem, ale czy Thail oraz Ramzesek mózgu nie używają robiąc serwer z nim, szczególnie, że pod filmami bronili się, że to nie on, a jednak plotki stały się prawdą.

Czekam jak to mówiliście na odbugowane pliki Deili. Dla mnie osoba korzystająca na starcie z nie swoich plików jest spalona - nie tworzyła ich i ich nie odbuguje.

Serwer padnie szybciutko i raczej każdy kto ma mózg nie zagra tutaj.

Szkoda mi jedynie bardzo Thaila i ekipy, bo ziomki będziecie mieli parno jak serwer padnie.

Sh4kuś ja ci powiem tak...

Pisałem ramzesowi to był mój dobry znajomy do czasu gdy... no gdy asfen wkroczył :)

Jak zawsze asfen który nie jest asfenem,a potem serwerek glebi po paru godzinach - 1tyg.

Szkoda mi własnie tych youtuberów którzy nagrywają i się meczą dla takiego idioty :D

Ale potem można się przynajmniej pośmiać z 80 łapek w dół i "To nie moja wina to asfen." xddd

2e34lds.jpg

Prezentacja:

http://www.mpcforum.pl/topic/1309626-lastiviaeu-s2-start-011114r-1700-dedykmedium/

"Nie wmawiaj fałszywości bo zawsze jestem sobą
wyciągnę dłoń w twą stronę, mikrofon moją bronią
nawijam to co czuje i o tym co mnie boli
PFK ziom cytuje ludziom w głowach się pierdoli" - Malina

Opublikowano

Kolejny wróżbita Maciej.

Oj Shaggy czekamy na twój pierwszy w życiu serwer "Easy" zobaczymy jak wypadnie.

Znów będziesz się prosił jak na Lastivi Florajna o to czemu ci Channele padają??

Albo dungeony nie działają?

Myślisz że dasz hajs komuś i on ci wszystko zrobi i ty jesteś kimś??

 

20 serwerów? Myślę że miałem ich 5 ten jest 6. :)

No na 100% postoi dłużej niż twoje wszystkie serwery łącznie (zresztą jak zawsze) Bo Lastivia stoi dłużej niż twoje 30 serwerów łącznie xddd

Floriana xdd xddd xdddddddd xddddddddd xddddddddddddddddd xddddddddddddddddddddddd

Jebłem... xdddddddd

Weź mnie nie strasz tym śmieciem.

Dodatkowo czemu mówisz coś o moich plikach jak postawiłeś na nich z 10 swoich serwerów? Przykład Destivia xdd jak sie stało?

Nie daje nikomu hajsu,pracuje sam :)

2e34lds.jpg

Prezentacja:

http://www.mpcforum.pl/topic/1309626-lastiviaeu-s2-start-011114r-1700-dedykmedium/

"Nie wmawiaj fałszywości bo zawsze jestem sobą
wyciągnę dłoń w twą stronę, mikrofon moją bronią
nawijam to co czuje i o tym co mnie boli
PFK ziom cytuje ludziom w głowach się pierdoli" - Malina

Opublikowano

Ale co polecasz, prezentację? Bo nie rozumiem. 

 

Jak można polecić coś, skoro jeszcze na tym nie grałeś?

 

Nie polecam serwera ze względu na administrację, a thaila chyba głowa boli, że będzie nagrywał z tego czegoś.  

 

Trzeba przepuchy na nowe mapuchy? xD

 

Z*********e się zapowiada jak najbardziej POLECAM ;)

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...